Gönderen Konu: İstanbul Kadıköy'de kapalı olan yollar 07.06  (Okunma sayısı 206 defa)

Çevrimdışı J@koß

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1000
  • David ViLLa
    • Profili Görüntüle
İstanbul Kadıköy'de kapalı olan yollar 07.06
« : 07 Haziran 2008, 10:47:21 »
İstanbul Kadıköy'de kapalı olan yollar 07.06
İstanbul Kadıköy'de bugün yapılacak açık hava toplantısı nedeniyle bazı yollar kontrollü olarak trafiğe kapatılacak.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Kadıköy İskele Meydanı'nda yapılacak açık hava toplantısı nedeniyle, saat 12.00'den toplantı sona erinceye kadar, Tıbbiye caddesine gelen trafik akışı, Rıhtım caddesi, Altıyol'dan Rıhtım caddesine kadar tüm yollar, Söğütlüçeşme caddesinden Rıhtım'a inen ara sokaklar, Orgeneral Şahap Gürler, Taşköprü, Kışla ve Albay F. Sözdener caddelerinin kontrollü olarak trafiğe kapatılacağı belirtildi.

Tıbbiye caddesine gelen trafik akışının, Burhan Felek caddesinden E-5 yönüne ve Behiçbey sokaktan İbrahimağa Işıklar istikametine kaydırılacağı bildirilen açıklamada, Söğütlüçeşme caddesinden gelen trafik akışının, Altıyol'dan Rıhtım'a iniş engellenerek Kuşdili Caddesi Salı Pazarı istikametine, Moda'dan gelen trafik akışının ise Mühürdar Kavşak'tan geri yönlendirileceği duyuruldu.