Gönderen Konu: Sevgiliye web sayfası hediyesi!  (Okunma sayısı 740 defa)

Çevrimdışı Guiza

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4405
    • MSN Messenger - Sanane@Oyunsiteniz.com
    • Profili Görüntüle
    • www.Oyunsiteniz.com
Sevgiliye web sayfası hediyesi!
« : 30 Ocak 2008, 23:44:27 »
Bilişim Eğitim Merkezi’nde 14 Şubat sevgililer gününe özel hazırlanan “Sevgiliye Web” tasarım eğitim kampanyası başlıyor.

30 Ocak 2008 Çarşamba
Eğitime katılanlar 12 saatlik eğitim sonunda sevgililerine web sitesi hediye etmiş olacaklar. Bu kampanya dahilinde “Sevgiliye Web” eğitimine katılan ilk 100 kişi arasında en başarılı web sayfasını hazırlayan bir kişi 180 saatlik sertifikalı web tasarım programlarının tamamını ücretsiz alma şansını kazanacak.
Sevgililer gününe özel olarak hazırlanmış eğitim içeriklerleri ile 2 Şubat 2008 - 10 Şubat 2008 tarihleri arasında, 12 saatlik eğitimlerle “öğreten eğitim” modeli uygulanmış olacak. Bu hediye web sitesi eğitimleri ile hikayesi olan veya hikayesi başlayacak sevgililerin aşklarını web sitesi ile belgelemeleri ve hediye etmeleri mümkün olacak.

Eğitime katılacak kişiler diledikleri isimle veya sevgilisinin adının domain adresini alabilecekler. Bir yıllık hosting hizmeti ve domain adı Bilişim Eğitim Merkezi tarafından sağlanacak ve bu konuda ayrıca bir ödeme yapmayacaklar. Temel web tasarımına giriş eğitimi ile sevgililer aşklarını kendi kalemlerinden, kendi kalplerinden ve kendi hayallerinden alıntılar ile bir web sayfasına aktaracaklar.

Hikayesini ve aşkını dünyaya duyurmak isteyen tüm sevgililerin kısa bir sürede 12 saatlerini ayırarak alacakları bu eğitimlerde, hem web tasarımına temel bir giriş yapmış olacaklar hemde sevgililerine olan aşklarını ölümsüzleştirecekler. Sevgiliye Web eğitimlerine katılanlara, Temel Web Tasarım Bilgileri 1 Saat - Photoshop 3 Saat - Dreamweaver 6 Saat – Swisch 1 saat - Ftp 1 saat olmak üzere toplam 12 saatlik eğitim ile tasarım programlarını kullanmaları öğretilecek. Temel Web Tasarımına Giriş eğitimini profesyonel eğitimenlerden alacaklar ve sevgilileri için tasarlayacakları web sitesinin tasarımını eğitmen eşliğinde düzenleyecekler.

Eğitime katılacaklar kayıt yaptırdıktan sonra eğitime başlarken yanlarında sevgilileri ile çekilmiş ve ölümsüzleştirmek istedikleri fotoğrafları ile gelerek tasarım eğitimine başlayacaklar. “Sevgiliye Web” eğitimine katılanlar arasında ilk 100 kişiden en başarılı tasarımı yapan bir kişi ücretsiz 180 saatlik web tasarım programlarının tamamını ücretsiz alma şansına sahip olacak.

Bilişim Eğitim Merkezi Hakkında

Bilişim Eğitim Merkezi, gelişen teknolojiye uyumlu, eğitim standardının gereklerini yerine getirerek hizmet vermek amacıyla 1999 yılında faaliyetlerine başladı. Türkiye’de az sayıdaki eğitim kurumunun sahip olduğu Microsoft CPLS Gold Certified Eğitim Çözüm Parnerliği, Cisco CCNA ve CCNP eğitimleri, Autodesk Mühendislik ve Mimarlık CAD programları eğitimleri, NetCAD Haritacılık ve İnşaat alanındaki Mühendislik eğitimleri, STA4-CAD İnşaat eğitim programları ve Adobe tasarım ve görüntüleme eğitim programları ile Corel Grafik eğitim programlarının Türkiye yetkili eğitim merkezi olarak bireylere ve kurumsal şirketlere eğitim hizmeti vermektedir.

