Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

OyunSiteniz ARŞİV Bölümü => GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU => OYUNSİTENİZ.COM CEPHESİ => Konuyu başlatan: Hamza - 04 Ekim 2006, 19:52:25

Başlık: OYUNSİTENİZ.COM SOHBET BÖLÜMÜ
Gönderen: Hamza - 04 Ekim 2006, 19:52:25
SEVGİLİ OYUNSİTENİZ.COM KATİLİMCİLARİ BU TOPİC ALTİNDA SOHBET & MUHABBET EDEBİLİR . TURNUVAMIZIN FORMATİ HAKKINDA SORU SORABİLİR , ELEŞTİRİLERİNİZİ VE GÖRÜŞLERİNİZİ BU BÖLÜM İÇİNDE BELİRTEBİLİRSİNİZ
Başlık: Ynt: OYUNSİTENİZ.COM SOHBET / MUHABBET BÖLÜMÜ
Gönderen: samed2194 - 04 Ekim 2006, 19:53:13
FORUMDESTAN BÖLÜMÜDE BAYA KALABALIK YAW... ;D ;D ;D
Başlık: Ynt: OYUNSİTENİZ.COM SOHBET BÖLÜMÜ
Gönderen: nadir_pıero - 04 Ekim 2006, 19:55:53
samet bakıyorum ağzından bal damlıyo
Gönderen: amett - 04 Ekim 2006, 19:56:49

aşırı kalabalık yaw yer bulmadım kendime girmek için ;D :D ;D

Gönderen: Hamza - 04 Ekim 2006, 19:57:00

sorma samed :D

kupayi biz alacaz

forza oyunsitenizz.:D
Gönderen: nadir_pıero - 04 Ekim 2006, 20:05:10
kralforum>>>>>oyunsiteniz>>>>>kralını tanımaz<<<<<<<<<
Gönderen: samed2194 - 04 Ekim 2006, 20:08:02
 ;D ;D ;D
Gönderen: amett - 04 Ekim 2006, 20:20:16
çok deliyiz hee havalara girdik sonu hayırlı olur inş. turnuvada mücadele edicek arkileri çin ;D
Gönderen: Hamza - 04 Ekim 2006, 21:02:35
çok deliyiz hee havalara girdik sonu hayırlı olur inş. turnuvada mücadele edicek arkileri çin ;D

evet katiliyorum sonra hüsrana uğramiyalim :D
Gönderen: Appiah_4 - 04 Ekim 2006, 21:29:28
la bu ne yaf kimse yoq forumdestanda :D evren de oraya gitmiş  >:(  >:(
Gönderen: gfb_sero - 04 Ekim 2006, 21:39:36
Beyler rahat olun göütürm hepsini ben  :D :D :D
Gönderen: nadir_pıero - 04 Ekim 2006, 21:55:11
Beyler rahat olun göütürm hepsini ben  :D :D :D
kardeşim fifa07 yi yükledin mi
Gönderen: gfb_sero - 04 Ekim 2006, 22:04:46
Cuma yüklenmiş olacak kardeş inş.
Gönderen: nadir_pıero - 04 Ekim 2006, 22:57:51
oke kardeş
Gönderen: m3t3d1nh0 - 05 Ekim 2006, 04:24:33
hamza abi beni aldın mı
Gönderen: m3t3d1nh0 - 05 Ekim 2006, 04:25:59
abi son partı indirmeye basladım
Başlık: Ynt: OYUNSİTENİZ.COM KAYİTLARİ BURADAN
Gönderen: mesumex - 05 Ekim 2006, 11:17:31
SEVGİLİ ARKADAŞLAR OYUNSİTENİZ EV SAHİBLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN FORUMLARARASI FİFA 07 TURNUVASİ OYUNSİTENİZ.COM KAYİTLARİ BU BÖLÜMDE YAPİLACAKTİR. KAYDİNİZİ AŞAĞİDAKİ GİBİ NİCK VE MSN ADRESLERİNİZİ ALT ALTA YAZARAK YAPTİRABİLİRSİNİZ .

