Gönderen Konu: C GRUBU MAÇ PROGRAMI  (Okunma sayısı 60031 defa)

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #252 : 28 Haziran 2007, 17:16:36 »
HÖT !!! KAVGA ETMEYİN LEN  :D :D :D EĞLENMEK İÇİN OYNUYOZ

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #253 : 28 Haziran 2007, 17:16:55 »
diego oglum bi dk sus ya. çözmeye gelmiştin bide. sus sus sus ;D :D ;D
BAK NASI ÇÖZDÜM :D

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
  • ST golcü :=)
    • MSN Messenger - caring.safak@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #254 : 28 Haziran 2007, 17:17:00 »
hakan sen ve  malatyalı kendınızı eglendırmeye calısıyorsunuz burada karısıklık cıkartmayın adam gıbı maclarınızı oynuyorsanız oynayın mılletı sınırlendırmekle kendınızı  mutlu etmeyın  >:(

Çevrimdışı Malatyasporlu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 41
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #255 : 28 Haziran 2007, 17:17:13 »
HAMZA KARDEŞ BU SON MESAJIM.BU MAÇIN TEKRARINI TALEP EDİYORUM HAKSIZLIK OLMAMASI AÇISINDAN.AKSİ HALDE SENİN HAKSIZLIK YAPTIĞINA KANAAT GETİRİP BİR DAHA HİÇBİR ZAMAN TURNUVALARDA YER ALMAYACAĞIM.KARDEŞLİĞİMİZE BİR BASİT MESELE YÜZÜNDEN LEKE DÜŞMESİN.YAZIKLAR OLSUN BÖYLE Bİ MAÇ OYNADIĞIMA.

karde ikinci ceyrek kaç kaç bitti ben onu anlamadım o 4-0 ı ikinci ceyrekte mi yedin 
evt  ıkıncı  ceyrekte de 4,0 yenıyordum  sonra  bır 45 dk daha oynıcaz dedı  bende dedım  45 dk daha oynarsak  130 dk yapar dedım anlamıo
135 YAPAR :D :D

EĞER SEN 45 DK DAHA YAPMAYALIM DEDİYSEN BEN EN ADİ ŞEREFSİZİM.SEN GEL 4-0 DAN 45 DK DAHA YAPALIM DEDİN BENDE 7-3 TEN 45 DK DAHA YAPALIM DEDİM.İŞTE YALANCILIĞIN SONU.

Çevrimdışı hakan1989

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 144
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #256 : 28 Haziran 2007, 17:17:33 »
safakk ya dediklerin mantıklı oluyomu ya bi onu de lütfen ya. ya be nne diyom siz ne diyosunuz ya.sne teklif ettin mi ettin suçlu kuralları biliyom diyon işte buda varr. oda suçluu maç tekrar diyorum başka birşey demiyorumm..

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #257 : 28 Haziran 2007, 17:17:57 »
hakan sen ve  malatyalı kendınızı eglendırmeye calısıyorsunuz burada karısıklık cıkartmayın adam gıbı maclarınızı oynuyorsanız oynayın mılletı sınırlendırmekle kendınızı  mutlu etmeyın  >:(
SAKİN OL HEMŞO BEN MALATYALIYLA MAÇA GİRİOM SEN DE SAKİNLEŞ

Çevrimdışı hakan1989

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 144
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #258 : 28 Haziran 2007, 17:19:13 »
şafak bana karşı ve e adamıma karşı olmuyo böyle.ne eylendirmesi kim eylenmeye gelmiş be. sen daha yokken biz işletiyoduk buraları. burda adalet ön plandadır. adletin öncüsü hep ben olmuşturum şimdide ben olacagım.

