Gönderen Konu: C GRUBU MAÇ PROGRAMI  (Okunma sayısı 59743 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #204 : 28 Haziran 2007, 16:53:10 »
ama olmaz saygısızlık olur abin yaşında o senin hem ne yaptıgını bilmişyom ama kötü hiç birşey beklemem ben malatyalıdan
abı sımdı hamachıde konusulanları buraya   yapıstırmak ısterdım ama  malatyalı bır arkadasım var   cok severım yanlız  bu malatyalıdan bole bısey beklemezdım

senin 7-3 yendiğin fakat skoru saymayip maçin tekrar edilmesini isteyen rakibin malatyalimiydi safak ?

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
  • ST golcü :=)
    • MSN Messenger - caring.safak@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #205 : 28 Haziran 2007, 16:53:43 »
ama olmaz saygısızlık olur abin yaşında o senin hem ne yaptıgını bilmişyom ama kötü hiç birşey beklemem ben malatyalıdan
kac yasında olursa olsun  dogru dogrudur  dogruyu ınkar eden ınsan gozumde    5  paa etmez

Çevrimdışı hakan1989

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 144
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #206 : 28 Haziran 2007, 16:55:20 »
ya sir  şafak evren abiye sen demedin mi 45 dk dan sonra kopunca ya nede olsa berabere maç  90 dk oynayalım baştan. ???

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #207 : 28 Haziran 2007, 16:55:24 »
abı sımdı hamachıde konusulanları buraya   yapıstırmak ısterdım ama  malatyalı bır arkadasım var   cok severım yanlız  bu malatyalıdan bole bısey beklemezdım

senin 7-3 yendiğin fakat skoru saymayip maçin tekrar edilmesini isteyen rakibin malatyalimiydi safak ?
evt hamza  ılk 45 dk sonucu 3,3  baglantı koptu dedım  nede olsa berabere bastan gırelım 0,0 dan tamam dedı  gırdık  bu sefer 45. dk 4,0 ondeyım  baglantı koptu yıne dıyorkı  sayılmaz 3,3 den devam edıcez dıyor  ondan sonrada  bana   artıslık  taslamaya basladı  yok  cocuksun  ılk defa  mı katılıon yok bılmem ne bılmem ne bılırsın bende  sınırlı bır yapıya sahıbım   msnde bana klavye delııkanlılıgı yaptı  bende  baktım  ıs yok kapatdım konuyu ama hallada uzatıyor ala alaa

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #208 : 28 Haziran 2007, 16:56:14 »
ya sir  şafak evren abiye sen demedin mi 45 dk dan sonra kopunca ya nede olsa berabere maç  90 dk oynayalım baştan. ???
evt dedım nede olsa berabere 3,3 bastan 90 dk yapalım dedım  oda tamam dedı gırdık  45, dk yıne baglantı kesıldı bu sefer dedıkı bu sayılmaz  3,3 den devam edıcez dedı  bumu dogru olan  >:(

Çevrimdışı hakan1989

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 144
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #209 : 28 Haziran 2007, 16:58:02 »
ya ama öyle diyince evren ne anlamış biliyon mu .yani 45 in üzerine 3-3 ün üzerine oynayak anlamış heralde yanlış anlamadıysam sonra 90 dk yı saymışsınız felan olmuş işte karışık yani.ama bence 2 tarafta şuçlu hamza... Sen niye maç teklif ettin sen niye kabul ettin kurallara aykırı hamza deilmi bence yenidne yapmaları en uygunu?

Çevrimdışı Malatyasporlu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 41
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #210 : 28 Haziran 2007, 16:58:24 »
ARKADAŞLAR BU SON MSJIM.SİZE OLAYI EN AYRINTISINA KADAR ANLATACAĞIM KARAR SİZİN.ARTIK İSTERSENİZ BENİ HİÇBİR TURNUVAYA ALMAYIN.HERŞEY NORMAL MAÇ SEYRİ İLE GİDİYORDU.İLK 45 DK 3-1 ÖNDEYİM DURUM 3-3 OLDU.SONRA HAMACHİDE KONUŞTUK BANA SÖYLEDİĞİ SÖZ AYNEN ŞÖYLE.MAÇ NASIL OLSA BERABER BİTTİ 90 DL BAŞTAN BAŞLAYALIM 0-0 DAN BAŞLAYALIM DEMEDİ.45 DK DOLDU DURUM 4-0 VE ADAMA AYNEN ŞU CÜMLEYİ YAZDIM ARKADAŞ 3-3 ARTI 4-0 DURUM 7-3 KALAN 45 DK YI OYNAYACAĞIZ.4-0 DİYE TUTTURDU.MADEM ÖYLE DİYORSUN 3-3 90 DK DEDİM.KUSURA BAKMAYIN SİNİR OLDUM ARTIK.SONRA BAŞLADI AĞZIMI BOZMAYAYIM DEMEYE.BENDE ŞUNU DEDİM HER TURNUVA DA OLDUĞU GİBİ KORNERDEN DİREK GOL ATMA YASAK DİYE BİLİYORDUM.BU ARKADAŞ 2-3 KEZ KORNERDEN DİREK GOL ATMAYI DENEDİ.BENDE ONUN KURAL HATASI OLDUĞUNU TEKRARLAMAMASINI SÖYLEDİM.O DA TURNUVA KURALLARINI BEN KOYDUM BENDEN İYİ Mİ BİLECEKSİN DEDİ.VE BAŞLADI OLM LAN GİBİ SÖZLER YAZMAYA.SABRIMI ZORLADI AMA SON RADDEYE KADAR KÜFÜR YAZMADIM.BAŞLADI YAŞ SORMAYA.VE ADRESİNİ VER DELİKANLIYSAN DEDİ.VE SONRASI MALUM ARTIK.ŞİMDİ KARARI SİZ VERİN.ARTIK SUÇUM VARSA CEZAMA RAZIYIM BOYNUM KILDAN İNCE.

