Gönderen Konu: Ankara'daki minikler Bakan Çelik'le okula girdiler  (Okunma sayısı 398 defa)

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
 ANKARA(ANKA)- Milli Eğitim Bakanlığı'nın başlattığı “okula uyum programı” uygulaması kapsamında Ankara'daki minik öğrenciler de ders başı yaptılar.
Ankara'da Gülen Muharrem Pakoğlu İlköğretim Okulu'nda düzenlenen törene Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik de katıldı.

Tören öncesinde, okullu olmaya alışan minik öğrencilere öğrentenleri yardımcı oldu. Kimi velilerin gözyaşları arasında sınıflara çıkan öğrencilere palyaçolar da eşlik etti.
Okula gelen Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, gazetecilere yaptığı açıklamada, birinci sınıf öğrencilerinin bir hafta erken okula başlamaları konusunda “ilk gün koridorlarda binlerce öğrencinin aynı anda bulunması okula yeni başlayan minikler için büyük şok yaratıyordu. Geçtiğimiz sene de bu uygulamadan muazzam sonuç aldık. Öğretmenler, veliler ve okul yönetimleri bu uygulamadan gayet memnun” dedi.

Çelik daha sonra, yanındaki yeni öğrencilerle, sınıfları gezdi. Ağlayan öğrencileri sakinleştirmeye çalışan Bakan Çelik, öğrencilerle hatıra fotoğraf çektirdi.(ANKA)
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive