Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
SİTE TANITIMLARI / İnternet Haberleri ve Sosyal İçerik
« Son İleti Gönderen: Hamza Dün, 18:04:57 »
HER KİTLEYE HABER, HER KİTLEYE İÇERİK.2019 yılın son çeyreğinde “yayın hayatı”na başlayan kitle.net web sitesi, teknoloji, finans, oyun, bilim, haber alanlarında içerikleri ve haberleri sizlere sunuyor. Kitle.net; dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknolojik gelişmeleri, teknoloji haberlerini, oyun haberleri ve yeni çıkan oyunlar hakkında inceleme yazılarını, finans sektörü hakkındaki haberlerini içeren bir haber portalıdır. Alanında profesyonel olan ve uzun yıllardır uzmanı olduğu alana gönül vererek bu sektörde yer alan editörler tarafından hazırlanan haber ve inceleme içerikleri görseller, videolar ve teknolojik makaleler ile desteklenmiş bir şekilde ziyaretçilere sunulmaktadır.

Yayın hayatına başladığı tarihten itibaren bağımsız ve özgün bir teknoloji haber portalı olmayı kendisine ilke edinmiş, 7/24 profesyonel bir şekilde internet kullanıcılarına hizmet vererek alanında marka olma amacı taşıyan ve bu amaç doğrultusunda profesyonel adımlar ile ilerleyen bir haber ve bilgi sitesidir.

Dizi incelemeleri okumak isterseniz, bu konuda girilebilecek en ideal sitelerden birisi kitle.net idir. Sitede, her biri özgün ve dolu dolu dizi incelemeleri ve dizi haberleri kendine yer bulmuştur.
 
İlkelerimiz

Tarafsız habercilik ilkesi ile hareket eden bir haber portalı olarak sitemizde yer alan tüm haberler ve içerikler tarafsız habercilik ilkesine göre hazırlanmaktadır. Habercilik mesleği gereği taraf seçmeden sadece yorumlarımızın yer aldığı ve tarafsızlık ilkesinin ön planda olduğu tüm haberleri ve eğlence içeriklerini sizlere sunuyor.

Açık habercilik ve şeffaf habercilik ilkeleri ile haber değeri taşıyan tüm konuları profesyonel bir şekilde internet habercilik kriterlerin uygun formatlarda sizlere sunuyoruz. Teknoloji konularında önemli – önemsiz olarak konularda ayrım yapmadan, finans sektörü ile ilgili tüm gelişmeleri anlık olarak sizlere sunuyoruz.

Profesyonel habercilik ilkesi gereği; haber niteliği taşıyan tüm konuları, değeri olan tüm gelişmeleri internet habercilik sistemlerine uygun bir şekilde profesyonel formatlar ile sizlere sunuyoruz. İnternet haber sitesi olarak haber değeri taşıyan her bilgiyi sizlere sunuyor, bilgi ve eğlence sayfalarında yer alacak tüm konuları profesyonel habercilik ilkesine uygun olacak şekilde hazırlayıp sizlere sunuyoruz.

Amacımız

Profesyonel bir haber, eğlence, bilgi sitesi olarak gündemi ve gelişmeleri internetten takip edenler için profesyonel formatlar eşliğinde içerikler hazırlıyor ve tüm gelişmeleri sitemizden takip etmeniz için çalışıyoruz. Gerçek ve tarafsız habercilik ilkeleri doğrultusunda, alanında tecrübeli editörlerimiz ile sizlere internet haber portalı olarak hizmet veriyoruz. İnternet dünyasında yer alan, haber, teknoloji, bilim, oyun konularında uzun süredir yayın hayatında olan siteler ile rekabet edebilecek, internet kullanıcılarının gelişmeleri takip edebilecekleri tek adres olarak hizmet verecek, oyun konusunda profesyoneller tarafından yapılan oyun incelemelerinin referans olarak gösterilmesini sağlayacak, finans konusunda sektörü yakından takip ederek yatırımcılar için en doğru ve en hızlı haberleri internet üzerinden yayınlayacak bir site olmak için tüm enerjimiz ile çalışıyoruz.Vizyonumuz

Geleceğin haber sitesi olma vizyonu ile yayın hayatına başlayan, editör seçiminden yayınlanacak içeriklere kadar profesyonel bir haber ve eğlence sitesi olmak istiyoruz. İnternet kullanıcılarının gerçek haberleri takip etmek için gönül rahatlığı ile ziyaret edebilecekleri, dünya gündemini takip etmek istediklerinde tıklayacakları ilk internet sitesi olarak yayın hayatımıza devam etmek istiyoruz.

