Gönderen Konu: "Bu turu geçecek gücümüz var"  (Okunma sayısı 779 defa)

Çevrimdışı Guiza

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4405
    • MSN Messenger - Sanane@Oyunsiteniz.com
    • Profili Görüntüle
    • www.Oyunsiteniz.com
"Bu turu geçecek gücümüz var"
« : 31 Ocak 2008, 20:06:47 »
Fenerbahçe'nin Brezilyalı oyuncusu Roberto Carlos, Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. turda İspanya'nın Sevilla takımıyla eşleşmelerinin kendileri açısından şanslı bir kura olduğunu söyledi.

Carlos, sarı-lacivertli takımın bugün gerçekleştirdiği antrenman sonrası yaptığı açıklamada, Sevilla'nın iyi bir kura olduğunu dile getirdi.

Kura çekiminde, İspanya'nın bir diğer takımı olan ve geçen sezon formasını giydiği Real Madrid'in çıkmasını istediğini belirten Roberto Carlos, ''Çünkü, eski arkadaşlarım ve seyircilerle birlikte olmayı düşlüyordum. Ama Real Madrid yerine Sevilla çıktı. Sevilla'nın iyi bir kura olduğunu düşünüyorum. Bu turu da geçecek gücümüz var'' dedi.

Brezilyalı oyuncu, Sevilla'nın iyi bir kadroya sahip olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti:

''Geçen yıl UEFA Kupası'nı kazanmışlardı. Bizimle oynayacakları maça hazırlanmak için yeteri kadar vakitleri olacak, çünkü son dönemde ligde düşüş yaşıyorlar. Bu yüzden bu kurayı kendi adımıza da şanslı görüyorum. En azından Barcelona, Manchester United gibi takımlardan daha iyi bir kura çektiğimizi düşünüyorum. Ben Real Madrid'de oynarken Sevilla ile aramızda iyi bir rekabet vardı. Onların da taraftarı takımına elinden gelen tüm desteği sağlıyor. Ama sahaları bizim kadar iyi değil. Çünkü Fenerbahçe'nin sahası ve taraftarı dünyada bir numara. Bu bizim için bir avantaj.''

Sevilla ile yapacakları maçı çok dikkatlice düşünmeleri gerektiğini belirten Carlos, sözlerini şöyle tamamladı:

''İlk maçın sahamızda oynanması ile ilgili olarak da açıkçası ben içerde ya da dışarıda oynamaktan pek fark görmüyorum. Kadıköy'e gelen her takım, zorlukla karşılaşacaktır. Çünkü, taraftar fark yaratıyor, takımına çok fayda sağlıyor. Bu yüzden herkesin kuradan memnun olduğunu söyleyebilirim. Ama bizim görevimiz taraftarı mutlu etmek, çünkü onlar bunu hak ediyor.''

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
"Bu turu geçecek gücümüz var"
« Yanıtla #1 : 31 Ocak 2008, 20:16:50 »
Haber İçin Sağol