Gönderen Konu: MENEJER BASIN TOPLANTI BÖLÜMÜ  (Okunma sayısı 2926 defa)

Çevrimdışı batugs1

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 154
    • MSN Messenger - gmze_shhcs@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
MENEJER BASIN TOPLANTI BÖLÜMÜ
« Yanıtla #12 : 25 Mayıs 2007, 20:56:22 »
ŞAMPİYONLUĞU BARCELONAYA WERMEYE HİÇ NİYETİMİZ YOK

ALEX FERGUSON BATU .. !

[ MAN.UNİTED ]

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 26 Mayıs 2007, 10:27:10 »
B.Munich menajeri olarak arsenal maçını kazanarak lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz tabiki hedefimiz gene şampiyonluk...Geçen Sene barçanın başında son haftalarda şampiyonlugu vermiştim ve bunu kendime yediremeyip :D istifamı verdim ve 1 ay sonra munich ten aldıgım teklife evet dedim...B.Munich in eski menajeri Fabregasdanda aldıgım bilgiler sonucunda inş ligi 1.bitiricez....

Munich Menaheri Niqht...

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 26 Mayıs 2007, 10:39:20 »
UZUN ZAMANDIR İLK DEFA BİR CL LIGINE KATILDIK..
ÇOKTA BÜYÜK BEKLENTİLERİMİZ YOK. AMACIMIZ 3.LÜK.
İLK İKİ HAFTADA LYON VE CHELSEA İLE ÇOK ZORLU MAÇLAR OYNICAZ. BU İKİ MAÇTA EN AZ 3 PUAN ALMAYI HEDEFLIYORZ..

CeMaLaKKo | Valencıa Coach...

Çevrimdışı djarum black-

• MODERATÖR
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 26 Mayıs 2007, 13:25:46 »
Çok iddialı konuşmuştuk ama ilk 2 haftada alınan bi puan bizi hayal kırıklığına uğrattı. ama takımımızla antremanlarda taktik ağırlıklı çift kale maçlarda bi yükselme görüyorum 3. haftada cemalokkonun yönetimindeki valenciyaya konuk oluyoruz çok zorlu bir maç geçeceği kesin. bizim artık puan kaybına taammülümüz yok. elimizden gelenin en iyisini yapacağız bu 90 dkkalık periyoda çok iyi hazırlandık yeminler ettik ve en kötü bir beraberlikle döneceğimize inanıyorum. valencia cemalokka yönetiminde kendine geldi maç sonuçlarına bakmadım ama herhalde iki hafta iyi bir puan çıkarmış hem onlara dur demek açısından hemde bizim ilerlememiz açısından bizim için belkide ligin en kritik maçı. bu zorlu maçta meslekdaşım cemalokkaya başarılar diliyorum. :)
Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı batugs1

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 154
    • MSN Messenger - gmze_shhcs@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : 27 Mayıs 2007, 12:02:11 »
ben hala çok iddalıyım en güvendiiğim adamlarım we takımımla şampiyon olacağımıza yürekten inanıyorum

Çevrimdışı djarum black-

• MODERATÖR
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 29 Mayıs 2007, 13:33:25 »
VE GERİ DÖNDÜK :) İLK İKİ HAFTA 1 PUAN ALDIK HÜZÜNE UĞRADIK AMA YILMADIK ÇOK ÇALIŞTIK DURAN TOPLAR OLSUN CONTRA ATAK OLSUN HER YÖNÜYLE MAÇLARA ÇOK İYİ HAZIRLANDIK VE 3. HAFTADA ROBEN ARKADAŞIMIZI 3-0 HÜKMEN YENDİK ( OYUNDAN ÇIKTIGI İÇİN ) 4. HAFTADA BİZE BERABERLİK BİLE YETİYORDU AMA BİZ GALİBİYET İSTEDİK VE CEMALAKKO NUN SAHİPLİĞİNDEKİ VALENCİYEYİ 5-3 YNEREK SAHAYA GÖMDÜK 3. VE 4. HAFTALARDA ALDIGIMIZ ALTI PUANLA BERABER 7 PUANIMIZ OLDU VE ÜST SIRALARA TIRMANIYORUZ.
Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • MSN Messenger - gurkandemir511@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 30 Mayıs 2007, 19:10:50 »
GOL KRALLIĞI TABLOSU NERDEN SAYIN MENAJER SADIK :D

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 31 Mayıs 2007, 12:39:09 »
AYNEN  :D

Çevrimdışı mert961

• 3. SINIF UYE
  • Puan 746
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 06 Haziran 2007, 12:41:54 »
mert961

arkadaşlar herkesten özür dileyerek bu ligden ayrılıyorum bunun 3 nedeni var:

1. Bu aralar fifa ve cl ye pek vakit ayıramıyorum maçlarım aksıyor bu nedenle
2. Rakiplerin msn e girdiği yok ama siteye hep onlinemış gibi yansıtıyorlar ve beni sanki maç yapmak istemiyormuş pozisyonuna düşürüyorlar...
3. Takımım Barcelona bütün oyuncuların istediği bir takım ama ben barça ile hiç bir oyunda oynamıyorum sanırım oyun sistemime uymayan bir takım.

Bunun için ligden ayrılıyorum böyle olsun istemezdim ama ligi de duraklatmak istemiyorum herkese iyi eğlenceler ;)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #21 : 06 Haziran 2007, 21:54:12 »

Mert 961 'nin Barcelona 'dan istifa etmesinin ardindan teknik direktör arayişlarina yönelen Barca da gözler eski İnter çaliştiricisi Ballack' a çevrildi . Ballack bu transfere şimdilik olumlu bakiyor . önümüzdeki günlerde transfer netlik kazanacak

Çevrimdışı Fehmi1903

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2
    • MSN Messenger - Ricardinho_17_47@Hotmail.CoM
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #22 : 06 Haziran 2007, 22:57:06 »
Teknik Direktör: Şampiyonlar ligine çok iddalı başlamıştık  werder bremen olarak maçlarımız çok ii geçiyordu taki lille maçına kadar 5-4 malup olduğumuz maçta çok üzgündün ama hakem hataları kural hataları yüzünden takımımızı yarı finale çıkartamadık.

Klasnic: Lille Maçında hakem hataları çok olmuştu kalecimizin kaleden kaleye attığı gol mükemmeldi bendede bir kaç hata vardı 7-8 pozisyon kaçırdım ama lille'yi tebrik ederiz takımımızın adına yarı finalde başarılar Werder Bremen !!!

RAHMAN ve RAHİM OLAN ALLAH'IN ADIYLA

Çevrimdışı mert961

• 3. SINIF UYE
  • Puan 746
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 07 Haziran 2007, 17:25:33 »
Teknik Direktör: Şampiyonlar ligine çok iddalı başlamıştık  werder bremen olarak maçlarımız çok ii geçiyordu taki lille maçına kadar 5-4 malup olduğumuz maçta çok üzgündün ama hakem hataları kural hataları yüzünden takımımızı yarı finale çıkartamadık.

Klasnic: Lille Maçında hakem hataları çok olmuştu kalecimizin kaleden kaleye attığı gol mükemmeldi bendede bir kaç hata vardı 7-8 pozisyon kaçırdım ama lille'yi tebrik ederiz takımımızın adına yarı finalde başarılar Werder Bremen !!!

??? ???