Gönderen Konu: HAMZA ABİ DİKKAT!!!  (Okunma sayısı 5437 defa)

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
HAMZA ABİ DİKKAT!!!
« : 30 Ocak 2007, 23:57:43 »
HAMZA ABİ MALESEF KÖTÜ Bİ HABERİM VAR SİTENİN ADMINI KATILIMCILARA BAKARKEN HOPEFULL U GÖRDÜ VE BANA HOPEFULL SİZDENMİ DEDİ BENDE EVT DEDİM ADMIN HOPEFULL MALESEF BESTFİFA DA HOST ADINDAN BAN ALMIŞ VE SİTEYE GİRMİSİ YASAKMIŞ BU NEDENLE HOPEFULL U ÇIKARIN DEDİ HAMZA ABİ ONUN YERİEN BAŞKASINI ALIN DEDEİ BENDE KONUŞTUM AMA YOK DİYOR MALESEF ONU ÇIKARCAZ HAMZA ABİ LİGİ 6. SIRADA BİTİREN KİŞİ GİRCEK BU DURUMDA ONU BELİRTİRSEN SEVİNİRİM 

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • MSN Messenger - gurkandemir511@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
HAMZA ABİ DİKKAT!!!
« Yanıtla #1 : 31 Ocak 2007, 00:18:14 »
NEDENMİŞ KARDEŞİM ÇIKARMAYIZ HOPEFULU KALDIRSINLAR BANI BİKAÇ GÜNLÜĞÜNE ÇIKARMAYIZ GEREKİRSE KATILMAYALI BU TURNUVAYA YİNEDEN ÇIAKRMAYALIM HOPEFUL EN İYİ OYUNCULARDAN

Çevrimdışı gfb_sero

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -150
    • Profili Görüntüle
HAMZA ABİ DİKKAT!!!
« Yanıtla #2 : 31 Ocak 2007, 00:31:59 »
Beyler hopeful çıkmıcak o adam biizm için öenmli sitemizin adını duyurmuak için yardımlarına ihtiyacımız var kankama. Ondan biz onu halledicez oke  ;)

Çevrimdışı яєαρєя

• 3. SINIF UYE
  • Puan 253
  • reaper
    • MSN Messenger - emicin6@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
HAMZA ABİ DİKKAT!!!
« Yanıtla #3 : 31 Ocak 2007, 00:41:58 »
Bu konuda yorumum şu Hopeful un daha önceden bizim şimdi turnuva yapacagımız sıtelerden bırınde ban almış olması bizi ilgilendırmez çünkü bizim katılımcımız artık bizim katılımcımızdır başka bir çözüm yolu bulunur.

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • Profili Görüntüle
HAMZA ABİ DİKKAT!!!
« Yanıtla #4 : 31 Ocak 2007, 00:50:02 »
YA Bİ KERE HOPEFUL BANLANDIYSADA TURNUVADA OLDUĞU İÇİN YA BANI KALDIRACAKLAR YA TURNUVA BŞAKA SİTEYE ALINIR YADA BİZ TURNUVADAN ÇEKİLİRİZ BU KADAR BASİT SONUÇTA SİTE ADI DUYULSUN DUYULMASIN BİZ BURADA EĞLENMEK İÇİN VARIZ DİĞER SİTELERDE EĞLENCE İÇİN TURNUVADALAR HOPEFULUN BANININ KALDIRILMAMASI BESTFİFANIN Bİ AYIBIDIR

Çevrimdışı яєαρєя

• 3. SINIF UYE
  • Puan 253
  • reaper
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
HAMZA ABİ DİKKAT!!!
« Yanıtla #5 : 31 Ocak 2007, 00:59:57 »
BEN CE COK BUYUTUYOLAR CUNKU BU BI SORUN DEĞİL BAHANE

