Gönderen Konu: BİRAZ HIZLANALIM  (Okunma sayısı 2657 defa)

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • MSN Messenger - gurkandemir511@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
BİRAZ HIZLANALIM
« : 04 Ocak 2007, 20:54:16 »
YA BEYLER OYUNSİTENİZ ARTIK ESKİ OYUNSİTENİZ DEĞİL YA ESKİDEN 32 KİŞİLİK FİLAN TURNUVALAR YAPARDIK FFCLER DAHA ÇOK DAHA ZEVKLİ VE DAHA HIZLI OLURDU AMA ŞİMDİ ÇOK YAVAŞLADIK TURNUVAALR ZEVKSİZ OLMAYA BAŞLADI FFC HARİCİNDE TURNUVA YAPILMIYO 1 AYDIR FİLAN NOLACAK EBYLER BU GİDİŞLE??????? :( :( :( :( :( :(

HEPİNİZİN FİKİRLERİNİ BEKLİYORUM

Çevrimdışı gamerbk

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 19
    • ICQ Messenger - 381060382
    • MSN Messenger - bugrakaykacx@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BİRAZ HIZLANALIM
« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2007, 20:55:52 »
bence çok fazla turnuva açılmasından kaynaklanıyor bu.Doğru muyum?

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • Profili Görüntüle
BİRAZ HIZLANALIM
« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2007, 21:03:23 »

ALAKASI YOK BENCE DAHA ÇOK TURNUVA YAPMALIYIZ SİTEYİ BİRAZ HIZLANDIRALIM AYRICA 128 KİŞİLİK TURNUVADA BÖYLE GİDERSE BAŞLAMAZ DAHA 70 KİŞİ VAR VE 70 KİŞİYİ 2 AYDA BULDUK BU KADAR YAVAŞ OLURSAK O TURNVUA BAŞLAMAZ FİFA 2008 ÇIKAR DAHADA BAŞLAMAZ ZOR DURUMDAYIZ DAHA HIZLI OLMALIYIZ TURNUVALAR DAHA A HIZLI OLUP DAHA ÇOK TURNUVA YAPMALIYIZ 1 AYDIR SADECE FFC YAPIYORUZ 32 KİŞİLİK Bİ TURNUVA BAŞLATALIM BENCE LGİLERDE DHAA HIZLI OLMALI DAHA ÇOK MOD EKLEYELİM LİGLERE MESELA İTALYA LİGİNDE DAHA 1 MÇA BİLE YAPILMAMIŞ İNGİLTERE LİGİ ÇOK YAVAŞ

Çevrimdışı gamerbk

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 19
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BİRAZ HIZLANALIM
« Yanıtla #3 : 04 Ocak 2007, 21:29:29 »

ALAKASI YOK BENCE

saol abi :D

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • Profili Görüntüle
BİRAZ HIZLANALIM
« Yanıtla #4 : 04 Ocak 2007, 21:39:57 »

ALAKASI YOK BENCE

abi her konuda çok doğru sölüyosun seni kutlarım sölediklerine aynen katılkıyorum büyüksün abimsin hatalıydım abi sana bi daha karşı çıkmayacağım ;)
TAMAM KARDEŞİM HATANIN NERESİNDEN DÖNERSEN İYİDİR TEŞEKKÜR EDERİM TABİKİ ABİNİM BEN SENİN ;)

Çevrimdışı gfb_sero

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -150
    • Profili Görüntüle
BİRAZ HIZLANALIM
« Yanıtla #5 : 04 Ocak 2007, 21:45:45 »
Modlarla alakası yok . Zaten herkez fifa turnvuaları ile ilgileniyo . Ayrıca her kişiyi mod yaparsak fifa turnuvaları ile ilgilensin diye bu sitenin özelliği kalmaz . Şuanda bile mod olupta siteye girmeyen kişiler var . Mod sayısı yeterli bence

Çevrimdışı gamerbk

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 19
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BİRAZ HIZLANALIM
« Yanıtla #6 : 04 Ocak 2007, 21:55:19 »

ALAKASI YOK BENCE

sana bi uçarım burdan görürsün ;)
tamam buğra abi sen haklısın eşşeklik ettim.affet:D

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
BİRAZ HIZLANALIM
« Yanıtla #7 : 04 Ocak 2007, 21:58:30 »

FİFA 07 TURNUVALARİMİZ KATAGORİSİNDE ESKİSİ KADAR SIK , YENİ TURNUVA AÇILMAMASİNİN TEMEL SEBEBİ ; FİFA 07 İNTERACTİVE LİGLERİMİZİN AÇILMASİDİR . BU LİGLERİN AÇILMASİNDAN SONRA UZUN ZAMANDİR , FİFA 07 TURNUVALARİ KATAGORİSİNE YENİ TURNUVA AÇAMADİK FAKAT NEREDEYSE HER AKŞAM BİR FAST FUTBOL CUP DÜZENLİYORUZ . BU SİZE AZ GELİYORSA VE HIZLANMAK İSTİYORSANİZ SEVE SEVE YENİ FİFA 07 TURNUVALARİ AÇARİZ .

