Gönderen Konu: SİTEMİZİN HACKER GRUBUNU KURALIM  (Okunma sayısı 1853 defa)

Çevrimdışı champ1on

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 4
  • Champ1on
    • MSN Messenger - championyusufg@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SİTEMİZİN HACKER GRUBUNU KURALIM
« Yanıtla #12 : 26 Nisan 2007, 16:33:27 »
arkadaşlar biliyorsunuz sitenin güvenliği bendeydi ve ben herkeze açıklamamı yaptım siteyi 3 kere falan kurtardım ama hamzada sonra anladıki sorun bizde deil server shell yemiş yani adam istediğin zmn serverdaki bütün siteleri indirebiliyor yeni server a geçmiş hamza... sitenin güvenliğini alırım ben ;) hamza ilede konuşup...

senceru abi lamer sözüm sana diildi yani alınma abi bazıları sitelerde hackerım die güvenlik sorumlusu oluo ama lamer çıkıo

Senceru

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 26 Nisan 2007, 22:52:32 »
arkadaşlar biliyorsunuz sitenin güvenliği bendeydi ve ben herkeze açıklamamı yaptım siteyi 3 kere falan kurtardım ama hamzada sonra anladıki sorun bizde deil server shell yemiş yani adam istediğin zmn serverdaki bütün siteleri indirebiliyor yeni server a geçmiş hamza... sitenin güvenliğini alırım ben ;) hamza ilede konuşup...

senceru abi lamer sözüm sana diildi yani alınma abi bazıları sitelerde hackerım die güvenlik sorumlusu oluo ama lamer çıkıo

yok yanlış anlamadım :)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #14 : 26 Nisan 2007, 23:09:56 »
Bnce Gerekli Bu Hacker grubu....;)

sitemizin hacker grubunu kurmak yerine güvenlik grubunu kurarsak çok daha yararlı olacağini düşünüyorum . nitekim hacker grubumuzu oluşturduktan sonra bize saldirıda bulunanlara saldirdiğimiz takdirde yapmiş olduğumuz saldilarin karşılığını alabiliriz fakat açıklarimizi kapatip güvenliği sağlam tutarsak saldirilari önlemiş oluruz . bunun için aralarinda senceru kardeşiminde bulunduğu ve bu konuda bilgi sahibi olan 3-4 üyenin katilacaği Oyunsiteniz Security Grubumuzu bu hafta içerisinde kurmayi planliyoruz

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 29 Nisan 2007, 06:14:39 »
Bnce Gerekli Bu Hacker grubu....;)

sitemizin hacker grubunu kurmak yerine güvenlik grubunu kurarsak çok daha yararlı olacağini düşünüyorum . nitekim hacker grubumuzu oluşturduktan sonra bize saldirıda bulunanlara saldirdiğimiz takdirde yapmiş olduğumuz saldilarin karşılığını alabiliriz fakat açıklarimizi kapatip güvenliği sağlam tutarsak saldirilari önlemiş oluruz . bunun için aralarinda senceru kardeşiminde bulunduğu ve bu konuda bilgi sahibi olan 3-4 üyenin katilacaği Oyunsiteniz Security Grubumuzu bu hafta içerisinde kurmayi planliyoruz

Çok iyi olur hamza abi hacker grubu oluşturmak da çok saçma daha büyük sorunlar çıkar ve yakanı bırakmazlar....
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 29 Nisan 2007, 08:57:30 »
yaşa be senceru sen 1. security sin sıradakiler bakalım lim...

walla bu olay dışarıda olsa ben karagümrüklüleri üstüne salarım bir daha b*k yaparlar aynı şeyi

geçen hafta anadolu üsküdar bize laf attı biz eroinde içeriz başka şeyde bizimkiler onları bir kovalamış ;D ;D ;D hepsini ayağı  g-tüne deyerek kaçıyordu.

kesşke nadir de bizim oralara yakın falan otursa  :D :D
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Senceru

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 29 Nisan 2007, 11:24:09 »
bakın... hack benim eski meslek eskiden çok site indirirdim günde 200 üstündee server root layıp site hacklerdim.. ama bıraktım çünkü gereksiz en iyi teamlerde çalışmama rağmen bıraktım... bi keree illegal..çok büyük cezaları var...

nasıl savunucaz derken...

1.yol siteyi hackleyenlerin ip lerini bütün bilglerini alıp savcılığa başvurmak..
2.yol siteni hep güncel tutucaksın..
3.yol sistemin [örneğin smf] yeni açığı çıktığı zmn anında kapıcaksın...

Şuanda Sitenin Güvenliğide Bende Bu 3 Yoluda Ben Yapıyorum...

Serverımızda Değişti.. Tekrar Sölüyorum Server Hacklenmeleri,Sorunları Hariç Bu Siteye Daha Birşey Olmaz :)

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 29 Nisan 2007, 11:27:23 »
Saol senceru sen oldukça sitenin sırtı yere gelmes
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Senceru

• Ziyaretçi