İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Force23

889
GIRGIR YERİ / ES-ES
« : 07 Eylül 2007, 15:56:46 »
 ???

Ne demek o  ;D

890
HER TELDEN DUYURULAR / YARDIM EDİN LAAA
« : 07 Eylül 2007, 15:22:52 »
CEMİL SİFRENİ BEN DEİŞTİREYİM

hade la noradan girdim ben. :Dalın ma he

WALLAHİ SÜPER LA BU SON SÜRÜM EN İYİSİ BEN ŞİFREMİ UNUTTUM DİYİM OPERADAN DEBVAM EDİM YARDIM ETTĞİNİZ İÇİN SAĞOLUN BEYLER

Önemli deil kardeşim yardımcı olabildiysek ne mutlu bize

:D :D

eyw force siz olmasanız wallahi ne yapardım :D

:D :D ;D

Dostlar bugunler için  ;D ;D

891
HER TELDEN DUYURULAR / Jakob
« : 07 Eylül 2007, 15:21:41 »
force senin rütbe niye yok
ewt ya force

Duyurular bölümünde açıklama yaptım dangalağın biri trojan attı ama yemedim güvenlik nedeniyle rütbemi elimden aldım  :D  Şifremide deiştirdim sonra tekrar veririm sizlerde dikkat edin açıklama yaptım duyurularda oraya bakın ...
tmm la kızma görmedik  ;D

;D ;D

892
Beyler bugun sabah beni birisi ekledi nicki By Alsancak msn adresi=  by_alsancak10@hotmail.com

Bu sizi eklerse sakın olaki kabul etmeyin hele vereceği sitelerin hiçbirine tıklamayın şimdi bana dediki şu siteye gir  beyler aman dikkat sitenin adresini yazıyorum ama SAKIN SAKIN !! basmayın trojan indiriyor !! WwW.CrazyFifa.NeT Bilerek böyle yazdım sakın olaki tıklamayın ben tıkladım anti virüs ve internet security uyarı verdi trojan downloader kabul et reddet diye hemen reddettim

Sakın denemeyin bunu her anti virüs internet security bulamaz tespit edemez beyler çok dikkatli olun lamerler siteyi hackleyemior milletin şifresini çalmaya çalışıyor şuan rütbem elimde yok saten istesede alamaz alsada bi boka yaramaz haha gerçi trojan yemedim ama yine de ne olurrr ne olmaz deilmi Asla Kimseye Güvenmeyin !!

Uyari için saol force .

ayrıca siteyi düşünüp o anda kendi rütbeni aldiğin için teşekkür ederim .

müsaid olunca bana pm at . msnde bu konuyu konuştuktan sonra vereyim yetkilerini

Eyw hamza görevim istesem kendimde veririm de konuşalım msn de müsaitim 10 dk sonra msn de olucam seni de bekliyorum ... ;) :)

tamam ben açtim msni . gelince titret ok

Oke hamza  ;)

893
ŞİKAYET VE ÖNERİLER / ÖNERİ BANNER
« : 07 Eylül 2007, 15:17:14 »
;D ;D BUNE YA BUNU SITEYE KOYCAGINIZA BITANE ARMUT RESMI KOYUN DAHA IYI

:D :D ;D

894
Beyler bugun sabah beni birisi ekledi nicki By Alsancak msn adresi=  by_alsancak10@hotmail.com

Bu sizi eklerse sakın olaki kabul etmeyin hele vereceği sitelerin hiçbirine tıklamayın şimdi bana dediki şu siteye gir  beyler aman dikkat sitenin adresini yazıyorum ama SAKIN SAKIN !! basmayın trojan indiriyor !! WwW.CrazyFifa.NeT Bilerek böyle yazdım sakın olaki tıklamayın ben tıkladım anti virüs ve internet security uyarı verdi trojan downloader kabul et reddet diye hemen reddettim

Sakın denemeyin bunu her anti virüs internet security bulamaz tespit edemez beyler çok dikkatli olun lamerler siteyi hackleyemior milletin şifresini çalmaya çalışıyor şuan rütbem elimde yok saten istesede alamaz alsada bi boka yaramaz haha gerçi trojan yemedim ama yine de ne olurrr ne olmaz deilmi Asla Kimseye Güvenmeyin !!

Uyari için saol force .

ayrıca siteyi düşünüp o anda kendi rütbeni aldiğin için teşekkür ederim .

müsaid olunca bana pm at . msnde bu konuyu konuştuktan sonra vereyim yetkilerini

Eyw hamza görevim istesem kendimde veririm de konuşalım msn de müsaitim 10 dk sonra msn de olucam seni de bekliyorum ... ;) :)

895
Eyw halill  ;) ;)

896
HER TELDEN DUYURULAR / Jakob
« : 07 Eylül 2007, 10:45:36 »
force senin rütbe niye yok
ewt ya force

Duyurular bölümünde açıklama yaptım dangalağın biri trojan attı ama yemedim güvenlik nedeniyle rütbemi elimden aldım  :D  Şifremide deiştirdim sonra tekrar veririm sizlerde dikkat edin açıklama yaptım duyurularda oraya bakın ...

897

898
Tebrikler kardeş ..

899
RAPOR EDİLME BÖLÜMÜ / JAKOB'UN RAPOR YERİ 1.HAFTA
« : 07 Eylül 2007, 09:03:54 »
Jakop siteden ayrılıyor beyler duyurular bölümüne bi göz atın ama rütbesiyle ilgili bir alakası yokmuş ..

900
RAPOR EDİLME BÖLÜMÜ / BALLACK'IN RAPOR YERİ
« : 07 Eylül 2007, 09:02:49 »
Oha nasıl olcak o mesaj sayısı editlenmez ama hamza editleyebilir yetkisi var yani ama hamza öle bişey yapmadıki sürekli yükseldi hiç eksilmedi maşallah  :D :D