Çevrimdışı hopeful

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1562
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
HAMZA ABİ DİKKAT!!!
« Yanıtla #6 : 31 Ocak 2007, 02:29:01 »
Arkadaşlar teşekkür ederim desteğiniz için ancak turnuvadan çekilmek gibi bir şey yapmayın. Gereken cevabı turnuvada vereceğinize eminim. Ben çok kereler bestfifa yetkilileriyle görüştüm banın kaldırılması konusunda. Saygılı maillerimi ve msndeki yazışmalarımı göz önünde bulundurduklarını söyleyip banı kaldırdıklarını ifade ettiler. Ancak daha sonra sebebini anlayamadığım bir şekilde kararlarından vazgeçtiler ve beni siteden ihraç ettiler.. Olsun.. fifa07ye devam :)
ama şunu söylemeden de edemeyeceğim. artık bestfifa üyesi olmadığım halde siteler arası turnuvada sizinle birlikte siteyi temsil etmemi engellemeleri çok komikçe  :) ben neymişim be 8)

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • Profili Görüntüle
HAMZA ABİ DİKKAT!!!
« Yanıtla #7 : 31 Ocak 2007, 06:18:04 »
kardeşim seni geri almak için o kadar dil döktüm ama sitede o kadar sorun yaşamışsınki adamlar bidah ikna olmuyorlar benimde yapmcağım bişey yok bugunde son kez olacak her sorun için kendimi koyacam orta ya konuşcam inş kabul ederler beyler eğer olmazsa çözemezssem kusura bakmayın  ;)

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • Profili Görüntüle
HAMZA ABİ DİKKAT!!!
« Yanıtla #8 : 31 Ocak 2007, 09:04:55 »
Bu konuda yorumum şu Hopeful un daha önceden bizim şimdi turnuva yapacagımız sıtelerden bırınde ban almış olması bizi ilgilendırmez çünkü bizim katılımcımız artık bizim katılımcımızdır başka bir çözüm yolu bulunur.

BAK KARDEŞİM YANLIŞ ANLAMIŞSIN TABİKİ BENDE HOPEFUL ARKADAŞIMIN SİTEMİZİ TEMSİL ETMESİNİ İSTERİM AMA BU ARKADAŞ BESTFİFA DA YANİ BU BESTFİFA TURNUVANIN EV SAHİBİ KARDEŞİM KATILCILAR BURAYA ÜYE OLMAK ZORUNDA YOKSA KATILMAZLAR TURNUVAYA HOPEFULL ARKADAŞIM ÇOK SORUN YAŞAMIŞ BU SİTE İLE O NEDENLE SİTEYE ALMIYORLAR BENDE O KADAR KONUŞTUM AMA YOK DEDİLER ŞİMDİ KONUŞTUĞUM KİŞİLERİ HOPEFULL KARDEŞİM İYİ BİLİYORDUR YILMAZ ABİ 26-28 YAŞLARINDA ÇOK DENEYİMLİ BİRİ VE ANLAYIŞLI BİR KİŞİLİK AMA  ALMIYOR YANİ BENİM YAPCAĞIM BUNLARDI BURDAN SORASINDA DENEDİM OLMADI HOPEFULDA BİLİYOR SATEN ALMIYACAKLARINI  ;)

Çevrimdışı яєαρєя

• 3. SINIF UYE
  • Puan 253
  • reaper
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
HAMZA ABİ DİKKAT!!!
« Yanıtla #9 : 31 Ocak 2007, 10:04:00 »
hımmm o zaman gereği yapılır beckham yapıcak bişey yok

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • Profili Görüntüle
HAMZA ABİ DİKKAT!!!
« Yanıtla #10 : 31 Ocak 2007, 10:15:55 »
ligi kim altıncı sırada bitirdi beyler ya big yada ben big olması gerek baksanıza bi

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • Profili Görüntüle
HAMZA ABİ DİKKAT!!!
« Yanıtla #11 : 31 Ocak 2007, 12:17:46 »
BİG SEXY 23 PUANDA AMA AMETT İLE MAÇINI BUGÜN YAPTIĞI İÇİN O GALİBİYET SAYILMIYO YANİ BİG SEXY 20 PUANDA FAKAT SANIRIM BİG SEXY FİFAZAMANİ İLE TURNUVA KATILDI BAŞKASINI ALICAZ

YA KARDEŞİM BENCE HOPEFULUN TURNUVAYA ALINMASI LAZIM ÇEKİLLİM YA ............. BEN BÖLE TURNVUAYI YA >:( >:(