İnternet dünyasında seçenekler çok fazla olduğu için internet kullanıcılarının tek seçeneği olmak, teknolojik gelişmeler için referans alınacak bir internet haberleri sitesi olarak kullanıcılara hizmet vermek, oyun incelemeleri konusunda oyun severler için tek adres olmak, oyun haberleri ile ilgili merak edilen her konu için tarafsız ve eşit bir yaklaşıma sahip olmak, bilim dünyasında meydana gelen gelişmeleri tarafsız ve doğru bir şekilde vererek bilime meraklı kullanıcıların vazgeçilmez sitesi olmaktır. Kitle internet sitesi; geleceğin internet haber portalı olmak ve tarafsız habercilik ilkesi doğrultusunda haberler ve içerikler üreterek çok sayıda seçeneğin yer aldığı internet dünyasında internet kullanıcılarının ziyaret etmek isteyecekleri tak internet sitesi olmak amacı ile hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

7/24 ziyaret edebileceğiniz, aradığınız haberleri bulabileceğiniz, haberleri ve tüm gelişmeleri tarafsız bir şekilde inceleyebileceğiniz bir internet sitesi olan kitle.net haber portalı her yaştan internet kullanıcısı ve her kesimden insan için profesyonel editörler ile çalışmalarını sürdürmektedir. Amacımız her yaştan ve her kesimden insana hizmet veren, farklı kültürlere sahip internet kullanıcılarına eşit yaklaşarak her alanda marka bir internet sitesi olmaktır. Amacını en üst seviye de belirlemiş olan kitle.net internet sitesi bu amaca ulaşabilmek için profesyonel editörler, uzman teknik çalışanlar ile profesyonel bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

Diyet Listesi arıyorsanız, yine kitle.net isimli internet adresini tercih edebilirsiniz.
2
SİTE TANITIMLARI / Binalardaki asansörlerin revizyon işlemleri
« Son İleti Gönderen: Hamza Dün, 17:47:56 »
Binalardaki asansörlerin revizyon işlemleri


Binalardaki asansörler tıpkı diğer makinelerde olduğu gibi zamanla ekonomik ve teknik ömürlerini tamamlarlar. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olabilir. Bu nedenle, asansörde kullanılan tüm aksamların kalitesini korumak ve binaların değerini kaybetmesini önlemek için asansörlerin yenilenmesi gereklidir.

1984 yılında kurulan firmamız Montaj sonrası teknik servis, asansör bakım, onarım ve yedek parça temin hizmetlerini çözüm ortakları ile beraber İstanbul ve ilçelerinde devam ettirmektedir.

Kurulduğu günden bu yana kaliteli ürün ve tecrübeli işçilik politikasını ön planda tutarak ticari faaliyetlerini sürdüren Lina Asansör , müşteri memnuniyetine titizlikle önem vermektedir. Firma olarak tüm asansör revizyon, servis ve bakım montaj hizmetlerini gerçekleştireceğimiz zaman bulunduğumuz yasal mevzuat ve yönetmeliklere uyarak, işlemleri profesyonlece gerçekleştiririz.

Asansörlerde yapılacak iş sürecinde can ve mal güvenliğini ön planda tutarak titizlikle hizmetlerimizi sürdürürüz böylece müşterilerimizin ve çalışanlarımızın yasal haklarını koruruz.

Lina Asansör hizmet politikasında, profesyonel olan kaliteli firmalarla çalışmayı prensip haline getirmiştir.

https://www.linaasansor.com
3
Aktif Kontör Güvenilir Toptan ve Parça TL Bayilik Hizmeti


Aktif Kontör; Sektörün en iyisi olmak için kaliteden ödün vermeyen firmadır, yaptığı çalışmalar ile tüm Türkiye de adını duyurmayı başarıyor. Diğer firmalara nazaran öncü olmak, firmanın sunduğu hizmetin ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyor. Kalitesinden ödün vermemek için karşılıklı güven vadeden ve bu doğrultuda her geçen gün bir adım daha ileriye giden firma, siz değerli müşterilerine lâyık olmaya çalışıyor. Ulaştığı noktaya da müşterileri sayesinde geldiğini söylemekten geri kalmıyor.

Firma, parça kontör bayiliği olarak kendisini geliştirip kusursuz hizmet sunmaktadır. Hızı ile öne çıkan fatura ödeme merkezi, size hem zamandan kazandırır hem de kaliteli şekilde işinizi yapmanızı sağlar. Alanında yeterli eğitimi alarak, eğitimlerini uzun tecrübeler ile kanıtlayan uzman çalışanları ise kaliteli hizmetin kapılarını sonuna kadar açıyor. Uzmanlar ile çalışmanız karşılıklı güveni de temin ediyor. Sektörde her geçen gün geniş ürün seçeneklerini daha da çoğaltarak sizlere hizmet veren firma, daha iyi olabilmek için hiçbir yenilikten kaçınmıyor.

