İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Force23

32293
Arkası yarın arkadaşlar gece oldu sabah kalkınca burda devamını getiricem ... ;)

32294
1.)Öncelikle programı burdan temin edelim...

Arkadaşlar Öncelikle şunu demek isterim aranızda belki bilenler var ama ben yine de anlatıyorum bilmeyenler için ;
Öncelikle Hamachi Programını BURDAN TEMİN EDELİM

İŞTE BU RESİMLİ ANLATIMI BURDAN KOLAYLIKLA YAPARSINIZ UMARIM ...

AĞIMIZIN ADI:Hangi turnuvadaysanız onun ağını giriniz
AĞIMIZIN ŞİFRESİ:ve şifresini

32295
BİRİNCİ NBA 07 TURNUVAMIZ / NBA LİVE 07 OYUN KURALLARI
« : 08 Şubat 2007, 00:14:04 »
OYUNA KATILACAK ARKADAŞLAR İSE(JOİN);

KAMERALARINI OYUNU KURANLARA GÖRE AYARLAYIP HAMACHİDEKİ İP NO SUNU GİRECEK,YUKARIDA VERMİŞ OLDUĞUM KURALLARIN HEPSİ OYUNA GİRECEK OLAN ARKADAŞLAR İÇİNDE GEÇERLİDİR EĞER AYARLAR AYNI OLMAZSA SORUNLAR YAŞARSINIZ!!!

32296
BİRİNCİ NBA 07 TURNUVAMIZ / NBA LİVE 07 OYUN KURALLARI
« : 08 Şubat 2007, 00:09:22 »
MERHABA ARKADAŞLAR BURDA OYUN İÇİ KURALLARI VE BAZI AÇIKLAMALARI SİZE İLETECEĞİM...

OYUNU KURACAK ARKADAŞLAR İÇİN ;

#OYUN MODU (GAME MODE)=EXHİBİTİON
#ZORLUK DERECESİ(SKİLL LEVEL)=ALL STAR
#PERİYOD UZUNLUĞU(QUARTER LENGHT)=5 MİN
#OYUN TÜRÜ(GAME STYLE)=SİMULATİON
#OYUN KURALLARI(RULES)=ON
#OYUN HIZI(GAME SPEED)=40
#KAMERALARI ÖNCE BENİM DEDİĞİMİ YAPIN BEĞENMEZSENİZ OYUN İÇİNDEN DEİŞTİREBİLİYORSUNUZ(CAMERA VİEW)=BASELİNE MİD

32297
Merhaba arkadaşlar öncelikle hepiniz hoşgeldiniz yeni turnuvamıza umarım bu açılış hayırlı olur hepimiz için...

Şimdi aşşağıdaki resimde nba live 07 nin oyun içi görüntü ayarlarını içeren print screen var bu resimdeki ayarları kendi oyununuzdan OPTİONS\DETAİL SETTİNGS bölümünden ayarlayabilirsiniz...

ÖNEMLİ UYARI: Bu ayarları yapmazsanız Oyunda ve Bağlantıda sorunlar yaşarsınız...

32298
BİRİNCİ NBA 07 TURNUVAMIZ / SOHBET-MUHABBET-SORU-SORUN
« : 07 Şubat 2007, 23:41:29 »
Saolasın hamza abi umarım ilgi alır bu turnuvalarda bu arada kimse fark edemedi galiba henüz biraz zaman geçerse görürler belki burda nba 07 turnuvası olduğunu...Hamza abi duyurularda duyurabilirmisin belki kimse fark etmes....

32299
3.CSS TURNUVAMIZ / KAYIT YERİ....
« : 07 Şubat 2007, 20:25:47 »
E abi turnuva düsenlion 6 gündür hiç tık yok sende ne olcek böle ne zaman başlayacak turnuvalar bu arada son bir kişi kaldı haberiniz olsun kim önce gelirse o girer turnuvaya..... :D

32300
BİRİNCİ NBA 07 TURNUVAMIZ / SOHBET-MUHABBET-SORU-SORUN
« : 07 Şubat 2007, 20:21:05 »
Turnuva kaç kişilik olucak ve kimse daha gelmedi fark edemediler heralde ....

32301
BİRİNCİ NBA 07 TURNUVAMIZ / KAYDINIZI BURAYA YAPINIZ
« : 07 Şubat 2007, 20:20:09 »
Valla abi aslında beni buraya mod yapcekti hamza abi heralde unuttu herneyse bu bölümü senmi açtın abi  bide katılan kimse yokmuuuu???

xrcrash

download_333@hotmail.com

32302
FULL OYUN ÇÖZÜMLERİ / FULL OYUN ÇÖZÜMÜ İSTEYEN VARMI?
« : 07 Şubat 2007, 19:38:54 »
Arkadaşlar aranızada full oyun çözümü isteyen varsa sölesin ben burdan ona yardımcı olurum istediği oyunun çözümünü araştırım ...

32303
Önemli deil sen saol umarım açık ve net anlamışsındır...

32304
Walla ne yalan söliim güsel paylaşım çünkü baya işime yaradı ben kurdum denedim bende tam 10.000 silinmiş dosya buldu tek tek aradı ve hepsinide buldu şaştım kaldım cok yararlı bi program kaçırmayın derim...
peki bu dosyaları nereye getiriyo ???

KENDİ BİLGİSAYARIMDA RESİMLİ ANLATIMINI YAPTIM GAYET AÇIK BENCE SENİN SORUNUDA CVPLAMIŞ OLDUM...