NİCK :

MSN :

NOT : KAYİT YAPTİRAN HERKES TURNUVAYA ALINMIYACAKTİR. FİFA 07 DE KENDİNİZE GÜVENİYORSANIZ KAYDİNİZİ YAPTİRİN . HEPİNİZE BAŞARİLAR DİLERİM

BURDAN ARTANLARI FORUM DESTAN A AKTARIN BARİ
Gönderen: sabri - 05 Ekim 2006, 12:13:55
eeeee ne uzuluyosunuz be evrende oraya gıtmıs dıye  ben ona ukrayna ıle 8 attım be o da oyuncumu hehe
Gönderen: m3t3d1nh0 - 05 Ekim 2006, 13:13:39
ya forumdestan da çok kalabalık gerçekten amettin dediği gibi hamza abiyine herakde forumdestandan biri girmiş siteye yine kıskanmaya baslamış
Gönderen: Hamza - 05 Ekim 2006, 16:25:54
Alıntı
BURDAN ARTANLARI FORUM DESTAN A AKTARIN BARİ

şayet forumdestan sitesi için yeterli katilim olmaz ise , oyunsiteniz.com için kayit yaptiranlardan gerektiği miktarda forumdestana aktarilacaktir.
Gönderen: gfb_sero - 05 Ekim 2006, 16:37:02
Beyler akşama fifa 07 pc imde yüklü olacak maç yapacakları bekliyorum . Başta hamza  :D :D :D
Gönderen: Hamza - 05 Ekim 2006, 16:37:57
Beyler akşama fifa 07 pc imde yüklü olacak maç yapacakları bekliyorum . Başta hamza  :D :D :D

ne zaman istersen hocam :) kapım her zaman açiktir :D
Gönderen: gfb_sero - 05 Ekim 2006, 16:42:15
Eyw. baba bide akşam msn de veya hamchide olursan bi sorun çıakrsa yüklemede yardım edersin oke  ;)  :D
Gönderen: Hamza - 05 Ekim 2006, 16:51:54
Eyw. baba bide akşam msn de veya hamchide olursan bi sorun çıakrsa yüklemede yardım edersin oke  ;)  :D

Hocam ne zaman takılırsan sorabilirsin . gece geç saatlere kadar online olacağim . seni fifa 07 yapmadan birakmam :D
Gönderen: gfb_sero - 05 Ekim 2006, 16:55:03
Oldu aga ilk galibyeti senden alcaz desene  :D :D . Hadi akşama görürüşüz  :D
Gönderen: Hamza - 05 Ekim 2006, 16:57:48

çok emin konuşma hocam :D daha ilk oynayişin olacak fifa 06 ya hiç benzemiyor :D
Gönderen: gfb_sero - 05 Ekim 2006, 17:25:10

çok emin konuşma hocam :D daha ilk oynayişin olacak fifa 06 ya hiç benzemiyor :D

Hamzaaaaaaaaaaaaaaa aldım fifa 07 yi bekle sen. yüklüyorum istersen bi hamchiye gel konuşak  :D :D
Gönderen: Hamza - 05 Ekim 2006, 17:26:02

Hamzaaaaaaaaaaaaaaa aldım fifa 07 yi bekle sen. yüklüyorum istersen bi hamchiye gel konuşak  :D :D

hocam ne zaman istersen yapalim . ben hamachideyim . sen de aç konuşalim :D
Gönderen: gfb_sero - 05 Ekim 2006, 17:26:46
Baba aç hadi çabuk yüklemeye başlıyorum oyunu  ;)  :D
Gönderen: gfb_sero - 05 Ekim 2006, 17:49:39
Hamza kardeş nerdesin ya acil gelmen lazım hadi   :)
Gönderen: amett - 05 Ekim 2006, 17:52:22
Hamza kardeş nerdesin ya acil gelmen lazım hadi   :)

hamza uyuyoo naapçan :D serooo yarın bayazıttayım gelcenmi  ;D :D ;D
Gönderen: gfb_sero - 05 Ekim 2006, 18:09:46
NIch geemem  :D :D .
Gönderen: gfb_sero - 05 Ekim 2006, 18:27:22
Hamzaaaaaaaaa nerdesin yaw sendeki deamon sorunu oldu bendede yarım lazım help me  :D :D
Gönderen: Hamza - 05 Ekim 2006, 18:30:01
Hamzaaaaaaaaa nerdesin yaw sendeki deamon sorunu oldu bendede yarım lazım help me  :D :D

geldim baba sorunlari teker teker çözelim :D şimdi öncelikle :

demon tools u bilgisayarindan kaldir . sonra internetten demonu tekrar indir ve çaliştir . exractladiğin fifa 07 iso sunu demonda göster ve bildiğimiz metotla oyunu install et başka soru :D