Aktif Kontör Güvenilir Toptan Kontör Hizmeti Sektörde öncü ve alanında uzman olduğunu yaptığı çalışmalarla da ortaya koymaya devam eden firma bu iddiasını yeni bayilikler açarak kanıtlamaya devam etmektedir. Güvenilir hizmetin en doğru adreslerinden biri olmaya devam eden firma müşteri odaklı hizmet anlayışı ile her zaman daha iyisini yapmaya odaklanmış bulunmaktadır. Hizmetlerin kalitesini en üst seviyede tutmaya çalışan ve bu konuda level atlamaya devam eden firmanın başarısı hızlı ve etkin hizmetler üreterek müşterilerine sunmasıdır.

http://aktifkontor.net/
4
SİTE TANITIMLARI / Kaliteli Nar Ekşileri
« Son İleti Gönderen: Hamza 18 Ekim 2019, 22:05:11 »
Kaliteli Nar Ekşileri

Salataların olmazsa olmazı nar ekşisidir. Nar suyundan elde edilen nar ekşileri özellikle salatalarda çok kullanılır. Damak zevki olanlar salatada mutlaka nar ekşisi kullanır. Nar ekşisi doğal yapımlı olduğu zaman lezzetlidir. Marketlerde satılan içinde katkı maddesi bulunan nar ekşileri lezzet olarak da sağlık olarak da doğal yapım nar ekşilerine göre çok eksiktir. Doğal yapım Nar ekşisi bulmak için çevrenizde bu işi yapan köylülerden destek alabilirsiniz. Köy ortamında yapılan nar ekşilerinin içinde katkı maddesi bulunmaz.  Doğal köy yapımı nar ekşisi temin etmek için köylü bulamadıysanız Antepmahsulleri.com sitesinden destek alabilirsiniz. Siteden köy usulü içinde katkı maddesi olmayan nar ekşileri satın alabilirsiniz.
5
SİTE TANITIMLARI / Saç ekimi için Transmed Klinik ile görüşebilirsiniz
« Son İleti Gönderen: Hamza 18 Ekim 2019, 21:46:47 »
Kurum adı : Transmed Saç ve Estetik Cerrahi Tıp Merkezi

Web site adı : Transmed.com.tr

Site ile ilgili başlık : Saç ekimi için Transmed Klinik ile görüşebilirsiniz

Kurumun faaliyetlerine başladığı tarih : Şubat 1994

Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Temmuz 1997

Site ile ilgili açıklamalar : Transmed, 25 yılı aşkın süredir faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Çeyrek asırlık süre zarfında; 47 ayrı ülkeden 20 bini aşkın erkek ziyaretçisine, saçlarını geri kazandıran Transmed, müşterilerinin memnuniyetini kazanmış bir kurumdur.

Siz de Saç ekimi ihtiyaçlarınızı karşılamak adına, gönül rahatlığı ile Transmed Saç ve Estetik Cerrahi Tıp Merkezi'ne uğrayabilirsiniz.

Kaybettiğiniz saçlarınıza kavuşmak istiyorsanız, Saç ektirme konusunda Transmed önerisinde bulunabilirim. Kurumu daha detaylı tanımak için, transmed.com.tr isimli web adresine giriş yapınız.

Tıraşsız saç ekimi yaptırmayı arzu eden herkes, Transmed ile iletişim kurmalıdır.

DHI saç ekimi, tek tek toplanılan saç köklerinin otomatik Choi implanter kalemleriyle ekim alanına yerleştirilmesidir. Bu yöntem ile gerçekleştirilen saç ekiminin avantajları ve merak edilen tüm diğer özellikleri, transmed.com.tr içerisinde açıklanmıştır. Siteye giriş yaparak Tıraşsız fue hakkında da ayrıntılı bilgiler almanız mümkün olabilir.

Saç ekimine ek olarak; estetik cerrahi, sakal ve bıyık ekimi gibi hizmetleri de buradan alabileceksiniz.

