Gönderen Konu: UEFA, olayLı maçı inceLemeye aLdı  (Okunma sayısı 820 defa)

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
UEFA, olayLı maçı inceLemeye aLdı
« : 07 Mart 2007, 18:41:34 »
UEFA, Valencia-Inter maçının ardından çıkan kavgayla ilgili her iki kulübün de soruşturma kapsamına alındığını, Kontrol ve Disiplin Komitesi'nin 22 Mart'ta yapacağı toplantıda konunun görüşüleceğini duyurdu.

Şampiyonlar Ligi’nde oynanan ve 0-0 beraberlikle sonuçlanan maçın ardından Valencia'dan Carlos Marchena ile Inter'in orta saha oyuncusu Nicolas Burdisso arasında saha ortasında yaşanan itişmeye, İspanyol takımın yedek kulübesinden gelerek katılan ve Burdisso'ya yumruk atan David Navarro olayların başlamasına neden olmuştu.,

Burdisso'ya attığı yumrukla İtalyan futbolcunun burnunu kıran Navarro, daha sonra Interli futbolcular tarafından saha içinde kovalanmış, Navarro da soyunma odasına kaçmak zorunda kalmıştı.

Valencia Mestella Stadı'nın ortasında başlayan ve çıkış tünellerinde devam eden kavga, daha sonra soyunma odalarına taşınırken, güvenlik güçlerinin olaya müdahalesiyle güçlükle yatıştırılabildi. İtalya'da Inter ile 2-2 berabere kalarak deplasmanda atılan gol averajı nedeniyle çeyrek finale yükselen Valencia'da Navarro, maçın hemen ardından stadın arka kapısından çıkarılarak olay yerinden uzaklaştırılmıştı.

NAVARRO: ÇOK ÜZGÜNÜM

Maçtan sonra açıklama yapan Navarro, ''Hayatımda daha önce hiç böyle davranmamıştım. Eminim ailem de benimle ilgili hayal kırıklığı yaşamıştır. Yaptığım davranıştan dolayı çok üzgünüm ve özür diliyorum. Televizyon görüntülerini görmedim ve görmek de istemiyorum. Hayatımda hiç yapmadığım bir davranıştı ve bundan sonra da yapmayacağım. Verilecek cezayı da saygıyla karşılıyorum'' dedi.

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 03 Temmuz 2007, 16:13:00 »
eyw kardeşim...
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2007, 16:51:01 »
önemli deil