Gönderen: amett - 05 Ekim 2006, 18:31:53
hamza yaw bu turnuva nezamn başlıcak bi sölesen
Gönderen: gfb_sero - 05 Ekim 2006, 18:41:47
Ya aga böle olmaz yaw msn veya hamchiden konuşmamız lazım acil hadi  :( :( :)
Gönderen: Hamza - 05 Ekim 2006, 19:18:53
hamza yaw bu turnuva nezamn başlıcak bi sölesen

yarın sabah her iki bölüm içinde takimlar ve msn adresleri yazilip kuralar çekilecektir amet
Gönderen: gfb_sero - 05 Ekim 2006, 19:25:27
Hamzaa ya nerdesin aga acil yardımın gerek bi msn aç yaw   :( :(
Gönderen: Hamza - 05 Ekim 2006, 19:26:09
Hamzaa ya nerdesin aga acil yardımın gerek bi msn aç yaw   :( :(

hamachideyim ben aga sorun nedir
Gönderen: amett - 05 Ekim 2006, 20:27:31
kaç kişi olucak ligmi olucak turnuva elememi 3 gün içinde bitsin maçlar :D
Gönderen: Hamza - 05 Ekim 2006, 20:58:50
kaç kişi olucak ligmi olucak turnuva elememi 3 gün içinde bitsin maçlar :D

eleme yapacağiz baba kuralari sabahleyin çekeceğim . buradan da kayit yaptiran bir kaç elemani forumdestana transfer edeceğiz . forumdestana pek ilgi olmamiş sanirim :D
Gönderen: amett - 05 Ekim 2006, 21:05:49
yaw siz bu forum destandakilerle konuştunuzmu böle bi turnuva için heriflereden kimse yokta  :D
Gönderen: modifiyeci - 05 Ekim 2006, 23:58:28
arkadaşlar bu nadirmidir nedir bu adam harbiden ezik ya 06 dayeniyom bal diyo küfürler saydırıyo 07 de de yendim adamı bal dedi başladı söveye yenilmeyi hazmet öle gel ilk önce adam ol seni bişi sansınlar yenmekte var yenilmekte neden bu kadar sinirleniyon ben anlamadım tabiii biraz sorun senin kafada ondan bunla maç yapmayın arkadaşlar yenilince kendine yediremiyo sonra söver size benden sölemesi böle eziklerle uğraşmayın
Gönderen: amett - 06 Ekim 2006, 09:43:23
nadir kardşeim bu arkini dedikleri doğruysa şu huyunadan vazgeç artık maçını yap yenildiysen arkadaşı tebrik et ve çık sorun yaratmaya gerek yok eğer şuan düzenlenilicek liglerde bu gibi sorunlar olursa sorun yaratan arkadaşı diskalifiye edilicektir herkese duyurulur fair paly çerçevesinde maçlarımız yapılırsa mutlu olucam arkadaşlar ;)
Gönderen: m3t3d1nh0 - 06 Ekim 2006, 13:35:31
amett kardes ben bu turnuvaya alındımmı
Gönderen: venomm - 06 Ekim 2006, 16:01:30
yaa  arkadaşlarr sonrada  zehir denilen adam böle şölee kötü  konuşuoo diosunuz   bakk dier elemanda küfür etmiş  hazmedememişş   sonrda hamzaya benle ilgili şikayette bulunuyosunuz arkadaşlar ben bana 1 şey denmedikçe kimseye 1 şey demem  o admada  böle bizans oyunları yapmasın     sizde benim hakkımdaki  düşüncelerinizi lütfen deiştirin    abiii   gidin bu adamı şikayet  edin onu nie etmiosunuz  mesume sana diom amett
Gönderen: venomm - 06 Ekim 2006, 16:06:40
modifiyeci sana sonuna kadar destekveriyorum abi böle yenilgiyi hazmedemeyen eziklerin  bu sitede olmaması lazım
Gönderen: m3t3d1nh0 - 06 Ekim 2006, 16:11:49
asıl senin olmaması lazım önüne gelene karışıon
Gönderen: amett - 06 Ekim 2006, 16:23:09
ARKADŞALAR YETER ARTIK EĞER BU KONU KAPANMAZ BENİM ATTIĞIM MSJIN ALTINA BU KONU İLE İLGİLİ Bİ MSJ DAHA GLEİRSE HAMZAYA SÜRELİ OLARAK BANLANMASINI İSTİCEM  >:( >:( VENOOMM KARDEŞ SENDE BİRAZ YAŞINA GÖRE DAVRANIRSAN SEVCİNİCEM TARTIŞTIĞIN ARKADAŞLA DAĞLAR KADR YAŞ FARKI VAR.

