Gönderen Konu: ÖNEMLİ (SİTE İLE İLGİLİ)  (Okunma sayısı 883 defa)

Çevrimdışı nadir_pıero

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -101
    • MSN Messenger - nadir_piero10@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
ÖNEMLİ (SİTE İLE İLGİLİ)
« : 10 Aralık 2006, 23:29:23 »
HAMZA ABİ DUYDUĞUMA VE BİLDİĞİME GÖRE SİTELERDE MP3 VE FİLM YAYINLANMASI YASAKLANMIŞ.KALDIRMASSAK BİRİ ŞİKAYET EDERSE SİTEYİ KAPATABİLİRLERMİŞ BENCE O BÖLÜMÜ SADECE YÖNETİCİLERE GÖSTERSEN İİ OLUR BAŞKA KİMSE GÖREMESİN.

VEYA BAŞKA Bİ ÇÖZÜM VARSA ONA GİDİLSİN

SAYGILAR......

Çevrimdışı Just4kiLL

• 3. SINIF UYE
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: ÖNEMLİ (SİTE İLE İLGİLİ)
« Yanıtla #1 : 11 Aralık 2006, 00:01:26 »
nadircim onlar sadece korsanı korumak amaçlı sallamalar forum sitende mp3 kısmına çok önemli kurallar falan diye bi konu açılır ordada bunların yayınlanması yasaktır falan yaz diğer üyelerde çıkmışmı çıkmamışmı n gönderirlerse göndersinler bnm  bilidigim 1 kaç tane site var öyle 2-3 senedir sağolsunlar müzik marketlerinden önce o sitelere geliyo :D dediğim gibi kurallarıda okudum TC kanunundan şukadar ceza bukadar ceza şöyle olur  böyle olur diyolar ama tınlamaz bizim gençlik hala paylaşıma devam peki burda bişi sorucam ADMİN  veya MOD.  lar görmüyormu bunu tabiki görüyorlar ama... bnce en mantıklısı budur (bunu burda paylaşmam n kadar doğru onu bilmiyorum) bn den bukadar.

Çevrimdışı nadir_pıero

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -101
    • MSN Messenger - nadir_piero10@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 11 Aralık 2006, 10:05:02 »
nadircim onlar sadece korsanı korumak amaçlı sallamalar forum sitende mp3 kısmına çok önemli kurallar falan diye bi konu açılır ordada bunların yayınlanması yasaktır falan yaz diğer üyelerde çıkmışmı çıkmamışmı n gönderirlerse göndersinler bnm  bilidigim 1 kaç tane site var öyle 2-3 senedir sağolsunlar müzik marketlerinden önce o sitelere geliyo :D dediğim gibi kurallarıda okudum TC kanunundan şukadar ceza bukadar ceza şöyle olur  böyle olur diyolar ama tınlamaz bizim gençlik hala paylaşıma devam peki burda bişi sorucam ADMİN  veya MOD.  lar görmüyormu bunu tabiki görüyorlar ama... bnce en mantıklısı budur (bunu burda paylaşmam n kadar doğru onu bilmiyorum) bn den bukadar.
tamam kardeşim bilgi için saol bende kendi sitemde yayınlayayım o saman senide beklerim yarın açılıyo sitem

www.crazyfifa.net

Çevrimdışı Just4kiLL

• 3. SINIF UYE
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 11 Aralık 2006, 17:32:40 »
tabi kardeşim n demek.