Gönderen Konu: yaw bu itibarları kim düşürüorsa hemen ortaya çıksın erkekse  (Okunma sayısı 9909 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
arkdaşlar çoğu forumda gördüğüm haksızlıklardan birsi malum rap eskiltme olayı bu olayı şöyle kolay çözüm bulabiliriz Hamza kardeşim se n admin olduğun için karmalardan resimde gösterdiğim gösterdiğim bölümü boş bırakırsan eksiltme olayı kalkar sadece oy ver kullanıılr böylece kimseye haksızlık edilmez  ;)

bunun için bir anket de açtik mad kardeşim . fakat çikan oylar sonucunda çoğunluk puan eksitlemininde olmasi gerektiğini savundu . bana kalırsada puan arttirma varsa , eksiltmede olursa daha mantıklı olur .

Çevrimdışı madthing

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
mantıklı olabilr ama bunun bide kötü yanıda konuyun açan  arkadaşımız gibi rap puanın düşürülmesi haksızlık yapılması fakat şu da varki tabiki rap düşürme olması iyi bişiy mantıklı olarak dediğin gibi  fakat bunu kötüye kullanan lar olabildiği için ben size bu öneriyi sundum böylece kimse kimseye rap puanın düşürülmüş diye kimseden haklı yada haksız yere  hesap soramaz boşuna forum kirliğini de olmaz  ;)

Çevrimdışı яєαρєя

• 3. SINIF UYE
  • Puan 253
  • reaper
    • MSN Messenger - emicin6@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
puan eksıltme olsun ama sıte ıcınde bı hatan bı yanlısın oldugu zaman dıer sıte uyelerının eksiltmesıne can kurban ama salak gibi kendı kendı ne dusmesne anlam verebilmiş değilim bunu yorumum olarak soyledım yanlıs anlasılmıasın yoksa benım ıcın rap ın bı onemı asla yoktur

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
puan eksıltme olsun ama sıte ıcınde bı hatan bı yanlısın oldugu zaman dıer sıte uyelerının eksiltmesıne can kurban ama salak gibi kendı kendı ne dusmesne anlam verebilmiş değilim bunu yorumum olarak soyledım yanlıs anlasılmıasın yoksa benım ıcın rap ın bı onemı asla yoktur

BENCEDE ;)

Çevrimdışı champ1on

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 4
  • Champ1on
    • MSN Messenger - championyusufg@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
nightmare sen benimkini diğer sitede habire eksiltiodun ;D

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
nightmare sen benimkini diğer sitede habire eksiltiodun ;D

hade be 2 kere eksilttim sadec artık yok ama kalktı orada eksiltme 

Çevrimdışı champ1on

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 4
  • Champ1on
    • MSN Messenger - championyusufg@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
kim kaldırttı sanıosun ;D

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
LEM SIZ NE KONUSUYOSUNUZ BENIM -83 REPİM VAR :D BUNU YAPANIN TAAAA........... !!!!

BENCEDE EKSI REP OLAYI KALKSIN OKADAR TURNUVA KAZANIYORUM SU REP SAYISINA BAK AQ !!!

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
LEM SIZ NE KONUSUYOSUNUZ BENIM -83 REPİM VAR :D BUNU YAPANIN TAAAA........... !!!!

BENCEDE EKSI REP OLAYI KALKSIN OKADAR TURNUVA KAZANIYORUM SU REP SAYISINA BAK AQ !!!

CAMEL SEN ÇOK KONUŞUYON ONDAN - REP VERİYOLAR HERKESE SATAŞIYON :D :D İSTERSEN 20 KERE ŞAMPİYON OL GENE DÜŞÜRÜRLER SENİ :D :D

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez

CAMEL SEN ÇOK KONUŞUYON ONDAN - REP VERİYOLAR HERKESE SATAŞIYON :D :D İSTERSEN 20 KERE ŞAMPİYON OL GENE DÜŞÜRÜRLER SENİ :D :D
katılıyorum

Çevrimdışı rdgnblt

• 3. SINIF UYE
  • Puan 350
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
turnuvaların rep odulunu alıyon mu pekii ona rağmen mi bole :o
bir gün gözlerimin ta içine bak anlarısn ölüler niçin yaşarmış