İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Force23

397
 :D :D

398
11.NBA LİVE 07 TURNUVAMIZ / KAYDINIZI BURADAN YAPINIZ !!
« : 11 Eylül 2007, 19:34:02 »
Ben olmadan kafana göre iş yapma hanzer ben bu turnuvanın yetkilisiysem bana sorucan daha hem çekilcem demedim çekilirsemde ben yöneticem saten.. ;)

399
hamza msn demi force

Yok 10 dk sonra gelicekmiş ..

400
kardes cok üzüldüm

Ewet sen beni düşün bide ben naparım internetsiz  :'(

401
Oke

402
ANKETLER / Kimler Oruç Tutacak?
« : 11 Eylül 2007, 18:49:08 »
İbadet neden gizli yapılsın kötü bişey mi ? yoksa dinimizce ibadetimizi yaptığımızı gizlememizmi emredilmiş ?

403
11.NBA LİVE 07 TURNUVAMIZ / KAYDINIZI BURADAN YAPINIZ !!
« : 11 Eylül 2007, 18:46:47 »
Hamza ben kaydımı geri çekebilirim internetim yarın kapanıor belki oynayamayabilirim ...haber vericem size ... ;)

404
Beyler Babam bugun telekoma başvurdu interneti kapatın demiş  :'( sabaha kalmas 00:00 'da kapanır ne

kadar dil döktüysem döndüremedim bu yoldan onu maalesef eskisi kadar giremicem hamza ile bu konuyu

konuşmuştuk babammı ikna etmiştim ama son anda bana yamuk yaptı  :D şuan çok sinirliyim gerçekten hiç

istemediğim bişey  >:( ben internetsiz yaşayamam bağımlısı olduk ya  :'( :(

Bu bağımlılıkta Oyunsitenizin payı çok büyük çünkü sitemizze çok emek ettim ben bukadar erken

kapanacağını beklemiyordum babam benden gizli işler çevirmiş keşke yapamasaydı engelleyebilseydim ama

olmadı neyse artık aranızda fazla olamıcam saten okullarda açılıor ama en azından internet cafe var onu

çıkarana şükrediom şuan okullar açılana kadar siteye yine girerim uzun süre  ama okullar açılınca saten

herke olduğu gibi bende ders çalışcam siteye gündelik sürem daha az olucak bu konuyu hamza ile msn de

konuşmak istiyorum kardeş seni bekliyorum konuşucak ve söyleyecek şeylerim var...  :'( :-[

405
HER TELDEN DUYURULAR / METE-PİERO KARDEŞLER UZAYDA :D
« : 11 Eylül 2007, 18:28:02 »
 :D :D

406
HER TELDEN DUYURULAR / Jakob
« : 11 Eylül 2007, 18:27:42 »
ya hamza bu reklamlar ne bömle ya bnm  serbest bölgeme bile girmeye cesaret edio  ;D

407
HER TELDEN DUYURULAR / ߀n q€ldim ߀yl€r
« : 11 Eylül 2007, 18:17:37 »
 ;D

408
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / Adi - YALANCI > Hanzer !
« : 11 Eylül 2007, 18:17:05 »
Beyler bu konuyu fazla uzatmayın bence hamza haklı ama hanzer seninde ne kadar çok düşmenın var  :D :D