Gönderen Konu: sohbet - muhabbet bölümü  (Okunma sayısı 6521 defa)

Çevrimdışı romario11

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: sohbet - muhabbet bölümü
« Yanıtla #12 : 03 Ağustos 2006, 23:01:21 »
yaa ben adrianoyu elemıstım ama ben elendı göstermıssınız şampıyonlar ligi gruplarında benım yerıme onu koymussunuz bu ne oluyor yaa maçlarımız 4-4 ve 5-6 ben yenmıstım siteyede yazdım ama benı elemıssınız acill bi cvp istiyorummm....

Çevrimdışı venomm

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -17
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : 04 Ağustos 2006, 00:27:21 »
kardeş h grubuna yeni 1 arkadaş gelmiş ama msn açmıo 
 volkan demirel

Çevrimdışı Malatyasporlu

• MODERATÖR
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 41
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : 04 Ağustos 2006, 12:50:41 »
F GRUBUNDAKİ OYUNCULARIN BİRBİRİ İLE TEMASA GEÇMELERİNİ VE MAÇLARINI YAPMALARINI BİLGİLERİNE SUNARIM.AYRICA DİĞER GRUPLARDAKİ ARKADAŞLARINDA MAÇLARINA GEREKEN ÖZENİ GÖSTERECEKLERİNE EMİN OLMAK İSTİYORUM.HERKESE BAŞARILAR DİLERİM.

Çevrimdışı hakan1989

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 144
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #15 : 04 Ağustos 2006, 14:43:44 »
sasasamba  beta  reaper nerdesiniz açında maçları yapalım arkadaşlarbekliyorum ona göreee.......

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #16 : 04 Ağustos 2006, 15:00:08 »
yaa ben adrianoyu elemıstım ama ben elendı göstermıssınız şampıyonlar ligi gruplarında benım yerıme onu koymussunuz bu ne oluyor yaa maçlarımız 4-4 ve 5-6 ben yenmıstım siteyede yazdım ama benı elemıssınız acill bi cvp istiyorummm....

romario kardeşim açikçasi tamamen benim dikkatsizliğim gerçekten özür diliyorum ben hemen adriaono kardeşimizin ismini silip seni yaziyorum puan durumuna da evren kardeşimiz en kisa zamanda senin ismi geçecektir.grup maçlari için son gün 10 ağustos günüdür maçlarini yapmaya başlayabilirsin kolay gelsin grup maçlarinda başarilar dilerim

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 06 Ağustos 2006, 21:05:49 »
tmm hamza abi buraya yazdımm şimdi mc_potixx ile scary man msnsini açmıo ben napcam

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 07 Ağustos 2006, 09:19:18 »
hamza abi napcammmmmmm ikiside msn sini açmıo onun için maçlarımı yapamıorum

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 07 Ağustos 2006, 09:56:19 »
hamza abi oraya deil baska yere yaz dedin yazdık şimdide msj yazmıon mc_potixxx ile scary man msnsini açmıo napcammmmm bişe söle zaten az kaldı maçların süresinin bitmesine

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #20 : 07 Ağustos 2006, 13:10:25 »
metehan tekrar söylüyorum bu sana son uyarim lütfen bir şey anlatmak istediğinde ne yazacaksan hepsini bir mesaj içinde yolla anlayişin için teşekkür ederim sorununa gelince mc_potix adlı arkadaşimizin msni mc_potixxx@hotmail.com dur  ve ben bu arkadaşi çoğu zaman online görüyorum. scary_man adli arkadaşimizin msn i de dayko_1903@hotmail.com dur ve bu msnde günde 6-7 saat civarinda online bulunuyor. (özellikle akşamlari ve geceleri geç saatlerde ) . maçlarin yapilmasi için son gün 10 ağustos günüdür . bu tarihe kadar birbirinize  rastlayacağinizi umuyorum

Çevrimdışı nadir_piero

• Osc Çizik Üye

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -25
    • MSN Messenger - abkkka@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : 07 Ağustos 2006, 20:09:18 »
0k ahza abi ben seni anlıorum ama benim yazdık larım ayrı saatlerde bu yazdıklarım ben yazıorum sınra bakıorum sen yazmamışsın bi dayha yazıorum sonra yazıorum ssen yazmamışsın ardan 1 saat mgeçio bidaha yazıoru m hamza abi sende beni anlıormusun şimdi hamza abi bende scary man ile ms_potixxx ile scary man in msnsi var ben zaten msnsini sormuorum ben gündüz nerdeyse her saatinde 09:00 ile 23 arasında açık ama bazen 18:00 de olmuorum mesela geceleri açık olmupo mc _potixx ile scary man yani bende gece açmıo demekki bana denk gelmio ama şimdi 10 ağustosa kadar açmazlarsa napcam sen ban onu söle ben senden onu istiom

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 07 Ağustos 2006, 20:12:24 »
pardon pardon  pardon pardon hamza abi yine abimin nicki ile gönderdim ama gördün dimi uzun yazdım sen böle istiosan senin canın saolsun

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #23 : 07 Ağustos 2006, 20:16:02 »
metehan kardeşim öncelikle benim söylediğimi dikkate aldiğindan dolayi sana teşekkür ederim sen buraya scary_man ve mc_potixx online olmuyor diye yazdin ve bu arkadaşlardan da henüz cevap gelmedi . şimdi yapmamiz gereken metehan ; 10 ağustos gününü beklemek eğer 10 ağustos tarihine kadar mc_potixx ve scary_man adli arkadaşlarimizdan sitemizde herhangi bir itiraz gelmez ise ve msnlerde halen o tarihe kadar online gözükmezler ise bu maçlari sen 3-0 hükmen kazanacaksin . ancak tekrar söylüyorum 10 ağustosa kadar beklememiz gerekiyor. anlayişin için tekrar teşekkür ederim