Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 14 Yasinda

OYUN DIŞI BÖLÜMLER => KÜLTÜR SANAT EĞİTİM VE TEKNOLOJİ => SİTE TANITIMLARI => Topic started by: Hamza on 22 September 2017, 14:44:18

Title: Cam Ambalaj Satışı Yapan Firmalar
Post by: Hamza on 22 September 2017, 14:44:18
Cam Ambalaj Satışı Yapan Firmalar

Cam ambalaj, bir çok farklı kırılgan yapı malzemeleri ile oluşturulan sonuç olarak ise oldukça dayanıklı bir ürün elde edilmektedir. Kum, silis ve soda karışımından oluşan cam ambalaj üretim sırasında oldukça dikkat edilmesi gereken bir üründür. Yüksek ısılarda üretilen cam ambalajlar günümüzde bir çok alanda kullanılmaktadır, ülkemizde bir çok cam ambalaj üretimi yapan firma bulunmaktadır ayrıca yurt dışı ile anlaşmalı firmalarda uygun fiyatlara cam ambalaj satışı gerçekleştirmektedir.

Özellikle İzmir, İstanbul ve Bursa şehirlerinde yapılan üretimler sayesinde dışa bağımlılık azalmış ve müşteri ihtiyaçlarına daha hızlı çözümler üretilmiştir. Sadece cam ambalaj üretimi değil ayrıca bu üretimi gerçekleştirilirken kullanılan yardımcı tamamlayıcı ürünlerinde satışı büyük ilgi görmektedir. Ağırlıklı olarak kozmetik şişeleri, şarap şişeleri ve zeytinyağı şişelerinin talep gördüğü cam ambalajlar için GLAS CAM firmasını önermekteyiz.

Firma Bilgileri: 85 Yıl Cumhuriyet Mah. Sanayi Cad. No:65/A1 Kemalpaşa / İZMİR ( https://goo.gl/maps/JsJEscKjppy (https://goo.gl/maps/JsJEscKjppy) )