Gönderen Konu: Apple çantadan "ne" çıkaracak?  (Okunma sayısı 1063 defa)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
Apple çantadan "ne" çıkaracak?
« : 10 Haziran 2008, 17:54:41 »
9 Haziran Dünya Geliştiriciler Kongresi (WWDC) yaklaşa dursun, şirketin çantasında neler sakladığı iyice merak konusu olmaya başladı.

Apple'ın aylardır beklenen WWDC (Worldwide Developers Congress / Dünya Geliştiriciler Kongresi) 9 Haziran'da yapılacak.

Kongrede duyurulacak ürünlerin başını Apple'ın merakla beklenen telefonu iPhone'un 3G'li versiyonu çekiyor. Peki Steve Jobs şapkasından başka bir şeyler çıkarmayacak mı?

Son bir haftadır ortalıkta dönen dedikodular, yeni bir işletim sisteminden bahsediyor. Apple'ın daha geçtiğimiz hafta güncellenen işletim sistemi Mac OS X 10.5'in bir sonraki sürümü 10.6'dan bahseden spekülatörler, yeni Mac OS X sürümü için internette isim tahmin anketleri bile yapmaya başladılar, Söylentilere göre yeni Mac OS X sürümünün adı yırtıcı kedi serisinden "Garfield" olacakmış.

İşin şaka tarafı bir yana, kullanıcılar uzun zamandır sadece 64 bit işlemcilere sahip Apple bilgisayarlar (bunlar Intel tabanlı MAC'ler oluyor) için geliştirilmiş bir işletim sistemini zaten bekliyorlar, Apple'ın WWDC'de bu işletim sisteminin lansmanını yapması büyük bir olasılık ancak bu işletim sisteminin lansmanı müteakip kısa bir süre içinde piyasaya çıkarılacağı konusunda kimse iyimser değil.

Bütün bunlarla birlikte, MAC kullanıcılarına bir çok web tabanlı servisin bir arada sunulduğu.

Mac ürünüyle ilgili de birşeylerin açıklanacağı söyleniyor fakat, tekrar ediyoruz bunlar sadece söylenti. Yarın öbürgün "hani nerde" diye e-posta gönderirseniz cevapsız bırakırız. KAYNAK: Yahoyt.com / Aklı fikri teknoloji olanların sitesi yahoyt.com

Çevrimdışı black_tower91

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 48
  • DAvid Villaa
    • MSN Messenger - black_tower91@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 10 Haziran 2008, 18:14:47 »
saol

Çevrimdışı €scap€

• 2. SINIF UYE