Gönderen Konu: ultrahuseyin-ismail(yagmur) kapısması  (Okunma sayısı 1817 defa)

Çevrimdışı ultrahuseyin

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 182
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
ultrahuseyin-ismail(yagmur) kapısması
« : 08 Nisan 2007, 16:27:01 »
YA ARKADASLAR İSMAİL KARDEŞİM BANA MAC TEKLİF ETTİ..BNDE GIRGIRINA GECEN GECE ALDIM İFADENBİ TEKRAR MI ALAYIM DEDİM..CNKÜ GECEN 2-1 YENMİŞTİM DPLASMNDA..O BEN DEİLDİM KARDEŞİ,MDİ DEDİ..OK DEDİM KURDU GİRDİK..4-0 ALDIM BU SEFER..AMA NEYMİŞ EFENDİM BALA ALMISIM..NEYMİŞ İSTESE 5 ATARMIS..VE EN SON SU KELİMEYİ SÖYLEDİ..10 MAC YAPSAK ALACAGIN TEK GALİBİYETTİ BU DEDİ..VE  BENİ  HIRSLANDIRDI BU EMİN SÖZLERİ..İDDİALASTIK  BAKALIM  KAC TANE MAC ALABİLECEGİM DEPLASMANDA..SİZİNDE  FİKİRLERİNİZİ ALMAK İSTİYORUZ..KONU ACMAYA KARAR VERDİK..
şanlıyız şöhretliyiz.paşayız kralız.reklamız markayız.falanız filanız.kralına değil alayına basarız.tek farkımız körfezli olmamız....

...FoReVeR GaLaTaSaRaY S.K...

Çevrimdışı ultrahuseyin

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 182
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #1 : 08 Nisan 2007, 16:34:13 »
1 TANE BİLE DAHA ALSAM ONUN GÖRÜSÜNÜ CÜRÜTMÜS OLUCAM..
AMA BİR GALİBİYET YETER Mİ BANA BEN EN AZ 4 TANE DAHA GALİBİYUET ALACAGIMI DÜSÜNÜORUM..GÖRÜSÜCEZ BAKALIM  İSMAİL  BEEEY..
şanlıyız şöhretliyiz.paşayız kralız.reklamız markayız.falanız filanız.kralına değil alayına basarız.tek farkımız körfezli olmamız....

Çevrimdışı ussmicher

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 08 Nisan 2007, 16:39:13 »
arkadaşlar bu arada hüseyincanla benim yaptığım dörtsıfırlık maçın ilk yarısnın son dakikasında tamamen şansına bir gol attı neyse olur fakat devre arasında chatten bana ortayla olmaz bu işler dedi bende shov amaçlı maç olur ozaman dedim peki hüseyin kardeşimiz ne yapsa beğenirsiniz ikinci yarı başlar başlamaz kanada gidip ikinci golünü attı ben şok oldum...neyse olurmuş pozisyon icabıymış evet ben idda ettim hepiniz şahitsiniz kaldı dokuz maç bana başarılar dileyin kardeşlerim...

Çevrimdışı ultrahuseyin

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 182
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 08 Nisan 2007, 16:47:14 »
arkadaşlar bu arada hüseyincanla benim yaptığım dörtsıfırlık maçın ilk yarısnın son dakikasında tamamen şansına bir gol attı neyse olur fakat devre arasında chatten bana ortayla olmaz bu işler dedi bende shov amaçlı maç olur ozaman dedim peki hüseyin kardeşimiz ne yapsa beğenirsiniz ikinci yarı başlar başlamaz kanada gidip ikinci golünü attı ben şok oldum...neyse olurmuş pozisyon icabıymış evet ben idda ettim hepiniz şahitsiniz kaldı dokuz maç bana başarılar dileyin kardeşlerim...

COK CAMURSUN BİLADER WALLA..BALA DEDİĞİN GOL CAPRAZDAN SÜPER BİR ASIRTMA..YİĞİDİ ÖLDÜR HAKKINI YEME..ORTA KAFA MUHABBETİNE GELİNCE,SADECE ORTA KAFA İLE OLMAZ DEDİM ÖLE MAC KAZANAMASSIN,HEMEN KENARLARA KACIP ORTA ACMAYA CALISIODUN YANİ..SADECE TAVSİYE İDİ O.EVET BEN ATTIM AMA RONALDO BOMBOSTU ACTIM..YANİ DURMADAN ORTA KAFA YAPMIYORUM..2 TANE ACTIM BİRİ GOL OLDU..

Çevrimdışı MaS

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 248
  • && JONH CAREW &&
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 08 Nisan 2007, 16:54:53 »
BÖYLE KONUŞAN ADAMDAN KORKMUCAKSIN HÜSEYİN KARDEŞİM !

YİNE RAHATLIKLA GEÇERSİN  ;) ;) ;)

Çevrimdışı ultrahuseyin

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 182
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 19 Eylül 2007, 02:19:16 »
coktandır foruma girmiyorum..bu macların sonucu silinmiş galiba...ismail kardeşim hiç bir macta öne gecememişti bile..he  7. macıda üstüste alınca bıraktımmmm...

ee  biliorum  bu pesi  yaww

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #6 : 19 Eylül 2007, 16:39:23 »
coktandır foruma girmiyorum..bu macların sonucu silinmiş galiba...ismail kardeşim hiç bir macta öne gecememişti bile..he  7. macıda üstüste alınca bıraktımmmm...

ee  biliorum  bu pesi  yaww

8 ila 30 nisan arasi yazilan mesajlarin yüzde 90 ı silindi malesef