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #259 : 28 Haziran 2007, 17:19:17 »
HAMZA KARDEŞ BU SON MESAJIM.BU MAÇIN TEKRARINI TALEP EDİYORUM HAKSIZLIK OLMAMASI AÇISINDAN.AKSİ HALDE SENİN HAKSIZLIK YAPTIĞINA KANAAT GETİRİP BİR DAHA HİÇBİR ZAMAN TURNUVALARDA YER ALMAYACAĞIM.KARDEŞLİĞİMİZE BİR BASİT MESELE YÜZÜNDEN LEKE DÜŞMESİN.YAZIKLAR OLSUN BÖYLE Bİ MAÇ OYNADIĞIMA.

karde ikinci ceyrek kaç kaç bitti ben onu anlamadım o 4-0 ı ikinci ceyrekte mi yedin 
evt  ıkıncı  ceyrekte de 4,0 yenıyordum  sonra  bır 45 dk daha oynıcaz dedı  bende dedım  45 dk daha oynarsak  130 dk yapar dedım anlamıo
135 YAPAR :D :D

EĞER SEN 45 DK DAHA YAPMAYALIM DEDİYSEN BEN EN ADİ ŞEREFSİZİM.SEN GEL 4-0 DAN 45 DK DAHA YAPALIM DEDİN BENDE 7-3 TEN 45 DK DAHA YAPALIM DEDİM.İŞTE YALANCILIĞIN SONU.
ulan ıste sen ne kadar HAksızsın burda bellı oldu kendı dedıgınde  bıle   mantıksız yazıyorsun ben neden  45 dk daha oynıcaz dedım cunku  demedık mı 3,3  du mac  0,0 dan devam edelım dıye gırdık maca  tek yarıda yıne baglantı koptu bende  bastan dedııgım ıcın  4,0 uzerıne  tek yarı daha oynıcaz dedım  ama sen beni anlamıyorsun

Çevrimdışı Malatyasporlu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 41
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #260 : 28 Haziran 2007, 17:19:38 »
HAMZA KARDEŞ AÇIK VE NET OLARAK BELİRTİYORUM.ŞU ANA KADAR TERBİYESİNİ BOZMADAN MAÇ SONU YAŞANANLARI ANLATMAYA ÇALIŞIYORUM FAKAT SİR ŞAFAKIN SARFETTİĞİ SÖZLER APAÇIK ORTADA.ARTIK KARAR SENİN.İYİ DÜŞÜN VE KARARINI VER.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #261 : 28 Haziran 2007, 17:20:37 »
beyler , burda safak evrene ilk yarı 3-3 sona ermesine rağmen maçi baştan oynama teklifinde bulunduğu için hatali olabilir ancak evrende onun bu teklifini kabul ederken bir hata yapmiştir . burada ikisinde de kabahat var . fakat maça ikinci kez girdiklerinde safak 4 adet gol atmiştir . ve kurallarimiza göre maça kalindiği yerden devam edilmesi durumunda skor 7-3 olmaktadir . eğer maçi tekrar edersem safağin burada atmiş olduğu 4 gol ve aradaki 4 farklı galibiyet ipta olmuş olacak . bu durumda safağa büyük haksizlik olur bana kalırsa .

evren abi aramızdaki dostluk bozulacaksa eğer bu turnuvayi kapatmaya raziyim lütfen sadece bir oyun için birbirimizi kırmayalim .

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #262 : 28 Haziran 2007, 17:22:16 »
beyler , burda safak evrene ilk yarı 3-3 sona ermesine rağmen maçi baştan oynama teklifinde bulunduğu için hatali olabilir ancak evrende onun bu teklifini kabul ederken bir hata yapmiştir . burada ikisinde de kabahat var . fakat maça ikinci kez girdiklerinde safak 4 adet gol atmiştir . ve kurallarimiza göre maça kalindiği yerden devam edilmesi durumunda skor 7-3 olmaktadir . eğer maçi tekrar edersem safağin burada atmiş olduğu 4 gol ve aradaki 4 farklı galibiyet ipta olmuş olacak . bu durumda safağa büyük haksizlik olur bana kalırsa .

evren abi aramızdaki dostluk bozulacaksa eğer bu turnuvayi kapatmaya raziyim lütfen sadece bir oyun için birbirimizi kırmayalim .

doğru söze ne denir

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #263 : 28 Haziran 2007, 17:22:22 »
şafak bana karşı ve e adamıma karşı olmuyo böyle.ne eylendirmesi kim eylenmeye gelmiş be. sen daha yokken biz işletiyoduk buraları. burda adalet ön plandadır. adletin öncüsü hep ben olmuşturum şimdide ben olacagım.
senın yasın kac ben yokken sen vardın burda  >:( ayrıca adamınla tekrar mac yapsam bıle en az 10 atarım  ama yapmıcam  cunku hakımı yedırmem  yendım bu macı