Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

POPÜLER OYUNLAR => FIFA => FIFA 2007 => Konuyu başlatan: meslord - 06 Ekim 2006, 10:29:24

Başlık: FIFA 07'nin Yaptığı Türkiye Ligi Gerçekçi Yapılmışmıdır
Gönderen: meslord - 06 Ekim 2006, 10:29:24
Arzu eden arkadaşlarımız takım takım olarak değerlendirip bu konuya mesaj Yazarak bizle paylaşabilir
Başlık: Ynt: FIFA 07'nin Yaptığı Türkiye Ligi Gerçekçi Yapılmışmıdır
Gönderen: Hamza - 06 Ekim 2006, 11:39:57
öncelikle bir çok kaliteli ligin yaninda turkiye super liginin de fifa 07 oyununa dahil edilmesi bizleri son derece gururlandirdi . ve turkiye ligini dünyanin dört bir yanina tanitmiş oldu . takımların güçlerine gelince bence gayet güzel ve yerinde yapmişlar . anadolu takimlarindan kayserisporu 3 yıldız keza , denizlispor 3 yıldız , fenerbahçe 4 yıldız .

fakat bazı oyuncularin güçleri hafifde olsa abartilmiş nitekim galatasarayda ; ümit karan = 86 ,  sanirim . fakat ronaldo 83 , raul 82 , robinho de 84 sanirim . beckam 83 , roberto carlos 78 messi : 84  eto : 88 , deco : 85 . aradaki farka bakinca turkiye ligine verilen önemin gerçekten büyük olduğunu gösteriyor .

ancak yakındığım bir kaç konu var . örneğin turksell super liginde yüzü tam olarak yapılan oyuncu sayisi parmakla sayilabilecek durumda . anadolu takimlarinda neredeyse hiç bir futbolcunun yüzü yapilmamiş . ayrica benim en çok istediğim ; saraçoğlu , alisamiyen , inönü , avni aker gibi büyük stadlarin yapilmamiş olmasi . bunlar için sayisiz yama çikartiyorlar fakat bildiğimiz gibi yapılan yamalar adı üstünde yama olarak kaliyor ve oyunun bazı yerlerinde hata veriyor nitekim online oynarken oyunumuzda alisamiyen stadi yüklü ise bağlanti kopabiliyor

tüm bunlara rağmen turksell super liginin , premier lig , la liga , seri a gibi dev liglerin yaninda fifa 07 oyunu içerisinde olmasi bizleri oldukça mutlu etti . teşekkürler ea
Gönderen: AY-HUN - 06 Ekim 2006, 15:50:25
arkadaşlar kesinlikle küçümsenmiş bi bakın kadrolar doğru değil bazı oyuncular iki tane numaraların bazıları yanlş greken önem verilmelidir türkiya ligi bir fransa ligi kadar güçlü takımlardan oluşmaktadır >:( :'(
Gönderen: gamerbk - 06 Ekim 2006, 22:46:15
ya iyi olduda ufak tefek hatalar var.ilk gözüme çarpan beşiktaş galatasaray maçında tribünde trabzonspor bayrağı oluyo ne alakaysa :)
Gönderen: Hamza - 06 Ekim 2006, 22:47:14
ya iyi olduda ufak tefek hatalar var.ilk gözüme çarpan beşiktaş galatasaray maçında tribünde trabzonspor bayrağı oluyo ne alakaysa :)

evet benimde dikkatimi çekti . fenerbahçe - beşiktaş maçinda stadda ts bayraği koymuşlar :D
Gönderen: m3t3d1nh0 - 07 Ekim 2006, 07:29:16
abi olabilir çünkü belkide izleyen trabzon seyircisidir dahada gerçekçi
Gönderen: m3t3d1nh0 - 07 Ekim 2006, 07:29:56
niye siz hiç mi bi maçta başka takımınbayrağını görmediniz hakl dimiyim
Gönderen: Hamza - 07 Ekim 2006, 11:44:17
abi olabilir çünkü belkide izleyen trabzon seyircisidir dahada gerçekçi

ne yani şimdi beşiktaş - fenerbahçe maçinda ki tüm seyircilerin trabzonspor taraftari olmasi doğal mi :D
Gönderen: m3t3d1nh0 - 07 Ekim 2006, 12:24:06
ha tüm seyircilermi ben de 10 -15 sandım yaw
Gönderen: Hamza - 07 Ekim 2006, 12:42:30
ha tüm seyircilermi ben de 10 -15 sandım yaw

işte bir beşiktaş - fener maçinda tüm seyircilerin ts bayraği taşimasi acayip onu diyoruz :)
Gönderen: nadir_pıero - 07 Ekim 2006, 13:37:10
ewt ya tribünler falan boş fazal beğenmedim
Gönderen: Hamza - 07 Ekim 2006, 13:38:44
ewt ya tribünler falan boş fazal beğenmedim

