Gönderen Konu: Jermaine O'Neal Takasını İstiyor  (Okunma sayısı 588 defa)

Çevrimdışı XeLL

• Osc Yönetici
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 351
    • Profili Görüntüle
Jermaine O'Neal Takasını İstiyor
« : 08 Ağustos 2007, 11:32:32 »
Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi (NBA) ekiplerinden Indiana Pacers'ta forma giyen Jermaine O'Neal takımdan ayrılmak istediğini açıkladı.

NBA'de Kevin Garnett'ın Boston Celtics'e transfer olmasıyla hızlanan transfer borsası, şimdi de Jermaine O'Neal'in takımı Indiana'dan ayrılmak istemesini duyurmasıyla hareketlendi. O'Neal konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, yeniden yapılanmaya giden ve genç bir takım oluşturmak isteyen Indiana Pacers'ta bundan sonra oynamak istemediğini belirtti. O'Neal, NBA takımlarından Los Angeles Lakers'a gitmek istediğini de vurgulayarak, "Indiana bana kendimi göstermem için iyi bir fırsat vermeli. Ancak onlar yeniden yapılanmaya gidiyorlar ve ben önümüzdeki beş yada altı yılı kayıp geçirmek istiyorum" dedi. Ancak, O'Neal ve Lakers yönetiminin bu transfere sıcak bakmasına karşın, Indiana yönetiminin Lakers'tan Lamar Odom ve genç pivot Andrew Bynum'u istemesinin transfer görüşmelerini çıkmaza soktuğu belirtiliyor.

Bu arada Jermaine O'Neal'ın Los Angeles Lakers'ın yanı sıra New Jersey Nets'in transfer teklifine de sıcak baktığı ve Lakers transferinin olumsuz sonuçlanması halinde Nets'e gidebileceği de vurgulanıyor.

Indiana Pacers'ta All-star seçilen Jermaine O'Neal, geçtiğimiz sezonu 19.4 sayı, 9.6 ribaunt ve 2.6 blok ortalamalarıyla tamamlayarak dikkat çekmişti. O'Neal 682 maçlık NBA kariyerinde ise; 14.4 sayı ve 7.8 ribaunt ortalamalarına sahip.

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
Jermaine O'Neal Takasını İstiyor
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2007, 17:56:53 »
Paylaşım için teşekkürler
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Ynt: Jermaine O'Neal Takasını İstiyor
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2007, 21:09:59 »
sağol kardeşim
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...