Mühendis, mimar, tasarımcı, teknisyen ve teknikerlere yönelik Kariyer+(Plus) eğitimleri ve bilişim alanında kariyer yapmak isteyenler için geliştirilen CAP (Computer Academic Program) eğitimleri ile Türkiye’nin alanında uzmanlaşmış en önemli merkezidir. Standartlarını bilişim sektörüne ve gelişen teknolojiye uygun olarak belirleyen Bilişim Eğitim Merkezi, eğitimlerinde kişisel gelişim ile beraber iş ve kariyer imkanı sağlayacak “kaliteli ve öğreten” eğitim modelini uygulamaktadır.

Bilişim Eğitim Merkezi, alanında uzman, yenilikçi ve kariyerli eğitmen kadrosuyla bireylere ve kurumlara tüm bilgisayarlı ve kişisel gelişim eğitimlerinin verildiği eğitim ve kariyer merkezidir.
Bilişim Eğitim Merkezi; Kadıköy, Bakırköy, Beşiktaş şubeleri ve Kadıköy Kurumsal Şubesi ile 4 farklı binada konusunda uzman ve mesleklerinde kariyer sahibi eğitim kadrosuyla hizmet vermektedir.

Eğitimleri başlayan ve devam eden kurumsal müşterileri arasında; Vestel Elektronik, Vestel Beyaz Eşya, Philips, Arçelik, Türk Telekom, Acarlar Şirketler Grubu, Toy’sRus, Boyner Büyük Mağazacılık, Kadir Has Üniversitesi, Tuzla Belediyesi, TCDD ve Yapı Merkezi bulunuyor.

Bilişim Eğitim Merkezi Eğitim Çözümleri Partnerlikleri;

• Microsoft Gold Certified Partner/Yetkili Eğitim Çözümleri İş Ortağı – Dünyada geçerli olan CPLS sertifika eğitimlerini verme yetkisine sahiptir.
• Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi – Mimar, mühendis, tekniker ve teknisyen alanında CAD Programlarının bir numaralı üreticisi olan ve Dünyada 75 ülkede hizmet veren Autodesk’in uluslararası geçerli sertifika eğitimlerini vermektedir.
• Cisco Networking Academy – CCNA ve CCNP programları Yetkili Eğitim Merkezidir.
• Adobe Lisanslı Eğitim Merkezi – Dünyanın en iyi görüntü işleme programı Adobe Photoshop’un lisanslı eğitim merkezidir.
• Corel Training Partner – Grafik programı yazılımcısı Corel/Eti Bilgisayar’ın Türkiye’deki ilk ve tek Training partner ünvanına sahiptir.
• Netcad Yetkili Eğitim Merkezi – Mühendis, mimar, tasarımcı, teknisyen ve teknikerlere yönelik yazılımlar üreten Netcad’in sertifikalı eğitimlerini verme yetkisine sahip olan Türkiye’deki tek kurumdur..
• STA4-CAD Yetkili Eğitim Merkezi – İnşaat mühendislerine yönelik STA4-CAD tek yetkili eğitim merkezidir.

Tel: 0216 346 26 06 – 0216 550 99 52

Ayrıntılı Bilgi İçin:
Ayşe Tokcan - GENPR Pazarlama İletişimi Danışmanlığı
0216 341 54 04 – 0532 461 56 15

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Sevgiliye web sayfası hediyesi!
« Yanıtla #1 : 01 Şubat 2008, 01:08:07 »
Haber İçin Sağol Mesut

Çevrimdışı Guiza

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4405
    • MSN Messenger - Sanane@Oyunsiteniz.com
    • Profili Görüntüle