Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

POPÜLER OYUNLAR => FIFA => FIFA 2007 => Konuyu başlatan: AY-HUN - 17 Eylül 2006, 12:11:34

Başlık: FİFA 07 de NELER İN NELER OUT
Gönderen: AY-HUN - 17 Eylül 2006, 12:11:34
DEMODA SEWDİKLERİNİZ SEWMEDİKLERİNİZ HERŞEYİ BURAYA YAZIN
                            :D   AÇIK OTURUM ;D :o
Başlık: Ynt: DEMODA NELER İN NELER OUT
Gönderen: Hamza - 17 Eylül 2006, 12:35:48
fifa 07 de en beyendiğim özellik topun havalandiktan sonra bir defa yere sekmesi . beyenmediğim bir özellik var yandan atılan şutlar bir türlü girmior fifa 06 da hep kenarlardan atmaya aliştik burada gol olmuor kolay kolay
Gönderen: AY-HUN - 17 Eylül 2006, 12:42:30
EWET YAW VALLA YANDAN GELEN TOPLAR HEDEFİ BULMUYO :o
***EN GÜZEL ÖZELLİK OYUNCULARIN ROBOT GİBİ OLMAMASI!!!!!! ::)
Gönderen: samed2194 - 17 Eylül 2006, 12:49:17
EN SEVDİĞİM ŞEY YANDAN GELEN TOPLARIN GOL OLMAMASI OH BE!..FİFA 2006'YI BUNDAN SEVMİYORDUM.
Gönderen: Hamza - 17 Eylül 2006, 13:36:04
EN SEVDİĞİM ŞEY YANDAN GELEN TOPLARIN GOL OLMAMASI OH BE!..FİFA 2006'YI BUNDAN SEVMİYORDUM.

benim için büyük bir olumsuzluk :( fifa 06 da attiğim gollerin yüzde 95 ini çaprazdan atiyordum . 07 da işim zor gibi . yeni taktikler üretmek lazim
Gönderen: meslord - 22 Eylül 2006, 17:50:33
Arkadaşlar benim merak ettğim şey şu şimdi fifa 06 nın çok büyük zafları vardı son zamanlarda şaçmasapan goler yiyip atmaya başlamıştım özelliklede bu oyunu(06'yı) çok oynayanlar. ceza alanı dışından yerden yuvarlıyorlar ve gol giriyordu.Yani birçok açık bir çok zaaf vardı.
Sorularım:
1.Yerden gol giriyormu?
2.kalecilerin aptalca zaafları gözünüze çarpıyormu?
3.Yine birçok gol ara paslar sayesindemi atılıyor?
4.Görüntüler FIFA 06 kıyasla nasıl ne değişmiş?

Şimdilik aklıma gelen sorular bu kadar bilenler cevaplarsa sevinirim :D
Gönderen: Hamza - 22 Eylül 2006, 18:01:38
Arkadaşlar benim merak ettğim şey şu şimdi fifa 06 nın çok büyük zafları vardı son zamanlarda şaçmasapan goler yiyip atmaya başlamıştım özelliklede bu oyunu(06'yı) çok oynayanlar. ceza alanı dışından yerden yuvarlıyorlar ve gol giriyordu.Yani birçok açık bir çok zaaf vardı.
Sorularım:
1.Yerden gol giriyormu?

Meslord kardeşim yaklaşik 1 haftadir fifa 07 demo oynuyorum . ve bu oyunu gerçekten sevdim . bir çok hareket gerçek gibi . özellikle havaya atilan toplarin , kesilen ortalarin bir yere defa yere sekmesine hayran kaldim . lafi fazla uzatmadan sorularina cevap verelim .

1. Yerden elbette gol oluyor . ancak fifa 06 daki gibi topu sağ ya da sol çapraza aldiktan sonra hafif bir dokunuş sonucu kolay kolay gol olmuyor . yani iyice kaleciye yaklaşman ya da açiyi çok iyi ayarlaman gerekiyor . [ Demeden geçemiyeceğim . yerden atilan şutlarin büyük bir bölümünde golü atacak oyuncu sanki penalti atar gibi defansi ve kaleciyi şaşirtip gol atiyor . bu özelliği çok sevdim .

2. kaleciler fifa 06 ve wc de ki gibi saçma sapan eblehçe hareketlerde bulunmuyor . özellikle wc deki gibi kalecilere atilan geri pas sonucu kaleci geriye dönüp topu geriye ( kendi kalesine atmiyor ) + olarak fifa 06 da ki gibi w ye bastiğimizde kaleci eblehçe çikmiyor . adam gibi çikiyor .

3.asla ! wc de ki gibi kesinlikle saçma sapan her atilan uzun top adrese teslim gitmiyor . wc yi sirf bu yüzden birakacaktim . ancak burada kesinlikle öyle değil . herşey çok gerçekçi . anlatmakla olmaz ancak oynamak lazim .

4.grafiklere gelince fifa 06 ya kıyasla çok aşiri bir fark yok ancak bir gömlek ilerleme var .  

HELAL OLSUN EA ADINA YAKIŞIR MÜKEMMEL BİR OYUN YAPMİŞSİNİZ . OYUNUN YAPIMINDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARİZ
Gönderen: AY-HUN - 22 Eylül 2006, 21:18:21
arkadaş gerekli açıklamayı yapmış sanırım?
Gönderen: meslord - 22 Eylül 2006, 21:58:03
Evet sağolun henüz oyunu oynamadım ancak bayağı bir fikir sahibi olmuş oldum.Bilgilendirdiğiniz için teşekürler.
Gönderen: Hamza - 22 Eylül 2006, 22:00:04
Evet sağolun henüz oyunu oynamadım ancak bayağı bir fikir sahibi olmuş oldum.Bilgilendirdiğiniz için teşekürler.

ne demek kardeşim yararli olabildiğime sevindim
Gönderen: YuRY - 27 Eylül 2006, 20:35:53
OYUN DAHA GERÇEKÇİ OLMUŞ BEYLER
Gönderen: gamerbk - 07 Ekim 2006, 14:22:01
Sorularım:
1.Yerden gol giriyormu?

1. yerden gol giriyo.atmayı bilmiyosan öğretiyim.tips and hintse girersen pilase vurmayı öğrenirsin.
2.zaafların olması çok güzel bence.oyuna renk katıyo
3.normaldir.ara pastan gol olmayacakta neden olacak.şuttan çok gol olması normal sana göre.
4.fifa 06ya kıyasla grafik olarak bişey değişmemiş ama bu oyunu bu kadar karalamanıza sebep değil.fizik motoru yeter bu oyunun güzel olmasına.
Başlık: Ynt: FİFA 07 de NELER İN NELER OUT
Gönderen: Hamza - 07 Ekim 2006, 14:25:36
ikinci soruda meslord kardeşimin kastettiği fifa 06 da kalecilerin eblehçe çikmasi idi . fakat buradaki çikışlar gerçekten mükemmel olmuş . kaleciler bazen hata yapabiliyor . fakat bu hatalar gerçekteki gibi hatalar . fakat 06 da ki hatalar gerçekle pek bağdaşmiyordu