Gönderen Konu: FORUMLARASI TURNUVAMIZA KATİLACAK 5 KİŞİ  (Okunma sayısı 6405 defa)

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • MSN Messenger - gurkandemir511@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
FORUMLARASI TURNUVAMIZA KATİLACAK 5 KİŞİ
« Yanıtla #12 : 30 Ocak 2007, 22:59:53 »
SANKİ BİZ YAPMADIK MAÇI AMETT YOKTU HÜKMEN ALAMIYORUZ HAYRET BİŞEY YA >:(
(SÖZÜM SANA DEĞİL AMETT)
yav big biraz sözlerini ölç tart öyle konuş amettle maç yapmayan sadece sen değilsin bende yapmadım bende hükmen alırdım diğerleride >:(

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 30 Ocak 2007, 23:22:40 »
(SÖZÜM SANA DEĞİL AMETT)
yav big biraz sözlerini ölç tart öyle konuş amettle maç yapmayan sadece sen değilsin bende yapmadım bende hükmen alırdım diğerleride >:(
kardeşim biraz mantıklı ol sen de yenerdin ametti oke ama reaper yapmış zaten amettle ben yensem puanım eşit olacaktı reaperle anladınmı?

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 30 Ocak 2007, 23:54:56 »
(SÖZÜM SANA DEĞİL AMETT)
kardeşim biraz mantıklı ol sen de yenerdin ametti oke ama reaper yapmış zaten amettle ben yensem puanım eşit olacaktı reaperle anladınmı?
doğru diyon kardeşim haklısın bi yönden ama amett ilk gün vardı o zaman apabilirdik aslında amettin yerine başkasını almalılardı hemen neyse sonuçta bitti bu iş

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 31 Ocak 2007, 00:17:28 »
bitti ve dargın bi şekilde ayrıldım...

Çevrimdışı яєαρєя

• 3. SINIF UYE
  • Puan 253
  • reaper
    • MSN Messenger - emicin6@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : 31 Ocak 2007, 00:38:49 »
ARKADASLAR ŞİMDİ GÖRDÜM SONUŞLARI. SİTEMİZDE ADİL BİR ÖN ELEMEDEN SONRA BU 5 KİŞİLİK KADROYA ULAŞILDIĞI KANISINDAYIM.DİĞER 4 ARKADASIMIN NE KADAR KALİTELİ VE AKILLI OYNADIKLARINI GORDUM VE BİR ÇOĞUNUDA BİLİYORDUM.ÖN ELEMEDE BİZDEN EMEĞİNİ EKSİK ETMEYEN HAMZA İLE BERABER , YAPILACAK FORUMLAR ARASI TURNUVADA BİZİM SİTEMİZİ, OYUNSİTENİZ AİLESİNİ TEMSİL ETMEMİZDE KATKILI OLAN VE BİR NEVİ DIŞ İŞLERİ BAKANIMIZ OLAN BECKHAM ARKADAŞLARIMA SONSUZ TEŞEKKÜR VE SAYGILARIMI GOSTERİYORUM İYİKİ VARSINIZ.

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 31 Ocak 2007, 00:51:04 »
ARKADASLAR ŞİMDİ GÖRDÜM SONUŞLARI. SİTEMİZDE ADİL BİR ÖN ELEMEDEN SONRA BU 5 KİŞİLİK KADROYA ULAŞILDIĞI KANISINDAYIM.DİĞER 4 ARKADASIMIN NE KADAR KALİTELİ VE AKILLI OYNADIKLARINI GORDUM VE BİR ÇOĞUNUDA BİLİYORDUM.ÖN ELEMEDE BİZDEN EMEĞİNİ EKSİK ETMEYEN HAMZA İLE BERABER , YAPILACAK FORUMLAR ARASI TURNUVADA BİZİM SİTEMİZİ, OYUNSİTENİZ AİLESİNİ TEMSİL ETMEMİZDE KATKILI OLAN VE BİR NEVİ DIŞ İŞLERİ BAKANIMIZ OLAN BECKHAM ARKADAŞLARIMA SONSUZ TEŞEKKÜR VE SAYGILARIMI GOSTERİYORUM İYİKİ VARSINIZ.

HERŞEY TAMAM TEŞEKKÜRLERDE BU HOPEFUL MEVZUSU KAFAMA TAKILIYO

Çevrimdışı яєαρєя

• 3. SINIF UYE
  • Puan 253
  • reaper
    • MSN Messenger - emicin6@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : 31 Ocak 2007, 00:59:09 »
ne gibi mesela

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 31 Ocak 2007, 06:19:14 »

saol kardeşim ben görevimi yaptım bir süper mod olrak benim işimdi bu ve en iyi şekilde yapmaya çalıştım

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 31 Ocak 2007, 08:39:03 »
tüm arkadaşlara başarılar dilerim

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : 31 Ocak 2007, 11:49:41 »
(SÖZÜM SANA DEĞİL AMETT)

big konuşurken sözlerine dikkat et mantıuklı konuşmaya çalışıyosun ama hiç beceremiyosun laflarına sözlerine dikkat et beni herkes yene bilecekse beni almasayduınız söleseydin adamı deli etmeyin bugüne kadr hiçkimseye böle konuşmadım adamın sabrını aşırıyosunuz akıllı konuşun sözlerinizi seçerken dikkatli seçin çok mantıksızsın big  >:( >:( >:( >:( bir oyun için karşınızdakini kalbini kırmaya hakkınız yok olamzda hala öğrenemediniz bunu  >:( >:( >:(

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 31 Ocak 2007, 11:54:55 »
şu sözlerinin benim konuşmalarımla hiç alakası yok.seni herkes yener demedik herhalde.seni yenebilirsem puanım eşit olacaktı dedim.zaten artık tartışmama gerek yok ilgim kalamdı bu konuyla.arkadaşlara başarılar diliyorum...

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 31 Ocak 2007, 11:57:02 »
şu sözlerinin benim konuşmalarımla hiç alakası yok.seni herkes yener demedik herhalde.seni yenebilirsem puanım eşit olacaktı dedim.zaten artık tartışmama gerek yok ilgim kalamdı bu konuyla.arkadaşlara başarılar diliyorum...

TMM KES CÜNEYT KAPAYIN KONUYU BİTMİŞ OLAY YAW DAHANEYİNİ KONUŞUYORSUNUZ BİG SENDE HALDEN ANLA BİRAZ ADAMIN HASTASI VAR YAPAMAYABİLİR İNSALIK HALİ SENİN HASTAN OLSA MAÇINIYAPMASAN BİZSANA LAF ATSAK NE DERDİN  >:(