Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

POPÜLER OYUNLAR => FIFA => FIFA 2007 => Konuyu başlatan: YuRY - 14 Eylül 2006, 06:30:35

Başlık: ARKADAŞLAR FİFA 07 DEMODA İLK GOLÜNÜZÜ HANGİ FUTBOLCUYLA NASIL ATIINIZ??
Gönderen: YuRY - 14 Eylül 2006, 06:30:35
 ARKADAŞLAR BEN İLK GOLÜMÜ "GATTUSO" İLE UZAKTAN ATTIM.

NOT : 4. MAÇIMDI  ;D ;D

Başlık: Ynt: ARKADAŞLAR FİFA 07 DEMODA İLK GOLÜNÜZÜ HANGİ FUTBOLCUYLA NASIL ATIINIZ??
Gönderen: m3t3d1nh0 - 14 Eylül 2006, 06:34:25
kardeş ben oyunu kuramadım ki golü atayım..

indirdim gece sabaha kadar ama şimdi oyunun nerde olduğunu bilmiyom yani hangi klasörde
Başlık: Ynt: ARKADAŞLAR FİFA 07 DEMODA İLK GOLÜNÜZÜ HANGİ FUTBOLCUYLA NASIL ATIINIZ??
Gönderen: YuRY - 14 Eylül 2006, 06:38:25
kardeş ben oyunu kuramadım ki golü atayım..

indirdim gece sabaha kadar ama şimdi oyunun nerde olduğunu bilmiyom yani hangi klasörde

kardeş sen dowland bittikten sonra oyunu ea dowlaneri kapatmayacaksın ondan sonra install çıkcak o 3 aşamalı yüklüyecek sonra normal oyun yüklermiş gibi yüklüyecek ve açacan

kardeş sen şimdi aç ea dowlaneri intall de yüklesin ok kardeş
Gönderen: polat197 - 14 Eylül 2006, 08:41:19
belki inanılmaz diceksiniz ama puyolla ortasahadan attım
Gönderen: Hamza - 14 Eylül 2006, 10:33:03

duyduklarima göre fifa 07 ye çok sevdiğim bir özellik gelmiş ' uzaktan şutlar ' gol olma yüzdesini bayaği yüksek yapmişlar .
Gönderen: gamerbk - 14 Eylül 2006, 13:42:30
toplar wc 2006 topu ise olur. :D :D :D.bu sene dünya kupasındada şuttan çok oldu.bunu topa bağlıyodu futbolcular.ya semi proda falan olurda world classta gol olmaz kolay kolay.o fifa 06dada oluyodu.
Gönderen: amett - 14 Eylül 2006, 13:56:52

duyduklarima göre fifa 07 ye çok sevdiğim bir özellik gelmiş ' uzaktan şutlar ' gol olma yüzdesini bayaği yüksek yapmişlar .

ama çok saçma olur hamza kardşim yaw her uzaktan vurduğun gol olursadüşünsene zevki kalmaz he attırmıcaksan diyosanda doğru attırmayın rkadaşlar :D ;D :D
Gönderen: musakazim - 14 Eylül 2006, 23:07:58
her uzaktan vurduğum genel olarak gol olmuor ama olma olasılığı fifa 06 ya göre daa yüksek
örneğin kaka ile her pozisyonda golatabilme imkanınız var bi razda oyuncuya göre değişio kakanın dünya kupasında attığı golun aynısını attım
bu arada ilk attığım gol deco ileydi ronaldihoyla topu getirdim göbekten
defansın ortasını karıştırdım geriden destek veren deconun önüne topu çıkardım..direk gelişine kaleye vurdum kaleciden sekti ağlarla buluştu
ama gol çok gerçekçiydi gerçek futbol sahalarında izlediğimiz o tür pozisyondaki goller gibi gayet güzeldi

bravo ea...devamını ve fifa 07 full sürümünü sabırsızlıkla bekliorz:D

bherkese bol goller diliorum;)
Gönderen: m3t3d1nh0 - 15 Eylül 2006, 07:18:50

ama çok saçma olur hamza kardşim yaw her uzaktan vurduğun gol olursadüşünsene zevki kalmaz he attırmıcaksan diyosanda doğru attırmayın rkadaşlar :D ;D :D

kardes yok her uzaktan çektiğin gol değil ama yuksek uzaktan gol olması fifa 06 hibi diil ama çok zor atılıyo bilmek lazım
Gönderen: m3t3d1nh0 - 15 Eylül 2006, 07:21:17
ben ise fifa 06 da attığım gibi 2007 dede deco ile sıra 2008 de deco ile  :D :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D :D :D ;) ;) ;) ;) :) :) :) :) :) :) ;D ;D ;D ;D ;D
Gönderen: Abdullah - 15 Eylül 2006, 10:50:30
Ben golümü BJK li bir oyuncu ile atarım !!!
Gönderen: cimbomluevrim - 15 Eylül 2006, 11:36:41
Klasnicle ortadan sahadan attım 3.maçımdı ;)
Gönderen: Hamza - 16 Eylül 2006, 10:51:53
ilk golümü ilk maçimda milan karşisinda barça ile ronaldinhoyla attim   
Gönderen: AY-HUN - 16 Eylül 2006, 11:39:45
 :o messi ile ceza sahası köşesinden vurduğum sert vuruş kalecinin elleri üstünden AĞLARLA BULUŞTU... :o :o
Gönderen: metemete - 16 Eylül 2006, 13:10:54
2. Maçta Rooney'le çapraz şut taktiği ile attım.
Gönderen: BuDu - 17 Eylül 2006, 07:51:37
İlk maçta ve ikinci atağımda Rooney ile Barçaya attım..
Gönderen: bekoselo - 18 Eylül 2006, 17:02:12
Ben İlk Golümü Leonel Messi İle sağ korner direğine yakın bir yerden falsolu bir şekildekalecinin üstünden çapka çıkarılacak bir gol 8)