Gönderen Konu: BESTFİFA.COM OZEL MESAJI  (Okunma sayısı 6402 defa)

Çevrimdışı scary_mann

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 254
  • TANIYAN TANIR,TANIMIYANLA TANISILIR...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BESTFİFA.COM OZEL MESAJI
« : 01 Şubat 2007, 04:32:54 »
Ben 1.5 senedır bestfıfa ıcın calısıyorum ve hopefulun yanlışını bızzat ortaya cıkarıp banlayan kısıde benım!
onun sıtede banının acılması gıbı bı durum soz konusu degıldır!
masumtılkı denılen sahısın sıtemıze ........ kulllanması oyunsıtenız.com adına cok ama cok buyuk bır ayıptır!
herseyden zıyade bunlara cok sevdıgım kardesım hamzanın fırsat vermesı benı saskınlıga sevkettı!
oyunsıtenızın cok eskı uyelerındenımdır ve yonetıcılıkte yaptım ama daha once boyle bır ortamı yoktu!
bu yazılarıda tesadufen okudum ve admın arkadaslarıma ılettım ıletecemde!
masumtılkı bu sıteden sanırım banlanmıs nedenı onemlı degıl ama bu adam bana msn den artık ben sızın sıte ıcın calısacagım dedı! ve oyunsıtenız.com a bır .......... demedıgı kaldı!bılgınıze....
hamza kardesm tkrr bana acıl ulasmanı temennı edıyorum (dayko_1903@hotmail.com)
ve oyunsıteniz.com u bır kez daha sıddetle kınıyorum...
SCARY...
THIS İS THE LeGeNd
                   ScaRy

Çevrimdışı 78eagle

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
BESTFİFA.COM OZEL MESAJI
« Yanıtla #1 : 01 Şubat 2007, 04:34:42 »
Burda yazılanları hayretle okudum .
Sadece tek tarafı dinleyip olmadık şeyler yazmışsınız .
Hopeful olayına fazla girmicem bundan 10 gün kadar önce ban yedi bizim siteden .
Bütün adminlerin ortak kararıydı .Neden sitenin kendi adına aldığı kararı
eleştiriyosunuz yada aldığı kararı siteler arsı turnuva için bozmamasını eleştiriyosun .
En elem vericide tanımadığı kişiler için masumtilki denen şahısın yazdıklarıdır .
Sebebi birini siteden banlamak ve ne olursa olsun onu siteye birdaha almamak . 

Biz bestfifa olarak aramızda hiçbir zaman bu tip insanları barındırmayacağız .
Görüyorumki bazı kişiler hırs yapmış ama bestfifanın amacı eğlenmek ve diğer sitelerle
arkadaşlığı pekiştirmek .

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
BESTFİFA.COM OZEL MESAJI
« Yanıtla #2 : 01 Şubat 2007, 06:56:51 »
BEYLER HOPEFULL DURUMUNU ANLIYORUM HAKLISINIZ TABİ BEN SATEN ALMAYINCA HEMEN ELEMELERİMİZN 6. SIRASINDAKİ KİŞİYİ ALALIM DEMİŞTİM AMA BAZILARI İTİRAZ ETTİ BENDE HAMZA ABİNİN GELEMSİNİ BEKLEDİM ODA GELMEYİNCE BÖYLE OLDU TABİ Bİ
DE DEMEK BİZE KÜFÜR EDEN MASUMTİLKİ BURDA DA SİZE LAFLAR SÖYLEMİŞTİ ASLINDA MASUMTİLKİ BENİM ÇOK YAKIN ARKADAŞIMDIR AMA BUNLARI YAPTIĞINA ŞAŞTIM KALDIM AMA YAPMIŞ ARTIK GÖZÜMDEN DÜŞTÜ. BİDE HAMZA ABİ BU HOPEFULL KONUSNA HİÇ BAKMADI BAKSA İLGİLENİRDİ AMA NEDENSE YA GÖRMEDİ YADA BAKMAK İSTEMEDİ ORASINI BİLEMEM AMA SAOLUN BİLGİLER İÇİN  ;)

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
BESTFİFA.COM OZEL MESAJI
« Yanıtla #3 : 01 Şubat 2007, 07:05:15 »
BEYLER BİDE BİZİM SİTE İŞİ ASKIDA NE OLDU LÜTFEN BİLDİRİN SORUNU ÇÖZÜP KATILALIM YA BENLE OLSUN YADA HAMZA ABİ İLE

Çevrimdışı hakan1989

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 144
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BESTFİFA.COM OZEL MESAJI
« Yanıtla #4 : 01 Şubat 2007, 09:18:39 »
hamza kardeşim bilmeme benen önce biri varmı ama siteyi temsil etmeye hazırım. istersen beni al kardeşim.

