Gönderen Konu: İŞTE BEKLENEN VİDEO-ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ-(www.oyunsiteniz.com)  (Okunma sayısı 9175 defa)

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net

N.K.PKK.V.A.S >:(

AÇIK YAZARMISISN HALİL  ???

Çevrimdışı ManSpider111

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1277
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen ÜyesiNİN BABASI ;D
    • Profili Görüntüle
Seni Unutmadık Barış Akarsu

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net

Çevrimdışı izmirli2

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2548
  • karakartal
    • Profili Görüntüle
bende anlamadım   ???
Bizler futbolun deil BEŞİKTAŞI n arkasındayız  bırakın futbolu misket oynasa bile BEŞİKTAŞ taraftarıyız  

Küfüre karşıyız çünkü BEŞİKTAŞ lıyız.Futbol barıştır.Futbol kardeşiliktir.Herşeyin üstüne çekelim bir kemer ama son bir kez YAR..MI YE fener

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
 :) evet beyler lütfen dağıtalım videoyu reklam yapalım hem sitemiz kazanır hemde biz.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
beyler  dediklerime kimse uymuyor şuana kadar 2 kişi rating vermiş benim için değil lütfen hem site için hemde destek vermek için rating verin yorum yazın...terörü hala lanetliyoruz herkes 2 şer defa izlesin.

diğer sitelerde ben yayınlıyom.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Bende bir kaç büyük forumda verdim videonun linkini . sizde bildiğiniz tüm sitelerde paylaşin bunu beyler . Videoyu en yukarilara taşiyalim .

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
eyw hamza abim uzun zamandır aylardır görüşemiyoz msnden falan özledim wallahi o eski günleri :)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
eyw hamza abim uzun zamandır aylardır görüşemiyoz msnden falan özledim wallahi o eski günleri :)

Bende özledim cemil . Son zamanlarda fazla girme imkanin olmuyor sanirim . Sınav bittikten sonra eskisi gibi görüşürüz . Şimdi fazla zaman harcama internette . Zaten şunun şurasinda 5-6 ay kaldi sınava. Güzel bir yer kazanacaksin inşallah bu sene

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle

Bende özledim cemil . Son zamanlarda fazla girme imkanin olmuyor sanirim . Sınav bittikten sonra eskisi gibi görüşürüz . Şimdi fazla zaman harcama internette . Zaten şunun şurasinda 5-6 ay kaldi sınava. Güzel bir yer kazanacaksin inşallah bu sene

YOK BE REİS NE SINAVI AİLE ZORUYLA ÇALIŞIYOM BEN KİİM OKS KAZANMAK KİM :) BENDE KAZANMAK İSTERİM AMA

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
BU ARADA TAGLARI YÜKSELTTİM İZLEME VE RATİNG ORANIDA YÜKSELMİŞ LÜTFEN HERKES PAYLAŞSIN.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
İmzalarimiza da koyabiliriz Video Linkini . Ben koydum az önce