Gönderen Konu: ARANIZDAN AYRILIYORUM !!!  (Okunma sayısı 2458 defa)

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
ARANIZDAN AYRILIYORUM !!!
« : 17 Aralık 2006, 12:50:31 »
ARTIK DERSLERİMDE ALDIĞIM KÖTÜ NOTLAR , BİLGİSAYARIN BAŞINDA FAZLA DURMAM GEREK AİLEMİN ARTIK BİLGİSAYAR OYNAMAMA İZİN VERMEMESİ SEBEBLERİNDEN DOLAYI SİTEDEN , SANIRIM SADECE PAZAR VE RESMİ TATİL GÜNLERİNDE AÇABİLECEĞİM İÇİN AYRILIYORUM KENDİNİZE İYİ BAKIN PAZAR GÜNLERİ GÖRÜŞMEK ÜZERE !!!

BY BECKHAM06

Çevrimdışı ManSpider111

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1277
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen ÜyesiNİN BABASI ;D
    • Profili Görüntüle
Ynt: ARANIZDAN AYRILIYORUM !!!
« Yanıtla #1 : 17 Aralık 2006, 12:56:55 »
ARTIK DERSLERİMDE ALDIĞIM KÖTÜ NOTLAR , BİLGİSAYARIN BAŞINDA FAZLA DURMAM GEREK AİLEMİN ARTIK BİLGİSAYAR OYNAMAMA İZİN VERMEMESİ SEBEBLERİNDEN DOLAYI SİTEDEN , SANIRIM SADECE PAZAR VE RESMİ TATİL GÜNLERİNDE AÇABİLECEĞİM İÇİN AYRILIYORUM KENDİNİZE İYİ BAKIN PAZAR GÜNLERİ GÖRÜŞMEK ÜZERE !!!

BY BECKHAM06

bu beni gerçekten üzdü kardesim bende böyle olmustum 1-2 hafta önce ama dersleri düzeldince yeniden bana verildi bilgisayar oynama hakkı.
kendine iyi bak kardesim ama ben senin yeniden aramıza katıcagana inanıyorum dersleri düzeltip. bunları kafana takma ;) . hoşçakal kardesim :'(
Seni Unutmadık Barış Akarsu

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 17 Aralık 2006, 13:13:34 »

BY BECKHAM06

beckham dalgaya vurmadın dimi  :D aga sıkma canını atnı şey banada oldu arasıra girer çıkarsın sorun olmaz derslerini yap sora ailenden ziin al biraz bil. başında oturmak için  ;)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #3 : 17 Aralık 2006, 13:22:28 »
beckham kardeşim derslerinin kötü olmasindan dolayi bilgisayari açmaman bana kalırsa pek doğru değil . hafta içleri sadece ders çalişmayi düşünüyorsan bu hiç verimli olmaz . eğer derslerinde daha çok başarili olmak istiyorsan , ders dişi etkinliklerede önem vermelisin . başarinin arkasinda yatan şey , planli ve düzenli çalişmaktir . bunun yaninda televizyonunu da izlersin , bilgisayarinida açarsin . dişari çikip arkadaşlarinlada gezersin . notlarin kötü diye kendine eziyet etmenin bir faydasi yok kardeşim ama gene de sen bilirsin . bu konuda seni zorlamak istemiyorum 

Çevrimdışı яєαρєя

• 3. SINIF UYE
  • Puan 253
  • reaper
    • MSN Messenger - emicin6@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 17 Aralık 2006, 15:52:31 »
olsun dostlar calısın nasıl olsa onumuz subat tatılı :D

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 17 Aralık 2006, 17:08:01 »
yaw beckham sanki hiç girip turnuvalara girmiceksin gibi haa hafta sonları burdasın işte ayrılmıyosun kii :)

Çevrimdışı Appiah_4

• 2. SINIF UYE
  • Puan 58
    • MSN Messenger - appiah4_17@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 18 Aralık 2006, 12:25:46 »
beckham kardeşim derslerinin kötü olmasına üzüldüm bence bu bilgisayar başında çok durmandan değil :d kızlarla çok ugraşmandan kaynaklanıyor :D :D ama işte anne baba hiç bişiden anlamıolar.

kendiniz üzme gene görüşürüz girersin sen gene ben seni tanırım ;) sende kendine iyi bak kardeşim
hafta sonları görüşürüz

İSTANBULLU DEĞİLİZKİ ALTIMIZDA PORSCHE OLSUN,ANTALYALI DEĞİLİZKİ KOLUMUZDA RUS KIZI OLSUN;BİZ TEKİRDAĞLIYIZ BIRAKIN KAFAMIZ İYİ OLSUN

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 18 Aralık 2006, 13:37:09 »
beckham kardeşim derslerinin kötü olmasindan dolayi bilgisayari açmaman bana kalırsa pek doğru değil . hafta içleri sadece ders çalişmayi düşünüyorsan bu hiç verimli olmaz . eğer derslerinde daha çok başarili olmak istiyorsan , ders dişi etkinliklerede önem vermelisin . başarinin arkasinda yatan şey , planli ve düzenli çalişmaktir . bunun yaninda televizyonunu da izlersin , bilgisayarinida açarsin . dişari çikip arkadaşlarinlada gezersin . notlarin kötü diye kendine eziyet etmenin bir faydasi yok kardeşim ama gene de sen bilirsin . bu konuda seni zorlamak istemiyorum 

HAMZA ABİ BEN AMA OKULDAN GELİYODUM 1 DE 1:15 CİVARLARINDA AÇIYORDUM AKŞAM 22:00 CİVARLARINA KADAR OLUNCA AİLEMDE KIZIYORDU DERSTE YAPMIYORDUM PC İLE İLGİLENCEM DİYE SEBEB BU YANİ ŞUAN BİLE NET TEN YAZIYORUM HEİPİNİZ SAOLUN PAZAR GÜNLERİ ARANIZDA OLCAM MERAK ETMEYİN SATEN 2 HAFTA SONRA KURBAN BAYRAMI 10 GÜN CİVARINDA TATİL YAPCAKLAR ONDAN 2 HAFTA SONRADA YARI YIL TAİLİ VAR YANİ FAZLA UZUN SÜRMEYECEK AYRILIŞIM  ;)

Çevrimdışı Appiah_4

• 2. SINIF UYE
  • Puan 58
    • MSN Messenger - appiah4_17@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 18 Aralık 2006, 13:58:18 »
tamam kardeşim görüşürüz ;)

İSTANBULLU DEĞİLİZKİ ALTIMIZDA PORSCHE OLSUN,ANTALYALI DEĞİLİZKİ KOLUMUZDA RUS KIZI OLSUN;BİZ TEKİRDAĞLIYIZ BIRAKIN KAFAMIZ İYİ OLSUN

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • MSN Messenger - gurkandemir511@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 18 Aralık 2006, 23:00:55 »
beckham yapma kardeş biraz daha çalış derslerinede aramızda kal bak bende site modu oldum birlikte çalışırız sitede

Çevrimdışı gfb_sero

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -150
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 18 Aralık 2006, 23:04:38 »
Grşrşz kardeşim . Bak ben excelden sahte karne yaptım paso takılıyom pc başında . Sanada yapak bitane sende takıl  :D :D :D

Çevrimdışı nadir_pıero

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -101
    • MSN Messenger - nadir_piero10@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : 19 Aralık 2006, 11:03:33 »
sevene can feda sevemeyene elveda