KONU KAPANMIŞTIR DİYORUM BİR MSJ DAHA ATILIRSA BU KONU HAKKINDA O KİŞİ SÜRELİ BANLANACAKTIR.
Gönderen: gfb_sero - 06 Ekim 2006, 20:28:14
EVT BEYLER ARTIK BU SORUNLAR ÇOK OLDU . SİZ SADECE OYUNUNUZA VE OYUNDAN KEYİF ALMAYA BAKIN . BU SADECE BİR OYUN BUNU BÖLE CİDDİYE ALIPTA KALP KIRMAYA DEĞMEZ . EĞER BUNDAN SONRA YİNE Bİ SORUN ÇIAKRSA BUNU FORUMA TAŞIYIP GEREKSZİ YAZILAR YAZARSANIZ HEPSİ EDİT'LENECEKTİR.
LÜTFEN BİRAZ BU KONUYA DUYARLI OLUN...
Gönderen: venomm - 06 Ekim 2006, 21:23:51
haklısın sero kardeş    oyun için kalp kırmaya değmez   haklısın kardeşim
Gönderen: nadir_pıero - 06 Ekim 2006, 22:58:24
nadir kardşeim bu arkini dedikleri doğruysa şu huyunadan vazgeç artık maçını yap yenildiysen arkadaşı tebrik et ve çık sorun yaratmaya gerek yok eğer şuan düzenlenilicek liglerde bu gibi sorunlar olursa sorun yaratan arkadaşı diskalifiye edilicektir herkese duyurulur fair paly çerçevesinde maçlarımız yapılırsa mutlu olucam arkadaşlar ;)
amett kardeşim bu adamlar benim turnuva maçım filan oktu yav o teklif maç ölesine bende kabuk ettim yaptık07 de sonra beni kızdırdı sie dedim olay bu ya büyüttüo adam gittikçe yakında 3.dünya savaşı çıkartırsa hiç şaırmayın
Gönderen: amett - 06 Ekim 2006, 23:02:35
amett kardeşim bu adamlar benim turnuva maçım filan oktu yav o teklif maç ölesine bende kabuk ettim yaptık07 de sonra beni kızdırdı sie dedim olay bu ya büyüttüo adam gittikçe yakında 3.dünya savaşı çıkartırsa hiç şaırmayın

oke anladım nadir kardeşim daha öncede belirtmiştin bu konuyu bana anlıyorum seni nese konuyuda kapatalım artık fazla uzamadan  ;)
Gönderen: nadir_pıero - 06 Ekim 2006, 23:48:45

oke anladım nadir kardeşim daha öncede belirtmiştin bu konuyu bana anlıyorum seni nese konuyuda kapatalım artık fazla uzamadan  ;)
kardeşim ben uzatmam zayen kendileri uzatıo
Gönderen: amett - 08 Ekim 2006, 20:19:38
vuducini

vuducini@hotmail.com

kankaa nerelerdesin yaw özlettin kendini :D :D
Gönderen: gfb_sero - 08 Ekim 2006, 20:23:01
vuducini

vuducini@hotmail.com

kankaa nerelerdesin yaw özlettin kendini :D :D

Fifadelisinin efsane ismi  :D :D :D
Gönderen: Hamza - 08 Ekim 2006, 21:14:03
arkadaşlar kuralari çektim . bizim cepheye kayit yaptiran bir kaç arkadaşimizi forumdestan tarafina kura ile aldim . hoş göreceğinizi umuyorum
Gönderen: vuducini - 08 Ekim 2006, 21:25:06
merhaba beyler uzun bi yaz tatilinden sonra tekrar aranızda olmak güzel, sero amett bakıyorum mod olmuşsunuz, en son bıraktıgımda fifadelisindeydiniz. ne maclardı beaa  ;D ;D neyse uzun lafin kısası  vuducini sahalara tekrar iniyor ;D ;D ;D
Gönderen: hakan1989 - 09 Ekim 2006, 07:59:30
HAMZA KAREŞİM ALLAH RAZI OLSUN BENİ ALMAMIŞSIN CANIN SAGOLSUN. BEN SİZE YARDIM İÇİN BURDAYDIM AMA DEMEK SEÇİLMEK İÇİN LAYIK OLAMADIM.
Gönderen: Hamza - 09 Ekim 2006, 18:27:04
HAMZA KAREŞİM ALLAH RAZI OLSUN BENİ ALMAMIŞSIN CANIN SAGOLSUN. BEN SİZE YARDIM İÇİN BURDAYDIM AMA DEMEK SEÇİLMEK İÇİN LAYIK OLAMADIM.

