Gönderen Konu: Jones: Şampiyonluk istiyorum  (Okunma sayısı 658 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Jones: Şampiyonluk istiyorum
« : 02 Kasım 2007, 22:32:25 »
NBA'in güçlü takımlarından Dallas Mavericks'le 2 yıllık sözleşme imzalayan tecrübeli isim Eddie Jones, şampiyonluk kazanmak istediğini ifade etti.
NTVSPOR
Güncelleme: 17:54 TSİ 7 Ağustos 2007 Salı

1999 yılında Los Angeles Lakers ve 2005 yılında Miami Heat'ten ayrıldıktan 1 yıl sonra bu takımların şampiyon olmasıyla büyük hayal kırıklığı yaşayan tecrübeli şutör Eddie Jones, Mavericks formasıyla şampiyonluk yaşamak istediği için basketbol kariyerini noktalamadığını söyledi.

Mavericks'le sözleşme imzaladıktan sonra açıklama yapan başarılı oyuncu, maç kazanmak istediğine dikkat çekti.

NBA şampiyonluğunu amaçladığının altını çizen Jones, basketbol kariyerine devam etme kararı almasının ve Mavericks'i tercih etmesinin tek nedeninin bu olduğunu dile getirdi.

Los Angeles Lakers ve Miami Heat'ten ayrıldıktan sonra yaşadığı hayal kırıklığını hatırlatan tecrübeli oyuncu, mutlu sona ulaşmayı başaramadığını ancak, 14 yıllık NBA kariyerinde en azından 1 kez şampiyonluk yaşadığını söylemek istediğini sözlerine ekledi.

Kariyeri boyunca el yakan topları kullanmaktan çekinmediğini ifade eden Jones, bu şutları başarıyla kullandığını belirtti. 35 yaşındaki oyuncu ayrıca, Mavericks'in antrenörü Avery Johnson'ın sahada neler yapabildiğini gördüğünü söyledi.

Geçtiğimiz sezonun ortasında Heat'e gelerek 35 normal sezon maçında görev yapan Jones, 9.5 sayı – 3.7 ribaunt – 2.2 asist ve 1.3 top çalma ortalamaları tutturdu. Serbest atış çizgisinden yüzde 83 ile oynayan tecrübeli isim, 3 sayı çizgisinin gerisinden yüzde 37.8 ile şut kullandı.

Çevrimdışı ManSpider111

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1277
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen ÜyesiNİN BABASI ;D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2007, 11:42:31 »
saolsaol
Seni Unutmadık Barış Akarsu

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #2 : 31 Aralık 2007, 10:35:37 »
eyw zeynel