Gönderen Konu: Rabia erkekleri solladı Karagöl’ün stoperi oldu  (Okunma sayısı 346 defa)

Çevrimdışı SeRcaN

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 542
    • MSN Messenger - PsikoLoG_SeRcaN@hotmail.co.uk
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Rabia erkekleri solladı Karagöl’ün stoperi oldu
« : 14 Temmuz 2008, 20:46:18 »
Ardahan’ın Sulakyurt Köyü İlköğretim Okulu dördüncü sınıf öğrencisi 10 yaşındaki Rabia Alparslan, erkek arkadaşlarını solladı ve Karagölspor’un minikler takımında değişmez stoper oldu.

KARAGÖLSPOR Kulübü’nün minikler takımı, hafta sonu Oltuspor Kulübü ile Ardahan Şehir Stadı’nda karşı karşıya geldi. Özel karşılaşmanın 20’inci dakikasından sonra oyuna giren Rabia Alparslan, sergilediği futbolla izleyenleri kendine hayran bıraktı.

Attığı çalımları ve savunmada gösterdiği performansla büyük alkış alan Rabia Alparslan, kentte kız takımı olmadığı için erkeklerle birlikte oynadığını söyledi. İyi bir futbolcu olmayı hayal ettiğini anlatan Rabia Alparslan, "Futbol oynamayı çok seviyorum. Televizyonda sürekli maçları takip ediyor, futbolcuların nasıl oynadığını izliyorum. Futbol oynarken derslerimi ihmal etmiyorum. Hem futbol oynayıp, hem de beden eğitimi öğretmeni olmayı çok istiyorum. İlk hedefim de bir kız futbol takımında yer almak" dedi.

Karagölspor antrenörü Ümit Sarıkaya ise Rabia Alparslan’ın çok yetenekli olduğunu belirtti.

!!! ŞOK ŞOK ŞOK !!!

YAZ KAMPANYASI DAHİLİNDE

250 MB DİSK ALANI
5 GB AYLIK TRAFİK
999999 MYSQL DATABASES
999999 E-MAIL ACCOUNTS
999999 FTP ACCOUNTS

YILLIK ÜCRETİ SADECE 35 YTL

ÜSTELİK HOSTINGİ BİZDEN ALIRSANIZ DOMAİN ÜCRETİ SADECE 10 YTL
İletişim Msn :sercan@hostingsiteniz.net