Gönderen Konu: Sokağa Terk Edilen 5 Günlük Bebeğe Hemşireler Annelik Yapıyor 10.6  (Okunma sayısı 296 defa)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
Sokağa Terk Edilen 5 Günlük Bebeğe Hemşireler Annelik Yapıyor 10.6
Tekirdağ'da bir börekçi önünde sokağa terk edilmiş 5 günlük erkek bebek bulundu. Hemşirelerin annelik yaptığı bebeğe Efe ismi verildi. Polis göbeği iple bağlanarak terk edilen bebeğin anne ve babasını yakalamak için çalışma başlattı.

Edinilen bilgiye göre Avukatlar Sokağı'nda bir börekçi önünde sabah erken saatlerde sokağa terk edilmiş erkek bir bebek bulundu. Sabah erken saatlerde Avukatlar Sokağı'nda bulunan börekçi dükkanını açmak için gelen 35 yaşındaki Talip Bekar, işyeri yanına bir valiz olduğunu gördü.

Valizi açan Bekar bir nevresime sarılı bebek olduğunu fark ederek hemen polise haber verdi. Daha önce başına böyle bir durum gelmediğini ifade eden Bekar valizin içinden bebek çıktığında çok şaşırdığını söyledi.

Bekar, "Sabah işyerimi açmak için geldiğimde dükkanın hemen yanında bir vali gördüm. Önce dükkana gelecek birinin valizi kapıya bıraktığını sandım. Daha sonra valizin içine baktığımda nevresimlere sarılı bir bebek olduğunu görüp hemen polise haber verdim. Hayvanlar bile yavrularına sahi çıkıyor. Nasıl oluyor da bir anne çocuğunu terk ediyor anlamıyorum. Bunu yapan *********dir." dedi.

5 günlük olduğu belirlenen bebek kontrolden geçirilmek üzere Tekirdağ Devlet Hastanesi2. Kısma götürüldü. Yeni doğan ünitesinde sağlık kontrolünün geçirilen bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Yeni doğan servisindeki hemşireler tarafından karnı doyurularak bakıma alınan bebeğe hemşireler Efe ismini verdi. 5 gün önce doğduğu belirlenen bebeğin doğumun ardından göbek bağının da iple bağlandığı ortaya çıktı.

Bir süre bakımı Devlet Hastanesi'ndeki yeni doğan ünitesinde yapılacak olan 'Efe' bebek daha sonra Sosyal Hizmet Müdürlüğüne teslim edilecek.

Polis sokak aralarındaki güvenlik kameralarında araştırma yaparak bebeğini terk eden annenin peşine düştü.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Haber İçin Sağol