Gönderen Konu: İPTAL  (Okunma sayısı 9114 defa)

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
1. TUR EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #12 : 29 Ocak 2007, 11:54:50 »
BİG_SEXYKN 1 - 2 KORSAN

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : 29 Ocak 2007, 11:55:05 »
bişey değil hazma abi ama bu fikir bana iyi geldi

bana pek iyi geldiği söylenemez fakat ne olursa olsun harcadiğin tüm emeklerden dolayi sana bir teşekkür etmek borcumuzdur kardeşim .

özellikle sony_harun ve gfb_seroo katilimcilarini hiç maç oynamadan direk turnuvamıza sokma fikri oldukça mantıksiz . nitekim az önce birinci turdaki rakibim olan erdogan fast futbol cup 70 turnuvasinda sony_harun ' u mağlup etti . ve burada bulunan bir çok katilimcimizda sony_harun ile gfb_seroo ' yu yenebilecek kapasite ve yeteneğe sahip .

benim fikrim , oyunsiteniz adına yarişacak en iyi 5 kişiyi seçebilmek için bu katilimcilar arasinda bir fast futbol lig yapalim ve ilk 5 ' e girenler forumlarasi turnuvamıza katilabilsinler .

bu konu da tüm katilimcilarimizin fikir ve görüşlerini mutlaka bekliyorum

hamzaya sonuna kadar destekliyorum böle bi karar sero ve harunun direk çıkması çok gereksiz bi karar herkes hakkınla oynayım siteler arası turnuvada oyunsitenizi temsil etsin hem şöle diim burada mücadel etmeyip direk çıkıcak 2 arkadaş siteler arası turnuvada kötü sonuçlar aldığında bu onların suçu olmaz onları seçip o turnuvaya sokanın suçudur bilsiniz ;) ;)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #14 : 29 Ocak 2007, 11:55:33 »
katılıyorum herkesın şu durumdakı performansı onemlı

kesinlikle kardeşim , ayrıca lig usulüne göre yaparsak tüm katilimcilarimiz birbirleriyle oynama fırsati elde etmiş olacak ve böylece oyunsiteniz adına yarişacak en iyi 5 kişiyi adil bir yolla belirlemiş olacağiz . bana katildiğin için teşekkür ederim

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 29 Ocak 2007, 11:56:06 »

bana pek iyi geldiği söylenemez fakat ne olursa olsun harcadiğin tüm emeklerden dolayi sana bir teşekkür etmek borcumuzdur kardeşim .

özellikle sony_harun ve gfb_seroo katilimcilarini hiç maç oynamadan direk turnuvamıza sokma fikri oldukça mantıksiz . nitekim az önce birinci turdaki rakibim olan erdogan fast futbol cup 70 turnuvasinda sony_harun ' u mağlup etti . ve burada bulunan bir çok katilimcimizda sony_harun ile gfb_seroo ' yu yenebilecek kapasite ve yeteneğe sahip .

benim fikrim , oyunsiteniz adına yarişacak en iyi 5 kişiyi seçebilmek için bu katilimcilar arasinda bir fast futbol lig yapalim ve ilk 5 ' e girenler forumlarasi turnuvamıza katilabilsinler .

HAMZA ABİ OZAMAN SERO VE HARUNUADA KATALIM BEN MAÇIMI YAPTIM BENİM RAKİBİ GİNE BİG KOYARSINBEN YENMİŞOLDUM YANİ SEN BİLİRSİN Bİ BEN MAÇ YAPMIŞKEN HEMEN BELİRLE O ZAMAN  ;)

Çevrimdışı hakan1989

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 144
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : 29 Ocak 2007, 11:57:18 »
hamza kardeşime katılıyorum. lig şeklinde olması dhaa güzel olur ilk 5 i hak eden kişiler  bu güzel siteyi temsil eder. ;) :D

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #17 : 29 Ocak 2007, 11:57:58 »

hamzaya sonuna kadar destekliyorum böle bi karar sero ve harunun direk çıkması çok gereksiz bi karar herkes hakkınla oynayım siteler arası turnuvada oyunsitenizi temsil etsin hem şöle diim burada mücadel etmeyip direk çıkıcak 2 arkadaş siteler arası turnuvada kötü sonuçlar aldığında bu onların suçu olmaz onları seçip o turnuvaya sokanın suçudur bilsiniz ;) ;)

kesinlikle katiliyorum kardeşim , bu sitede tüm katilimcilarimiz birbirini yenebilecek yetenek ve kapasiteye sahip , ben şu anda hiç kimseyi kimseden üstün görmüyorum . ve bu durumda bu katilimcilar arasinda hızlı bir fast futbol lig yapmamiz oldukça adil olacaktir .

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 29 Ocak 2007, 11:59:18 »
HAMZA ABİ YARIN AKŞAM İLK 5 VERİLCEK AMA

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 29 Ocak 2007, 11:59:55 »
HAMZA ABİ MSN YE GELDE KONUŞALIM YAW

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #20 : 29 Ocak 2007, 12:00:24 »

HAMZA ABİ OZAMAN SERO VE HARUNUADA KATALIM BEN MAÇIMI YAPTIM BENİM RAKİBİ GİNE BİG KOYARSINBEN YENMİŞOLDUM YANİ SEN BİLİRSİN Bİ BEN MAÇ YAPMIŞKEN HEMEN BELİRLE O ZAMAN  ;)

yukari da yazdiklarimi bir kez daha okumani öneriyorum beckham kardeşim . şayet oyunsiteniz için yarişacak en iyi 5 katilimciyi seçeceksek tüm katilimcilarimizi birbirleriyle eşleştirmemiz gerekmektedir . nitekim daha önceden de belirttiğim gibi yukaridaki davetli listesinde bulunan herkes birbirini yenebilecek kapasite ve yeteneğe sahip . bu bakımdan ön elemeleri lig usulüne göre yapmak en adil yol olacağina inaniyorum .

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 29 Ocak 2007, 12:01:30 »
yaw hamza abi çok iyi düşünce ama yarın akşam vercem 5 lik listeyi ama

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #22 : 29 Ocak 2007, 12:02:25 »

ben bu akşam verileceğini zannediyordum beckham. yarına kadar oldukça fazla zamanımız var . daha öncede dediğim gibi ön elemeleri fast futbol cup turnuvalarimizda olduğu gibi hızlı bir formatta yapacağiz . buna göre bu gün herkes 5 katilimci ile , yarin ise diğer beş katilimci ile oynayacaktir .

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 29 Ocak 2007, 12:02:56 »

ben bu akşam verileceğini zannediyordum beckham. yarına kadar oldukça fazla zamanımız var . daha öncede dediğim gibi ön elemeleri fast futbol cup turnuvalarimizda olduğu gibi hızlı bir formatta yapacağiz . buna göre bu gün herkes 5 katilimci ile , yarin ise diğer beş katilimci ile oynayacaktir .

hamza abi msn ye elde detaylı bi şelikde konuşalım