FAKAT , OYUNSİTENİZ ARTIK ESKİ OYUNSİTENİZ DEĞİL DERSEN O KONUDA SANA KATILMAM . BANA KALIRSA OYUNSİTENİZ SON 2 AYDA OLDUKÇA BÜYÜK DEĞİŞİM GÖSTERDİ VE FORUM İSTATİSTİKLERİNE DE BAKACAK OLURSAK , YENİ AÇILAN LİGLER , FFC LER , FİFA 07 TURNUVALARİ , BUNUN YANİNDA DİĞER BÖLÜMLERİMİZDE DE BİR ÇOK ÜYEMİZİN AKTİF OLMASİ OYUNSİTENİZİN BİR GELİŞME İÇERİSİNDE OLDUĞUNUN EN BÜYÜK KANITI .

YETERİNCE TURNUVA AÇAMAMİZİN , Kİ BENCE AÇİYORUZ , NEDENİ MODERATÖR EKSİKLİĞİ DİYORSANİZ SİZE HİÇ BİR ŞEKİLDE KATİLMİYORUM . ŞU ANDA SİTEMİZDE TURNUVA DÜZENLEYEBİLECEK GEREKTİĞİNDEN DE FAZLA YETKİLİ ARKADAŞİMİZ VAR .  VE HEPSİ DE , KENDİLERİNE GÖREV VERDİĞİMİZ TAKDİRDE İŞİNİ LAYIKIYLA YAPABİLECEK DÜZEY VE TECRÜBEYE SAHİPLER .

Çevrimdışı gamerbk

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 19
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BİRAZ HIZLANALIM
« Yanıtla #8 : 04 Ocak 2007, 21:59:39 »
hamza yine uzun uzun döktürmüşün valla.yazar olacak adamsın.edebiyat kaç

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
BİRAZ HIZLANALIM
« Yanıtla #9 : 04 Ocak 2007, 22:41:29 »
hamza yine uzun uzun döktürmüşün valla.yazar olacak adamsın.edebiyat kaç

hiç sorma :D

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • Profili Görüntüle
BİRAZ HIZLANALIM
« Yanıtla #10 : 04 Ocak 2007, 22:48:00 »
HAMZA ABİ SİTE GELİŞTİ DİYORSAN DOĞRUDUR ANCAK İNTERAKTİF LİGLER SİTEYE YARARDA SAĞLADI ZARARDA!!! İŞTE SİZE OYUNSİTENİZDEKİ İNTERAKTİF LİGLER HAKKINDA YAPTIĞIM Bİ ARAŞTIRMANIN SONUÇLARI!!!!!!!!!!

İTALYA LİGİ

ŞUAN İTALYA LİGİ 1.HAFTA FİKSTÜRÜ AÇIKLANALI HEMEN HEMEN 2 HAFTA OLDU VE HİÇ MAÇ YAPILMAMIŞ KAYITLARIN DOLMASI ZATEN HAFTALAR SÜRMÜŞTÜ. LİGE KATILANLAR ARASINDA LİGLE İLGİLENEN YOK

İSPANYA LİGİ

İSPANYA LİGİNDE 1.HAFTA MAÇLARI TAMAMLANMIŞ  2. HAFTA MAÇLARINDAN 3 MAÇ 3. HAFTA MÇALARINDANDA 5 MAÇ YAPILMAMIŞ 4. HAFTA MAÇLARI BAŞLAMIŞ VE HİÇ MAÇ YAPILMAMIŞ

İNGİLTERE LİGİ

İNGİLTERE LİGİ İTALYA LİGİ GİBİ AMA TAMEMEN ÇÖKMÜŞ DEĞİL 1. HATA MAÇLARINDAN 2 MAÇ YAPILMAMIŞ 2 MAÇTA HÜKMEN SONUÇ BELİRLENMİŞ YANİ 4 MAÇ YAPILMAMIŞ 6 KATILIMCI LİGLE İLGİLENMİYOR VE 2. HAFTA MAÇLARI AÇIKLANMIŞ VE 1 MAÇ YAPILMIŞ

TÜM BUNLARIN YANINDA İŞLEYEN SADECE 2 LİG VAR

ULUSLARARASI LİG

ULUSLARARASI LİG ÇOK GÜZEL Bİ ŞEKİLDE İŞLİYOR HİÇ Bİ ŞEKİLDE SORUN YOK AMA İŞLEMESİ NORMAL ÇÜNKÜ HAMZA ABİ BECKHAM VE BİRÇOK MOD BİZZAT İLGİLENİYOR İŞLEMEMESİ MÜMKÜN DEĞİL GALİBA

ALMANYA LİGİ

ALMANYA LİGİ KAYITLARI YENİ BAŞLADI AMA SİTE GERİYE ALINMADAN ÖNCE HARİKA Bİ ŞEKİLDE İŞLİYORDU SADECE 2-3 GÜN İÇİNDE 1.HAFTA MAÇLARI TAMAMEN TAMAMLANMIŞTI VE ŞİMDİ YENİDEN KAYITLAR AÇILDI VE KAYITLAR DEVAM EDİYOR SONUCU ÖNCEKİ GİBİ OLURSA HARİKA OLUR BENCE...

BU ARAŞTIRMANIN SONUCUNDA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.    ŞUNU ÖNEMLE BELİRTİYORUMKİ BUNLARI BEN ELEŞTİRİ OLARKA YAZMADIM SİZİ BİLGİLENDİRMEK VE İNTERAKTİF LİGLERİN NE HALDE OLDUĞUNU BELİRTMEK İÇİN YAZDIM UMARIM SİZİ AYDINLATMIŞIMDIR!!!!!

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • Profili Görüntüle
BİRAZ HIZLANALIM
« Yanıtla #11 : 05 Ocak 2007, 16:27:08 »
evet beyler bu konudaki yorumlarınızı bekliyorum