Gönderen Konu: Pes 2008 Özel Hareketler ( Video ve Anlatım )  (Okunma sayısı 1064 defa)

Çevrimdışı melih123

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2352
    • MSN Messenger - steve_melih@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Pes 2008 Özel Hareketler ( Video ve Anlatım )
« : 04 Ekim 2007, 18:37:30 »
Full versiyonunun çıkmasına sayılı günler kala PES 2008 in bir önceki sürümünden farklı olan hareketlerine videodan ulaşabilirsiniz...
Hareketlerin anlatımları videoda bulunmaktadır.

Download ettiğiniz videoyu izleyemiyorsanız bilgisayarınızda gerekli codec yüklü değil demektir.
Videonun çalışabilmesi için K-Lite Codec Pack in son sürümüne Buradan ulaşabilirsiniz.

Videoyu buradan indirebilirsiniz

Videoda belirtmediğim 2 özellikten de bahsedeyim.
1.si rakibimiz free-kick kullanırken baraj sayımızı L2 + yukarı yön tuşuyla arttırıp, L2 + aşağı yön tuşuyla da azaltabiliyoruz.Demoda CPU top player seviyesinde free-kicklerin neredeyse yarısını gole çeviriyor.Baraj sayımızı düzenleyerek buna önlem alabiliyoruz.
2.si ne gelecek olursak...
Şut veya orta + pas yaptığımızda şut atar gibi yapıp rakip defans ve kaleciyi yanıltma hareketini artık hepimiz biliyoruz.
Bahsettiğim hareket buna benziyor fakat kullanımı yerine göre daha faydalı diyebilirim.
Örnek olarak;
soldan sağa atak pozisyonumuzda oyuncumuz topla yukarıdan aşağıya düz bir şekilde inerken sağ analog tuşunu 2 kez rakip kalaye doğru(sağ) itersek değişik bir fake hareketi yapıyor.Aşağıdan yukarı doğru pozisyonda ise gene sağ analogu sola doğru 2 kez ittiğimizde de hareketi yapabiliyoruz.
Çok fazla deneyemedim, başka açılardan deneyerek pratik yapmakta fayda var.

Çevrimdışı webleon

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -5
    • MSN Messenger - webleon1905@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #1 : 09 Ekim 2007, 01:25:14 »
saol dostum

Çevrimdışı melih123

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2352
    • MSN Messenger - steve_melih@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Ekim 2007, 12:49:29 »
eyw gozum  ;) ;)