hakan kardeşim öncelikle bizlere değer verip kayit yaptirdiğin için teşekkür ederim . turnuvavamızın formatina göre 8 kişi oyunsiteniz tarafindan 8 kişi de forumdestan tarafindan olacakti . fakat forumdestan cephesi için pek ilgi olmadiğindan buraya kayit yaptiran yaklaşik 40 kişiden 8 ini forumdestana 8 inide oyunsiteniz cephesine almak zorunda kaldim . ve şu an kayit yaptirdiği halde turnuvamiza giremeyen yaklaşik 20 - 25 kişi oldu . hepsinden teker teker özür dilerim . 40 kişi arasindan mecburen bir 16 kişi seçmek zorundaydim . ve bu durumda yaklaşik 20 -25 kişi açikta kalacakti . öyle de oldu . hakkını helal et kardeşim . fakat oyunsitenizde turnuvalarin sonu yok . fifa 07 için hedefimiz tam 100 turnuva . ve bunu gerçekleştireceğimize gönülden inaniyorum . yeterki sizin gibi saygi değer katilimcilarimiz olsun . hepinize kayit yaptirdiğiniz için teşekkür ederim . bizlere değer verene , bizlere saygi gösterene biz de saygi gösteririz . biz de mutlaka değer veririz . bunu unutmayin
Gönderen: gfb_sero - 09 Ekim 2006, 18:41:24
Bende bu turnuvadan çekiliyorum demekki oyunsiteniz için ii bir mod olamamışımki karşı tarafa göderilmişim.Bende oyunsiteniz tarafında çok olmak isterdim ama demkki o güveni verememişiz.Her ne kadr forumdestan daki kişiler oyunsitenizden olsada yinede forumdestan adı altında olmak beni biraz üzdü.Turnuvada oynayan arkadaşlara gönülden başarılıar dilerim.
Gönderen: vuducini - 09 Ekim 2006, 18:43:59
hemen olaya ters tarafından bakma olm yaa , nolcak ha burası ha orası ....sero fazla atmıcam lem söz gel hade gel  ;D ;D
Gönderen: Hamza - 09 Ekim 2006, 18:46:45
Bende bu turnuvadan çekiliyorum demekki oyunsiteniz için ii bir mod olamamışımki karşı tarafa göderilmişim.Bende oyunsiteniz tarafında çok olmak isterdim ama demkki o güveni verememişiz.Her ne kadr forumdestan daki kişiler oyunsitenizden olsada yinede forumdestan adı altında olmak beni biraz üzdü.Turnuvada oynayan arkadaşlara gönülden başarılıar dilerim.

hocam kırıldım valla ne demek iyi bir mod olamamişim . senin gibi moderatör hiç bir yerde yok . ve bunun oyunsiteniz ya da forumdestan cephesine alınmakla alakasi yok kardeşim . buraya 40 kişi kayit yaptirmiş . bunlardan sadece 8 ini oyunsiteniz cephesine aldim . 8 kişiyi de forumdestana aldim . geriye kalan 15 - 20 kişi kayit yaptirdiği halde turnuvaya bile giremedi . şu an ne yaparsam yapayim . bu durumda kimsenin gönlünü alamiyacağim sanirim :) birazda benim açimdan düşünün beyler . ortada 30 küsur kişi kayit yaptiriyor ve bunlardan 16 kişi almak zorundasiniz . 8 ini kendi cephenize vermek durumundasiniz ve 8 inide diğer cepheye . bu durumda sadece 30 kişiden 8 kişinin gönlünü almiş oluyoruz . ne yaparsak yapalim kızıyorsunuz . benim açimdan da biraz düşünün beyler
Gönderen: m3t3d1nh0 - 09 Ekim 2006, 18:46:58
hamza abi çok ayıp ettin daha geçen gün alcam demiştim öle olsun hamza abi
Gönderen: Hamza - 09 Ekim 2006, 18:48:32
vuducini , hocam şunlara bir şey de ya :D valla daraldim :)
Gönderen: m3t3d1nh0 - 09 Ekim 2006, 18:51:18
hamza abi artık vuducini yide msüp mod yaparsın heralde ona göre uyduguna göre
Gönderen: gfb_sero - 09 Ekim 2006, 18:52:45