Adres : Fulyalı Sokak No:7 İç Levent - İstanbul
Telefon : 0212 281 13 00
6
SİTE TANITIMLARI / Garantili Plazma, Lcd ve Led Tv Tamiri - Tvtamircisi.net
« Son İleti Gönderen: Hamza 18 Ekim 2019, 21:10:03 »
Domain İsmi : Tvtamircisi.net

Sitenin Konusu : Garantili Plazma, Lcd ve Led Tv Tamiri - Tvtamircisi.net

Firma kuruluş yılı : 1998

Sitenin Aktif Olma Tarihi : Ocak 2015

Açıklamalar - Tanıtım : Satın aldığımız plazma, lcd ya da led televizyonların, genellikle üretici firma tarafından 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Yani; yeni aldığınız bir televizyonu, üretici firmanızın yetkili servislerine ücretsiz olarak tamir ettirmeniz mümkün olabilir. Lakin zaman zaman üretici firmalar, bu arızaları ücretsiz bir şekilde onarmayı tercih etmeyebilmektedir. Televizyonunuzun arıza türüne göre, bu arızayı 'kullanıcı hatası' olarak niteleyebilirler. Garantisi süresi biterse de, tamir için çok yüksek fiyatlar talep ederler. İşte sizlere bu hususta, Tvtamircisi.net platformunu tavsiye etmek isterim. Bu firma üzerinden, en avantajlı fiyatlarla tv tamiri yaptırmanız mümkün olabilecektir. Üstelik yaptırdığınız bu tamir neticesinde, sizlere bir garanti de verilir. Oldu da, televizyonunuzdaki arıza tekrarlanır ise, hiçbir ücret ödemeden, bu arızayı yeniden düzelttirebilirsiniz.

Güvenilir bir tv servisi arıyorsanız, hiç vakit kaybetmeden tvtamircisi.net adresini ziyaret ediniz. Sitede de vurgulandığı gibi, buradan her marka tv için servis hizmetleri almanız mümkün olabilir.

Buradan alacağınız tv servis hizmetleri tam bir yıl boyunca garanti kapsamına girer. Televizyonunuz ister plazma, ister lcd, ister led olsun. Markası ya da modeli de yine her ne olursa olsun, buradan garantili tv servis hizmetleri alma şansınız mevcuttur.

Avrupa yakası iletişim kanalları : 0212 585 27 56 - 0212 585 27 44
Anadolu yakası iletişim kanalı : 0216 201 29 06
Gsm: 0534 735 80 33
7
Web Site İsmi : Digitalinstitute.com.tr

Site Başlığı : Dijital Dünyada Güçlenmek için Lego Serious Play ile tanışın

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Aralık 2016

Site Tanıtımı : Günümüz dünyasında, şirketlerin internet üzerinde de güç oluşturmaları, kaçınılmaz hale gelmiştir. Bugün küçük bir eczaneden tutun, en büyük şirketlere kadar, her kurum kendisine dijital dünyada yer aramaktadır.

Peki dijital dünyada başarılı olmak kolay mı?

Açıkçası, rekabetin her geçen gün kızışması ile birlikte, bu zorlu arenadan başarılı çıkabilmenin yolu, profesyonel destek almaktan geçmektedir. Sizlere bu hususta tavsiye edebileceğimiz kurum: Lego Serious Play konusundaki uzmanlığıyla Digital Institute'tür.

Lego Serious Play ile tanışmak isteyenler, hiç vakit kaybetmeden digitalinstitute.com.tr isimli internet adresini ziyaret edebilir. Site içerisinde de vurgulandığı gibi, Lego Serious Play ve Design Thinking gibi yöntemlerle; dijital strateji belirleme, içgörü yakalama yani müşterileriniz ile ilgili önemli bilgiler keşfetme, e-ticaret büyütme ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Tüm bu hizmetlerden, bireysel ya da kurumsal olarak yararlanmak için, digitalinstitute.com.tr platformunu ziyaret edebilirsiniz.
8
SİTE TANITIMLARI / Zeytinyağlı Bakliyat Yemekleri
« Son İleti Gönderen: Hamza 11 Ekim 2019, 21:57:08 »
Zeytinyağlı Bakliyat Yemekleri

Dünyanın en sağlıklı besin maddesi nedir diye sorarsanız muhtemelen zeytin cevabını alırsınız. Yemeklerimizde sofralarımızda mutlaka zeytin ve zeytinden elde edilen zeytinyağı kullanmalıyız. Zeytinyağı mide dostudur. Sindirimi kolay olan zeytinyağı bağırsakların çalışmasını düzene sokar. Zeytinyağını etkili bir biçimde yemeklerde kullanmak için ihtiyacınız olan tek şey Zeytinyağlı Tarifleri veren bir siteden faydalanarak yemekler yapmaktır. Bu anlamda sitemizden sizde faydalanabilirsiniz. Sitemizi ziyaret etmek için Zeytinyaglitarifleri.com internet adresimizi kullanabilirsiniz. Sitemizde bakliyat yemekleri, sarma ve dolma tarifleri, çorba tarifleri- et yemekleri tarifleri, pilav tarifleri, salata tarifleri,  sebze yemeği tariflerini bulabilirsiniz. Sitemizde yemek tarifleri görsel içeriklerle desteklenmiş olup herkesin anlayacağı bir formatta tariflerimiz hazırlanmıştır.
9
Web Site İsmi : Oturmaizni.mobi

