Gönderen Konu: ülkemizi k.erciyeste temsil ediyor (( bakın ))  (Okunma sayısı 813 defa)

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
ülkemizi k.erciyeste temsil ediyor (( bakın ))
« : 17 Ağustos 2007, 12:37:54 »
hamza kardeşim ülkemizi sadece 3 takım temsil etmiyor liimizde sadece 3 takımımız yok bi çok türk takımımız var duyurular bölümünde fb,gs ve bjk maç sonuçları yazılıp altına başarılar dilenmiş ama erciyes unutulmuşmu yoksa küçük bi takım diyemi konulmamış merak ettim ama bilelim ki oda ülkemizi temsil ediyo onunda kazandığı her maç bize puan olarak geri dönücek

erciyes takımınıda ktluyorum helal olsun çocuklara deplasmandan avantajlı bir skorla evlerine döndüler inş. turu geçerler

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #1 : 17 Ağustos 2007, 12:42:23 »
sitenin tepesindeki duyuruyu ben yazmadim kardeşim . başka bir yönetici yazmiş sanirim .

erciyesspor ikinci ligte mücadele etmesine rağmen israilin güçlü ekiplerinden telaviv ile deplasmanda 1-1 berabere kalarak 2.maç öncesinde avantajli bir skorla evine döndü . oyuncularin hepsini teker teker kutlamak gerekiyor . inşallah bu sene avrupada ülkemizi 4 takım ile temsil edip en iyi yerlere geleceğiz .

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 17 Ağustos 2007, 12:48:30 »
walla erciyese helal olsun.hiç bir yabancı oyuncuları yok iyi ouncuları gitti.ama yüreklerini ortaya koyarak maçı berabere bitirdiler.helal olsun size
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı BF08

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2987
  • KİNG BESTFİFA 08
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 17 Ağustos 2007, 12:51:41 »
inş. bende topiç actım hakkını werelim k.erciyesinde !! onlarda bizi temsil edio sonucta ufak buyuk demeden destekleyelim takımlarımızı !!  ;) ;) SAMPİYON GS
BF08 ALAYINA İSYAN !!! uA .

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 17 Ağustos 2007, 22:08:59 »
sitenin tepesindeki duyuruyu ben yazmadim kardeşim . başka bir yönetici yazmiş sanirim .

erciyesspor ikinci ligte mücadele etmesine rağmen israilin güçlü ekiplerinden telaviv ile deplasmanda 1-1 berabere kalarak 2.maç öncesinde avantajli bir skorla evine döndü . oyuncularin hepsini teker teker kutlamak gerekiyor . inşallah bu sene avrupada ülkemizi 4 takım ile temsil edip en iyi yerlere geleceğiz .

tamam kardeşim diğer yöneticiye diyom ozaman  ;D nese değişmiş zaten duyuru bölümüde bugün baktım öle yazıyoduu ondan yane unutulmaması gerek  ;)