Gönderen Konu: D GRUBU MAÇ PROGRAMI  (Okunma sayısı 38987 defa)

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
D GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #348 : 29 Haziran 2007, 13:06:00 »
cemalakko boyle demişsinde bir zamanlar turnuva düzenlemeyi ilk katıldığın turnuvayı sana hatırlatmama gerek yok.turnuva düzenlemeyi bile benden öğrendin.ne günlerdi be..şimdi geçmiş cemalakko bana ne diyo pehhhh:D:D

SEN KIMSIN LA :S BANA KIMSE TURNUVA DUZENLEMEYI FLN DA OGRETMEDI..!

kim bu cemal ;D

Bılmıyom aga esrarengız bırı :D Msn dede cıkıyo bole bı kac kısı tanıyorm senı dıye. herkesı yenıyon bıde gel benı yen dıyolar ;D

;D ;D
:D :D dünkü adam herkesi yeniyomuş muş  :D

HEPINIZDEN  ONCE VARDIM LAN BEN BIGMAL   ;)
tabi canım ilk geldiğin günleri biliyoruz fark yiyodun sonra yanıyodun  :D

uAErdem

• Ziyaretçi
D GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #349 : 29 Haziran 2007, 14:18:06 »
Ya beyler bu Anıl ı 3 gündür bekliyorum bu akşam saat 9 dedi hala gelmedi sabahtan beri burdayım ben yeter ama ya HÜKMEN GALİP GELMEMİ İSTİYORUM SİZDEN saat 21:00 oldu hala gelmedi

anil yarin akşam saat 21.00 ' a kadar topic altindan herhangi bir mesaj göndermez ise skor geçerli olacaktir

Ya kardeş o zaman ben boşuna bekledim 3 gündür burda adamı.Bir saat veriyor bekliyom gelmiyor.Buraya açıklıyorum.Siz bana bekle diyorsunuz.Beklemek sorun değil beklerim ama o zaman bana biraz haksızlık olmuyormu?Ben de bir saat veririm.O saatte gelmem son saat gelirim.Gel yapalım maçımızı derim.Sizce bu adil mi ???

kerem

• Ziyaretçi
D GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #350 : 29 Haziran 2007, 14:20:55 »
Ya beyler bu Anıl ı 3 gündür bekliyorum bu akşam saat 9 dedi hala gelmedi sabahtan beri burdayım ben yeter ama ya HÜKMEN GALİP GELMEMİ İSTİYORUM SİZDEN saat 21:00 oldu hala gelmedi

anil yarin akşam saat 21.00 ' a kadar topic altindan herhangi bir mesaj göndermez ise skor geçerli olacaktir

Ya kardeş o zaman ben boşuna bekledim 3 gündür burda adamı.Bir saat veriyor bekliyom gelmiyor.Buraya açıklıyorum.Siz bana bekle diyorsunuz.Beklemek sorun değil beklerim ama o zaman bana biraz haksızlık olmuyormu?Ben de bir saat veririm.O saatte gelmem son saat gelirim.Gel yapalım maçımızı derim.Sizce bu adil mi ???

erdem kardeşime katılıorum son gunlerde hiç olmadıgı kadar onlıne oldu bence erdeme haksızlık oluor  ;)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
D GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #351 : 29 Haziran 2007, 14:33:21 »

erdem kardeşime katılıorum son gunlerde hiç olmadıgı kadar onlıne oldu bence erdeme haksızlık oluor  ;)

erdeme haksizlik yapilmasina müsade etmeyeceğiz kardeşim . bu saatten sonra rakibi buraya gelipde maçimizi yapalim derse bile erdemin bu maçi oynamama hakkı bulunuyor .

rakibinin şimdiden sonra buraya geleceğini zannetmiyorum zaten . sen 3-0 yaz erdem

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
D GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #352 : 29 Haziran 2007, 14:34:44 »
cemalakko boyle demişsinde bir zamanlar turnuva düzenlemeyi ilk katıldığın turnuvayı sana hatırlatmama gerek yok.turnuva düzenlemeyi bile benden öğrendin.ne günlerdi be..şimdi geçmiş cemalakko bana ne diyo pehhhh:D:D

SEN KIMSIN LA :S BANA KIMSE TURNUVA DUZENLEMEYI FLN DA OGRETMEDI..!

kim bu cemal ;D

Bılmıyom aga esrarengız bırı :D Msn dede cıkıyo bole bı kac kısı tanıyorm senı dıye. herkesı yenıyon bıde gel benı yen dıyolar ;D

;D ;D
:D :D dünkü adam herkesi yeniyomuş muş  :D

HEPINIZDEN  ONCE VARDIM LAN BEN BIGMAL   ;)
tabi canım ilk geldiğin günleri biliyoruz fark yiyodun sonra yanıyodun  :D

Gelın sımdı atın lan ..! ;)

uAErdem

• Ziyaretçi
D GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #353 : 29 Haziran 2007, 14:36:40 »
Saol kardeşim.

FİFANINMERKEZİ - OYUN-BOARD

ERDEM 3 -0 ANIL 

(hükmen)

Böylece 4 te 4 yapmış oldum :D :D

CristianoRonaldo

• Ziyaretçi
D GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #354 : 29 Haziran 2007, 16:57:36 »
cemalakko ah ah.insan geçmişini ne çabuk unutuyo.ilk açtığın forum sitesini nasıl açılır diye bana sorduğun gunleri ne çabuk unuttun?benim sitede girdiğin turnuvaları.yazık yazık...başka bişi demiyorum.siz burada havalanmışsınız bi sure ortada yoktuk diye ortalığı boş zannetmişsiniz..ama farketmez biz tekrar hak ettiğimiz yere geliriz;)

Çevrimdışı bestgamer

• 3. SINIF UYE
  • Puan 1810
    • Profili Görüntüle
D GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #355 : 29 Haziran 2007, 17:00:32 »
cemalakko ah ah.insan geçmişini ne çabuk unutuyo.ilk açtığın forum sitesini nasıl açılır diye bana sorduğun gunleri ne çabuk unuttun?benim sitede girdiğin turnuvaları.yazık yazık...başka bişi demiyorum.siz burada havalanmışsınız bi sure ortada yoktuk diye ortalığı boş zannetmişsiniz..ama farketmez biz tekrar hak ettiğimiz yere geliriz;)
:D :D :D :D :D cemal ne bilir ki
yakamozzz

Çevrimdışı mert961

• 3. SINIF UYE
  • Puan 746
    • Profili Görüntüle
D GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #356 : 29 Haziran 2007, 17:13:46 »

8) düello zamanı  8)

;D

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
D GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #357 : 29 Haziran 2007, 17:17:19 »
benı bılen bılır yıllardır forumlarda takılırm. 10 dan fazla admınlık yaptıgım sıte var. ve en sonda bu sıteyı sectım 4-5 aydırda burdayım..! neden boyle bişi dedıgınde anlamıs deılım.  ;)

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
D GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #358 : 29 Haziran 2007, 17:27:14 »

( EVET FREE SİTENİZİ NEREDEN AÇTINIZ DİYE SORMUŞ OLABILIRIM. )  ;)

Çevrimdışı serkan-1989

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 4
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
D GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #359 : 29 Haziran 2007, 18:12:07 »
KARDEŞLERİM ÇOK ESKİDEN BENDE VARDIM BENİM O ZAMANLAR TANIDIGIM CEMALAKKO BELKİ TANIRSINIZ CEMALAKKO TANIRDA TİATO   FİKO  FLAN VARDI BELKİ BU BİŞE HATIRLATIR DEGİLMİ CEMAL  KARDSM   ;D ;D