hocam kırıldım valla ne demek iyi bir mod olamamişim . senin gibi moderatör hiç bir yerde yok . ve bunun oyunsiteniz ya da forumdestan cephesine alınmakla alakasi yok kardeşim . buraya 40 kişi kayit yaptirmiş . bunlardan sadece 8 ini oyunsiteniz cephesine aldim . 8 kişiyi de forumdestana aldim . geriye kalan 15 - 20 kişi kayit yaptirdiği halde turnuvaya bile giremedi . şu an ne yaparsam yapayim . bu durumda kimsenin gönlünü alamiyacağim sanirim :) birazda benim açimdan düşünün beyler . ortada 30 küsur kişi kayit yaptiriyor ve bunlardan 16 kişi almak zorundasiniz . 8 ini kendi cephenize vermek durumundasiniz ve 8 inide diğer cepheye . bu durumda sadece 30 kişiden 8 kişinin gönlünü almiş oluyoruz . ne yaparsak yapalim kızıyorsunuz . benim açimdan da biraz düşünün beyler

Ben sana kızmıyorum kardeşim.Saygı duyuyorum kararına ve bu turnuvadan çekiliyorum.Sadece bu siteyi ben heryerde herkeze karşı savunuyorum.Sitede elimden geldiğince üyelerin ii maçlar yapıp eğlenmesini sağlıyorum ve karşı tarafa atılıyorum.Bu biraz üzdü beni ondan belirtmek istedim.Karşı taraftada oyunsiteniz için katılan üyeler olsada forumdestan adı altında maç yapmak kötü oluyor.
Gönderen: m3t3d1nh0 - 09 Ekim 2006, 18:53:06
serhat kardesim forumdestanada almamıslarki benide senide
Gönderen: vuducini - 09 Ekim 2006, 18:54:43
ya önemli olan birlikte olmak zaten, o forum bu forum bi farkımı var sonuçta aynı ortamdayız , boşuna gocunmayın arkadaşlar , ben siz burdasınız diye burdayım , destanda olmuşum oyunsitenizde olmuşum o kadar önemli değil, hem sero kırmaz beni ,değilmi serocum... ;) ;)
Gönderen: m3t3d1nh0 - 09 Ekim 2006, 18:55:28
ben ya hiçbirinde yokum
Gönderen: Hamza - 09 Ekim 2006, 18:56:26

Ben sana kızmıyorum kardeşim.Saygı duyuyorum kararına ve bu turnuvadan çekiliyorum.Sadece bu siteyi ben heryerde herkeze karşı savunuyorum.Sitede elimden geldiğince üyelerin ii maçlar yapıp eğlenmesini sağlıyorum ve karşı tarafa atılıyorum.Bu biraz üzdü beni ondan belirtmek istedim.Karşı taraftada oyunsiteniz için katılan üyeler olsada forumdestan adı altında maç yapmak kötü oluyor.

hocam sonuna kadar haklısın . ben de senin yerinde olsam bu duygulari beslerdim . fakat sen de görüyorsun ki 40 kişi arasindan mecburen 8 kişi seçeceğiz ve geriye kalan 30 küsür kişiyi dişarda birakacağiz . olsun hocam sağlik olsun  . oyunsitenizde turnuva biter mi hiç , daha önümüzde 90 küsür turnuva var . hepsine beklerim :)
Gönderen: m3t3d1nh0 - 09 Ekim 2006, 18:58:07
hamza abi benim msja cvp yok tabi beni hiçten sayıyorsun
Gönderen: vuducini - 09 Ekim 2006, 18:58:33
hamza bu arada sen wcg finallerine neden gelmedin, scarymann hamzayı çağırdım ama gelmedi dedi, keşke gelseydik yakından tanışmış olurduk...
Gönderen: Hamza - 09 Ekim 2006, 18:58:51
ya önemli olan birlikte olmak zaten, o forum bu forum bi farkımı var sonuçta aynı ortamdayız , boşuna gocunmayın arkadaşlar , ben siz burdasınız diye burdayım , destanda olmuşum oyunsitenizde olmuşum o kadar önemli değil, hem sero kırmaz beni ,değilmi serocum... ;) ;)

