Gönderen Konu: Şehit olacağı içine doğmuş ( mutlaka okuyun )  (Okunma sayısı 1461 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Şehit olacağı içine doğmuş

Piyade Uzman Çavuş Mustafa Uysal, şehit olmadan bir gün önce telefonla eşini arka arkaya dört defa aramış.

Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde PKK terör örgütünün hain saldırısında şehit olan Piyade Uzman Çavuş Mustafa Uysal, şehit olmadan 16 saat önce 'içimde garip bir his var' diyerek eşi Meral Uysal'a 4 defa telefonla arayarak çocuklarına iyi bakmasını istemiş. Şehidin telefonda çocuklarını, annesini, kardeşlerini ve kendisini çok özlediğini söylediğini belirten eşi Meral Uysal, 'Bir gündür içim içime sığmıyor, sürekli kalbimi heyacan basıyor' sözleri ile bitirdiğini ifade etti.

İkinci telefon konuşmasında Meral, 'üç gündür rahmetli babamı üst üste rüyamda görüyorum, sürekli beni Çardak köyündeki evimize çağıyor' dediğini ifade eden şehit eşi, telefon konuşmasının sonunda 'Dönemez Allah'ın rahmetine kavuşursam çocuklarım Beyza(14) ile Hüseyin(11) iyi bak' dediğini belirtti.

Şehit eşi Meral Uysal, "Eşim şehit olmadan önce arka arkaya 4 defa telefon etti. Telefonda hızlı hızlı ve heyecanlı konuşuyordu. 'Ne bileyim bir kaç saattir içimde bir heyecan var. Sürekli seninle konuşmak istiyorum.' diyordu. Konuşmasında sık sık 'Hakkari'den geri dönemesem çocuklara iyi bak. İçimdeki heyecanımı bastırmak için sürekli abdest alıyorum. Fakat içimdeki heyecan geçmiyor. Yarın dağa operasyona çıkacağız, operasyona oruçlu çıkmak için gece sahura kalkacağım. Bana bol bol dua et. Çocuklarımı benim için yanaklarından öp' demişti." diye konuştu.

Eşinin telefon konuşmalarında sanki şehit olacağını bildiğini 'bizleri üzmemek için' gördüğü rüyayı tam anlatmadığını ifade eden Meral Uysal, son telefon konuşmalarından sonra içine bir sıkıntı düştüğünü, sıkıntıdan sabaha kadar uyuyamadığını söyledi. Rahmetli eşinin evlendikleri 15 içinde hayatlarında ilk defa arka arkaya 4 defa aradığını ifade eden Meral Uysal, sabaha yakın gördüğü rüyasında eşinin boynuna sarıldığını, sabahleyin de şehit olduğu haberini aldığını belirtti.

Çocukları Hüseyin ve Beyza'yı okullarını aksatmaması için teyzeleri ile birlikte Aydın Söke'ye gönderdiğini belirten şehit eşi Uysal, Antalyalıların şehidine sahip çıkmasından ötürü cenazeye katılan herkese can-ı gönülden teşekkür ettiğini kaydetti.

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Şehit olacağı içine doğmuş ( mutlaka okuyun )
« Yanıtla #1 : 30 Ekim 2007, 19:30:24 »
:'( :'( kaderinde böylesi işte..
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı HaLiLL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1441
  • Heryerdeyiz!
    • Profili Görüntüle
    • ultrAslan38
« Yanıtla #2 : 30 Ekim 2007, 22:21:51 »
Allah Rahmet Eylesin..

Yakınlarının başı saolsun

Kahrolsun PKK  >:(

Çevrimdışı El_NiNo

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 326
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 31 Ekim 2007, 11:02:50 »
ALLAH RAHMET EYLESİN

vAY BE ADAMI İÇİNE DOMUS  ;) ;)
Şeytanın En Büyük Hilesi Dünya'ya kendinin var olmadığına inandırmakmış!

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #4 : 31 Ekim 2007, 21:47:18 »
Allah Yakınlarina sabir versin.

Çevrimdışı ManSpider111

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1277
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen ÜyesiNİN BABASI ;D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 31 Ekim 2007, 21:51:37 »
 :'(
Seni Unutmadık Barış Akarsu