tribünlerin boş olmasi bana kalırsa oyunu daha gerçekçi yapiyor . eski fifa serilerinde tüm maçlarda tribünleri full kapasite ile doldururlardi . bir adet koltuğu bile boş birakmazlardi . şimdi daha gerçeğe uygun olmuş bence
Gönderen: nadir_pıero - 07 Ekim 2006, 13:39:13
arkadaşlar bu itibarımı düşürenler ortaya çıksın erkekçe ben düşürdüm desin bişi demicem ama ne bu ya 20 di 2 olmuş böle bişi görmedim ben çıksın hemen orataya çekmeyenler
Gönderen: Hamza - 07 Ekim 2006, 13:40:46
arkadaşlar bu itibarımı düşürenler ortaya çıksın erkekçe ben düşürdüm desin bişi demicem ama ne bu ya 20 di 2 olmuş böle bişi görmedim ben çıksın hemen orataya çekmeyenler

nadir bu sorunu sorular ve sorunlar bölümündeki itibar konusuna yazarsan daha iyi olur . burasi fifa 07 forumu
Gönderen: nadir_pıero - 07 Ekim 2006, 13:41:04
biliyom abi ama çok sinirlendim çekemiyolar ya
Gönderen: amett - 07 Ekim 2006, 13:49:31
bence azda olsa gereken ilgi verilmiş hamza kardşeim bütün sölenenleri söledi zaten ona katılıyorum türkiye ligi hakkında tek üzüldüğüm şeyde türk takımlarımızın büyük tkaımlarımızın statlarını yapılmaması bu üzdü beni ama ben fifa08 de şükrü saraçoğlu stadının yapılıcağını düşünüyorum malum 2009 finali biizm stadımızda oynanıcak yaa o yüzden büyük bi ihtimal var inş. alisamiye ,inönü ve avi akeride yaparlar kayseriyide unutmasınlar :D ayrı bi sempati duyuyom o takımada :D
Gönderen: Hamza - 07 Ekim 2006, 13:51:49
benim en çok istediğim şey . oyundaki tüm takimlarin stadlarinin yapılmasi . fakat bu stadlar baştan savma değil . nasil bir san siro , ataturk olimpiyat , nou camp gibi özene bezene yapiliyor . işte aynen böyle olmali . ea böyle bir şey yaparsa gerçekten müthiş olur
Gönderen: amett - 07 Ekim 2006, 13:52:55
benim en çok istediğim şey . oyundaki tüm takimlarin stadlarinin yapılmasi . fakat bu stadlar baştan savma değil . nasil bir san siro , ataturk olimpiyat , nou camp gibi özene bezene yapiliyor . işte aynen böyle olmali . ea böyle bir şey yaparsa gerçekten müthiş olur

hade imza toplayıp eaya yollayak 08de böle bişey yapıslnı diye :D :D
Gönderen: Hamza - 07 Ekim 2006, 13:58:11
evet aslinda ea forumunda bu konuda israr edersek yapabilirler . nitekim geçen sene turkiye ligi yapilmasi için inanilmaz derecede bir istek olmuştu . ve turkiye ligi yapildi . gerçi bu dediğim gerçekten çok zor ve uzun bir çalişma ister . fakat isterlerse neden yapmasinlar . ellerine öyle bir olanak var
Gönderen: amett - 07 Ekim 2006, 14:02:35
sen napıcağımıza karar ver bizde yapalım  :D yaptıralım arkadşalar biz türkler olarak ligimizin stadlarının yapılması için bastıralım bütün fifacılar msjlarını atsa yaparlar bence biliyosunuz fifa yeniliklerle dolu nerden nereye geldi ;)
Gönderen: Hamza - 07 Ekim 2006, 14:03:27
sen napıcağımıza karar ver bizde yapalım  :D yaptıralım arkadşalar biz türkler olarak ligimizin stadlarının yapılması için bastıralım bütün fifacılar msjlarını atsa yaparlar bence biliyosunuz fifa yeniliklerle dolu nerden nereye geldi ;)

sonuna kadar katiliyorum . haydi millet . imza topluyoruz . bunu ea ya gösterecez :D
Gönderen: amett - 07 Ekim 2006, 14:04:42
adres taksim meydanı yanınıza kalem almayı unutmayın :D :D
Gönderen: fifa07_1905 - 13 Ekim 2006, 15:20:16
BENCE TÜRKÇE MENÜ VE TÜRKÇE SPİKER YAPMALARI LAZIMDI İSPANYA VE ALMANYA DİLLERİNE YAPTIKLARI GİBİ İLERDE ODA OLUR BİDE SEZON HIGHLIGHTS TA BİZDE OLMALIYDIK İLK DEFA TURKISH SÜPER LİGİ OLDUĞU İÇİN BİRAZ YAĞ ÇEKMELERİ LAZIMDI BİZİM GÖNLÜMÜZÜ FETH ETMELERİ İÇİN ÇÜNKÜ TÜRKİYE 75 MİLYON KİŞİ VAR DİMİ YANİ  ;)
Gönderen: fifa07_1905 - 13 Ekim 2006, 15:22:23

hade imza toplayıp eaya yollayak 08de böle bişey yapıslnı diye :D :D
EA İLK DEFA KOYDUĞU İÇİNDİR BELKİ İLERDE OLUR KESİN