hocam zaten forumdestan cephesinde bulunan herkes bizim sitedeki elamanlar. ben bu turnuvayi sadece kapatmak istemediğim için böyle bir uygulamaya gittim . yoksa tam anlamiyla bir forumlararasi turnuva olmadi . bundan sonrakilerde inşallah daha başarili olacağiz . serhat , hocam söz bundan sonra forumlarasi turnuva olursa ilk senin ismini yazacağim . gerekirse ben girmem yine seni yazarim . sözüm sözdür hocam
Gönderen: Hamza - 09 Ekim 2006, 18:59:58
hamza abi benim msja cvp yok tabi beni hiçten sayıyorsun

yok meteciğim olur mu hiç :D bundan sonra turnuva olursa seni de alacağim merek etme canım benim ya :)
Gönderen: Hamza - 09 Ekim 2006, 19:14:50
hamza bu arada sen wcg finallerine neden gelmedin, scarymann hamzayı çağırdım ama gelmedi dedi, keşke gelseydik yakından tanışmış olurduk...

hocam kısmet değilmiş . başka sefere inşallah
Gönderen: m3t3d1nh0 - 09 Ekim 2006, 19:17:43
ben sizin takımınızdaki herkesi yenerim be isterseniz iddaasına girrelim
Gönderen: m3t3d1nh0 - 09 Ekim 2006, 19:18:28
bazılarına yenilmiş olabiliriz ama şimdi yenilmeyiz
Gönderen: gfb_sero - 09 Ekim 2006, 19:19:18
Hamza kardeş tamam bende bişe yazmıyorum artık konu uzamasın gel ffc maçıımızı yapalım
Gönderen: m3t3d1nh0 - 09 Ekim 2006, 19:20:01
tmm oyunsiteniz takımına almadın peki öbür tarafa neden almadın birde neden  söylediğin birşeyi uygulamadın ayıp hamza abi ayıp
Gönderen: Hamza - 09 Ekim 2006, 19:21:48
tmm oyunsiteniz takımına almadın peki öbür tarafa neden almadın birde neden  söylediğin birşeyi uygulamadın ayıp hamza abi ayıp

gelip dövseydin bir de mete :@ ne biçim üslüb bu . yazdiklarimi okumadin mi yukarida buraya tam 30 küsür kişi kayit yaptirdi ve bunlardan sadece 16 sini alma durumunda idim . geriye kalan kişiler açikta kaldilar . eğer bu konu hakkında bir daha yorum yaparsan süreli banlanacaksin
Gönderen: Hamza - 09 Ekim 2006, 19:22:53
Hamza kardeş tamam bende bişe yazmıyorum artık konu uzamasın gel ffc maçıımızı yapalım

peki hocam yapalim msni açiyorum ben
Gönderen: m3t3d1nh0 - 09 Ekim 2006, 19:27:04
banlarsan banla abi halla halla sen bana msnde ne dedin forumdestana yazacağım dedin bende oyunsitenize yazarmısın beni dedim bi açıklamada yaptım sonra peki oyunsitenize yazim dedin ve hiç bir yere yazmadın birde abi büyüğümsünüz ne dövemesi
Gönderen: m3t3d1nh0 - 09 Ekim 2006, 19:30:22
bugun beni bu turnuvaya almamana cok üzüldüm abi bunuda belirtim ama ister banla ister banlama bu beim hiç umrumda deil ama bu sitede benim banlanmamı isteyen çok kişi vardı bundan emin ol abi
Gönderen: gfb_sero - 09 Ekim 2006, 19:31:17
Mete tamam konuyu kapat artık
Gönderen: m3t3d1nh0 - 09 Ekim 2006, 19:31:41
şimdi bir anket açıyorum
Gönderen: Hamza - 09 Ekim 2006, 19:35:27
metehancığım bak güzel kardeşim : çocukça hareketler yapiyorsun . turnuvaya 30 kişi kayit yaptiriyor . ve ben bu 30 kişi arasindan 16 kişi seçmek zorundayim . geriye kalan 14 kişi , bana gelip de hamza abi beni neden almadin derse . bu sefer ben üzülüyorum . hepinizi birden memnun etmek isterim elbette . fakat bu durumda kayit yaptiranların yarısından fazlasini alamamak zorunda kaldik . ama senin şu anki hal ve hareketlerini gerçekten yakiştiramadim . eğer siteden çok banlanmak istiyorsan tek bir tuşla süresiz olarak banliyim . kimse senin siteden banlanmani istemez . fakat sen böyle hal ve hareketlerde bulunursan elbetteki buna tepki verenler olacaktir. bu sana son uyarim . gerçekten sana karşi büyük bir tölerans gösterdim . lütfen bundan sonra daha dikkatli ol . daha düzgün üslubla konuş . aksi takdirde ne olacağini sen daha iyi bilirsin .
Gönderen: m3t3d1nh0 - 09 Ekim 2006, 19:37:35
abi bi msnye gelirmisin özel konusalım
Gönderen: m3t3d1nh0 - 09 Ekim 2006, 19:40:12
gelcen mi abi
Gönderen: Hamza - 09 Ekim 2006, 19:42:29
gelcen mi abi

