İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Force23

32185
Kardeş sen kayıt yaptırdınmı?

evet  ;)
Kardeş sen nickinimi deiştirdin ben ondan karıştırdım ???

32186
Kardeşim cok cok özür dilerim kusura bakma birden kaçmış gözümün önünden bide sen theblon dan ne istiodun bidaha sölede ben ona ulaşiim

32187
BİRİNCİ NBA 07 TURNUVAMIZ / KAYDINIZI BURAYA YAPINIZ
« : 14 Şubat 2007, 17:11:00 »
Oke olur

32188
Kardeş sen kayıt yaptırdınmı?

32189
wadecan kardeşim maçimizi yarin akşam 20.00 gibi yapabiliriz

msn adresim : oyunsiteniz@hotmail.com

seni bekliyor olacağim . iyi şanslar ;)

Hamza abi sizin maçı erteleyelim ya kusura bakma adam dedi ben o saatte giremem bilgisayara dior ben tanıorm da onu başka bi zaman yapın mesela hafta sonu uyarmı sana ?

uyar tabi kardeşim , rakibim ne zaman müsaid olursa maçimizi oynamaya hazirim

Tamam hamza abi ama bi sorun var wadecan 3 adlı arkadaşda miami heat i seçmiş ne olucak aynı takımlamı yarışacaksınız yoksa takım deiştirecek olan varmı ?

32190
Tamam hamza abi teşekkürler...

32191
BİRİNCİ NBA 07 TURNUVAMIZ / KAYDINIZI BURAYA YAPINIZ
« : 12 Şubat 2007, 16:48:42 »
nick:antenizma

e.mail:forklifti@hotmail.com

Kardeş onu sen bence yedek kayıtlar bölümüne yaz kayırlar kapandı çünkü...

32192
Saol kardeş

32193
wadecan kardeşim maçimizi yarin akşam 20.00 gibi yapabiliriz

msn adresim : oyunsiteniz@hotmail.com

seni bekliyor olacağim . iyi şanslar ;)

Hamza abi sizin maçı erteleyelim ya kusura bakma adam dedi ben o saatte giremem bilgisayara dior ben tanıorm da onu başka bi zaman yapın mesela hafta sonu uyarmı sana ?

32194
Herkez istediği takımı alıor saten sadece aynı takımlar olmucak ;)

32195
FULL OYUNLAR / MORTAL KOMBAT 5
« : 11 Şubat 2007, 21:19:58 »
Walla kaç olduğu yazmıor da full ekran deil ateri oyunundan alınmış galiba pencerede oynuorsun ama cok güsel

32196
BİRİNCİ NBA 07 TURNUVAMIZ / SOHBET-MUHABBET-SORU-SORUN
« : 11 Şubat 2007, 20:25:29 »
Arkadaşlar ben hafta sonları maçların olmasından yanayım birazda mecburi bu hafta belki sitede online olamicam ama Cuma , Cumartesi ve Pazar günleri sizinleyim Bende beckham arkadaşımız gibi dersleri sıkı tutmam gerekiyor derler zor o yüzden boş zamanlarımızda yaparsak turnuva maçlarını ozaman eşitlik sağlanmış olur...