Çevrimdışı яєαρєя

• 3. SINIF UYE
  • Puan 253
  • reaper
    • MSN Messenger - emicin6@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BESTFİFA.COM OZEL MESAJI
« Yanıtla #5 : 01 Şubat 2007, 10:30:34 »
şimdi tilki ile hopefull u cıkartıyozmu

Çevrimdışı Appiah_4

• 2. SINIF UYE
  • Puan 58
    • MSN Messenger - appiah4_17@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
BESTFİFA.COM OZEL MESAJI
« Yanıtla #6 : 01 Şubat 2007, 10:33:36 »
valla ben bayadır girmiyorum gelişmelere uzak kaldım  :-\

İSTANBULLU DEĞİLİZKİ ALTIMIZDA PORSCHE OLSUN,ANTALYALI DEĞİLİZKİ KOLUMUZDA RUS KIZI OLSUN;BİZ TEKİRDAĞLIYIZ BIRAKIN KAFAMIZ İYİ OLSUN

Çevrimdışı яєαρєя

• 3. SINIF UYE
  • Puan 253
  • reaper
    • MSN Messenger - emicin6@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BESTFİFA.COM OZEL MESAJI
« Yanıtla #7 : 01 Şubat 2007, 10:38:32 »
evt hemşo sen on elemelerde de yoktun tatildemıydın yoksam

valla ben bayadır girmiyorum gelişmelere uzak kaldım  :-\

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
BESTFİFA.COM OZEL MESAJI
« Yanıtla #8 : 01 Şubat 2007, 11:29:45 »
sero,tilki efendiler şimdi de konuşun bakalım.Tilki denilen adamın ikiyüzlülüğü ortaya çıktı.burda bestfifaya neler söyledi sonra bu siteye küfür edip oraya çalışıcam demiş.dün bana hakaret etti sonra gelmiş dost olalım diyor.Böyle dengesiz bir şahsın mod olması çok komik.Ve bu şahıs bu siteyi resmen küçük düşürdü,onun sözlerini  kale almayın bestfifa yetkilileri nerde nasıl konuşacağını bilememiş.hamza da durumu izah edip tilki adına özür dileyecektir sanırım.(hamza 1-saygısızlık 2-modluk görevini üyeye hakarette kullanmak 3-bestfifaya küçük düşürmek ki en kötüsü bu>>>bunların cezası 3 gün mü?)

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
BESTFİFA.COM OZEL MESAJI
« Yanıtla #9 : 01 Şubat 2007, 12:48:37 »
scary kardeşime sonuna akdr hak veriorm ben tilki gerçekten ayıp etmiş sitede o kadr şey söledi bestffia hakkında bende best fifa üyesiyim ordada turnuavalra katıalrım oyunsitenziden sonra en çok takıldıgm site bestfifadır tilkinin burdan banlandıktan sonra scary e bize kızgın odlgu için bize karşı bestfifaya o kadar laf ettikten sonra  o site için çalışacagını sölemsi onu  kişiligini gösterdi buna çok üzüldüm onu ii biri oalrak bilridm ama yanılmışım veb ben arakaşlar iki sitede üyeyim ikistedede takılırom iki siteninde kardeş olasmını isterim ama böle insanlar araya fesat katırolar ben ben arakdaşlar SONY_HARUN MASUMTİLKİ DENİLEN ŞAHIS ADINA BEST FİFADAN ÖZÜR DİLİORM
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı yilmazb

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 10
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BESTFİFA.COM OZEL MESAJI
« Yanıtla #10 : 01 Şubat 2007, 21:05:59 »
Herkese Merhaba;

Öncelikle bu konun bu kadar büyütülmesi olayına bir anlam verebilmiş değilim. Bu turnuvanın siteler arası olması ve turnuva düzenleyen büyük sitelerin katılmasının ve burada gösterilen başarının önemli olduğunu düşünüyoruz hep beraber ama bunu düşünürken oyunun eğlence ve zevk amaçlı olduğunu unutmamak lazım. Sanırım beni bu sitede herkes tanır. Özellikle sero, sony harun, hamza da dahil olmak üzere.  Kimseye gereksiz yere kötü bir söylemeyeceğimi kişiliğimi anlatmama gerek yok sanırım.

Hopeful konusuna gelince site içinde birden fazla kullanıcı ile üye olup turnuvaya katıldığı için siteden atılmıştır. Kendisi ile kişisel olarak hiçbir sorunumda yok ama turnuvalarda böyle yapması atılma sebebi olmuştur. Bizim site olarak tek düşüncemizin sevgi ve saygı çerçevesinde oyun oynatmak Biz aynı zamanda arkadaşlıklarımızı dostluğa hatta toplanıp görüşmeye kadar ilerletmiş durumdayız. Bu turnuvanın amacıda bunu birbirimizle yaptığımız gibi siteler arasındada başarabilmektir. Sorunlu insanların bizde yaptığı sorunun ileriki zamanlarda sizinde başınıza gelebileceğini bizleri tenkit veya uyarmak yerine nedeninin araştırılmasının gerektiğini hem sizdeki hemde bizdeki admin arkadaşlara önemle belirtmek isterim. Kimse neyse ne kadar iyi oynasın veya oynamasın Sorunlu adam nereye giderse gitsin sorunludur şimdiye kadarki tecrübelerim hep bunu gösterdi. Bu yüzden konun daha fazla büyütülmemesini Sitenizin tek umudunun hopeful olmadığını onun yerinede oynucak iyi oyuncular olduğunu sanırım söylememe gerek yok.

Herkeze iyi eğlenceler gerisi size kalmış !!!

Çevrimdışı masumadam

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -11
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BESTFİFA.COM OZEL MESAJI
« Yanıtla #11 : 01 Şubat 2007, 22:45:04 »
BEN MASUMTİLKİ

GEREKEN AÇIKLAMAYI BURADA YAPTIM  http://oyunsiteniz.com/forum/index.php?topic=18636.0