metehan şimdi serhat ile ffc 1 maçina gireceğim . ondan sonra çikabilirim . erken biterse gelirim . önce maça gireceğiz ama lütfen flood yapma gene
Gönderen: m3t3d1nh0 - 09 Ekim 2006, 19:42:29
abi bi cvp yazarmısın gelcem yada gelmicem die çünkü birazdan ayrılcam netten
Gönderen: gfb_sero - 09 Ekim 2006, 19:42:36
Metehan yeter artık ama.Tamam hamza seni katmadı diye kızıyosun ama uzatma bu konuyu ben çıktım forumdestandan oraya gir sen .Daha fazla uzatma konuyu ...
Gönderen: m3t3d1nh0 - 09 Ekim 2006, 19:43:17
abi msnye gelmesini sitiorum hamza abinin
Gönderen: Hamza - 09 Ekim 2006, 20:17:53
abi msnye gelmesini sitiorum hamza abinin

metehan sana 6. sayfanin sonunda cevap verdim . iyi bakarsan görürsün . şimdi maçimizi bitirdik . geliyorum . sorun nedir
Gönderen: hakan1989 - 10 Ekim 2006, 09:52:07
 HAMZA KARDEŞİM DOGRU DEMİŞSİN SEN HAKLISIN O KADAR KİŞİNİN ARASINDAN ŞEÇİM YAPMAK ZORUNDA KALDIN VE 8 KİŞİ ŞEÇTİN SENİ SIKMAK İSTEMİYORUM KARDEŞİM BAŞARILAR DİLİYORUM.BİR DAHAKİ SEFERE İNŞ KATILIRIZ.

SEN CANINI SIKMA.
Gönderen: Hamza - 10 Ekim 2006, 18:38:33
HAMZA KARDEŞİM DOGRU DEMİŞSİN SEN HAKLISIN O KADAR KİŞİNİN ARASINDAN ŞEÇİM YAPMAK ZORUNDA KALDIN VE 8 KİŞİ ŞEÇTİN SENİ SIKMAK İSTEMİYORUM KARDEŞİM BAŞARILAR DİLİYORUM.BİR DAHAKİ SEFERE İNŞ KATILIRIZ.

SEN CANINI SIKMA.

anlayışın için teşekkür ederim kardeşim . inanın hepiniz gözümde o kadar değerlisiniz ki hangi birinizi turnuvaya alsam hangi birinizi elesem diye uzunca düşündüm . fakat bir karar vermek zorundaydım . beni anlayişla karşiladiğin için saol kardeşim. bir daha ki sitelerarası turnuvamızda bu turnuvaya alınmayanlara öncelik vereceğime söz veriyorum . zaten bu turnuvamız sitelerarasi turnuvadan çok oyunsitenizde yapilan normal fifa 07 turnuvasina benzemekte . nitekim tüm katilımcılar oyunsiteniz cephesine kayit yaptirmiş bulunmakta . fakat bir daha ki sitelararasi turnuvalar inaniyorum ki oyunsitenizin adına yakişir şekilde olacak . ve o turnuvalarda sizlere öncelik vereceğiz kardeşim