Site Başlığı : Oturma izni almak mı istiyorsunuz? Detaylar Oturmaizni.mobi içerisinde

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Ağustos 2019

Site Tanıtımı : Son yıllarda ülkemize, çeşitli ülkelerden epeyce misafir gelmiş bulunmakta. Bu misafirlerimizin, ülke içerisinde kalmaya devam etmesi adına, oturma izni alması elzemdir.

Oturma izni, bildiğiniz gibi düzenli aralıklarla yenilenmelidir. Bu hususta profesyonel destek almak isteyenlere, oturmaizni.mobi isimli web adresini tavsiye ediyorum. Site üzerinden, ikamet izni alımı ile ilgili merak ettiğiniz her soruya en kapsamlı yanıtları alabilirsiniz.

Siz de Türkiye sınırları içerisinde güvenle oturmak adına, hiç vakit kaybetmeden oturmaizni.mobi platformuna girişinizi yapın. Burada sizlere, alanında uzman çalışanlar, en iyi şekilde destek olsun.

İkamet randevu işlemleri hakkında merak edilenler, ikamet izni ile ilgili bilinmesi gerekenler ve çok daha fazlası site üzerinde kapsamlıca açıklanmıştır.

Türkmenistan, Kırgızistan, Rusya ve daha pek çok farklı ülkeden, Türkiye'ye gelip, burada kalmak isteyenler, hiç tereddüt etmeksizin oturmaizni.mobi adresinden yararlanabilir.

10
SİTE TANITIMLARI / Tüylerim diken diken oldu okurken!!!!
« Son İleti Gönderen: Hamza 11 Ekim 2019, 21:10:18 »
Tüylerim diken diken oldu okurken!!!!

Merhabalar. Bugün sizlere, Bilal Civelek tarafından yazılan Kelebeğin Günlüğü adlı romandan bahsetmek istiyorum. Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşım bana bir kitap hediye etti. Baktım, roman. Adı Kelebeğin Günlüğü. İlgimi çekti biraz bakayım dedim. Daha önce denk gelmediğim enteresan bir konusu vardı romanın.

Çocukluk arkadaşı Devrim’le ani bir evlilik kararı alan Çağla diye bir kız, hayatının düzene girdiğini ve mutlu olacağını hayal ettiği bir sabah, işe giderken düşer ve kafasını kaldırım taşına çarparak uzun süren bir komaya girer. Doktorlar birkaç gün sonra yaşam ünitesinin fişini çekeceklerini, zira Çağla’nın yaşam belirtisi vermediğini düşünmektedir. Ancak O, her şeyi duyar ama tepki veremez. Babası, kızının yaşayacağına inanmakta ve fişi çektirmemek için ısrar etmektedir. Çağla’nın teyzesinden büyük bir miras kaldığını öğrenen Çağla’nın kocası Devrim ise artık beklemenin anlamı olmadığını düşünmektedir. Çağla’nın babası, doktor ve etrafındakilerin baskılarına karşı büyük bir direnç gösteriyor. Doktorlar fişi çekecek mi? İki dünya arasında kalan Çağla duydukları karşısında neler düşünmektedir? Sevdiği insanların gerçek yüzlerini gören Çağla’nın iki dünya arasında bir tercih yapma şansı vardır. Peki, Çağla tercihini hangi taraftan yana kullanacak?

Bu soruların arasında romanı bir solukta okuyor insan. Valla ben uzun zamandır bu kadar etkilendiğimi hatırlamıyorum, resmen kendimi komada ki kızın yerine koydum. Tüylerim diken diken oldu desem abartmış olmam. Arkadaşlar herkese bunu şiddetle tavsiye ediyorum. Bu dünyadan kopacaksınız garanti. Yazarı Bilal Civelek’miş ve şu ana kadar 20’den fazla kitap çıkarmış adam. 20 kitap çıkaran bu yazarı nasıl tanıyamamışım hayret doğrusu… Neyse paylaşmak istedim. Şu an kitapyurdu.com’da 15 TL’ye satılıyor, kampanyada kaçırmayın derim. Vatana millete kültür hizmeti diyerek linkini de paylaşayım:

https://www.kitapyurdu.com/kitap/kelebegin-gunlugu/511918.html

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10