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #211 : 28 Haziran 2007, 17:01:42 »
ARKADAŞLAR BU SON MSJIM.SİZE OLAYI EN AYRINTISINA KADAR ANLATACAĞIM KARAR SİZİN.ARTIK İSTERSENİZ BENİ HİÇBİR TURNUVAYA ALMAYIN.HERŞEY NORMAL MAÇ SEYRİ İLE GİDİYORDU.İLK 45 DK 3-1 ÖNDEYİM DURUM 3-3 OLDU.SONRA HAMACHİDE KONUŞTUK BANA SÖYLEDİĞİ SÖZ AYNEN ŞÖYLE.MAÇ NASIL OLSA BERABER BİTTİ 90 DL BAŞTAN BAŞLAYALIM 0-0 DAN BAŞLAYALIM DEMEDİ.45 DK DOLDU DURUM 4-0 VE ADAMA AYNEN ŞU CÜMLEYİ YAZDIM ARKADAŞ 3-3 ARTI 4-0 DURUM 7-3 KALAN 45 DK YI OYNAYACAĞIZ.4-0 DİYE TUTTURDU.MADEM ÖYLE DİYORSUN 3-3 90 DK DEDİM.KUSURA BAKMAYIN SİNİR OLDUM ARTIK.SONRA BAŞLADI AĞZIMI BOZMAYAYIM DEMEYE.BENDE ŞUNU DEDİM HER TURNUVA DA OLDUĞU GİBİ KORNERDEN DİREK GOL ATMA YASAK DİYE BİLİYORDUM.BU ARKADAŞ 2-3 KEZ KORNERDEN DİREK GOL ATMAYI DENEDİ.BENDE ONUN KURAL HATASI OLDUĞUNU TEKRARLAMAMASINI SÖYLEDİM.O DA TURNUVA KURALLARINI BEN KOYDUM BENDEN İYİ Mİ BİLECEKSİN DEDİ.VE BAŞLADI OLM LAN GİBİ SÖZLER YAZMAYA.SABRIMI ZORLADI AMA SON RADDEYE KADAR KÜFÜR YAZMADIM.BAŞLADI YAŞ SORMAYA.VE ADRESİNİ VER DELİKANLIYSAN DEDİ.VE SONRASI MALUM ARTIK.ŞİMDİ KARARI SİZ VERİN.ARTIK SUÇUM VARSA CEZAMA RAZIYIM BOYNUM KILDAN İNCE.

abıcım bunun uzerıne benım cevabım ne oldu  eger 3,3 luk macta sayılıyorsa  mac sonucu  toplam 7,3 ben yemdım  demedım mı    ama sen  bır  45 dk daha oynıcaz dıye tutturdun  45 dk daha oynasaydık   135 dk  mac  yapıcaktık bukadarmı aklın calısıyor yaaa  >:( >:(

Çevrimdışı hakan1989

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 144
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #212 : 28 Haziran 2007, 17:03:18 »
arkadaşlar bakın uzatmayalım lütfen .burda birşey demek istemiyorum.2 tarafta suçlu lütfen maçınızı tekrarlayın .tabi hamza sende onaylarsan.  ve bir daha olmasın böyle birşey lütfenn.

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #213 : 28 Haziran 2007, 17:03:39 »
diego kardeş lütfen burdaysna birşey yaz.
BİŞEY

Çevrimdışı Malatyasporlu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 41
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #214 : 28 Haziran 2007, 17:04:21 »
KARDEŞ BAK SANA ŞUNU DİYEYİM.SEN BANA DESENKİ 0-0 DAN 90 DK YAPALIM AMENNA Bİ SORUN OLMAZ.BEN ÖYLE YENİLDİMİ KILIF UYDURANLARDAN DEĞİLİM.10-0 YENİLDĞİM MAÇTA BİLE RAKİPLERİMİ TEBRİK ETTİĞİM RAKİPLER BİLİR.SENİN OLM LAN GİBİ SÖZLERİN AĞIRIMA GİTTİ.
KURALLARI BEN KOYARIM GİBİ SÖZLERİN AYRICA SANA YAKIŞMADI.KARŞINDAKİ İNSANA SAYGIN VARMI DEMEK SUÇMU.YAŞIM KAÇ OLURSA OLSUN.

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #215 : 28 Haziran 2007, 17:04:25 »
arkadaşlar bakın uzatmayalım lütfen .burda birşey demek istemiyorum.2 tarafta suçlu lütfen maçınızı tekrarlayın .tabi hamza sende onaylarsan.  ve bir daha olmasın böyle birşey lütfenn.
nasıl ıkı taraf suclu yıne adamı dınden ımandan cıkarmayın heeee >:(