Gönderen Konu: Hido: ''Göreve hazırım''  (Okunma sayısı 604 defa)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
Hido: ''Göreve hazırım''
« : 07 Haziran 2008, 08:40:00 »
Hido: ''Göreve hazırım''

NBA'de Orlando Magic forması altında başarılı bir sezon geçiren milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu, İstanbul'a gelirken, "NBA'de gösterdiğim başarılı performansı, Milli Takım'da da sergileyerek, ülkeme hizmet etmek istiyorum" dedi.

Bu sezon takımında sergilediği başarılı performansla dikkatleri üzerine çeken ve otoritelerden büyük övgü alan Hidayet Türkoğlu, eşi Banu Türkoğlu ile birlikte Delta Hava Yolları'na ait tarifeli uçakla saat 10.10'da Atatürk Havalimanı'na geldi.

Kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Türkoğlu, başarılı bir sezon geçirdiğini belirterek, emeği bulunan herkese, dua eden, destekleyen herkese müteşekkir olduğunu söyledi.

Milli takımda oynamayı çok özlediğini, göreve hazır olduğunu da ifade eden Türkoğlu, şunları söyledi:
''Benim için uzun bir hasretlik dönemi oldu. Annemi, ailemi, bütün dostlarımı çok özledim. Onlarla kavuşacak olmanın mutluluğu içindeyim. NBA'de gösterdiğim başarılı performansı, Milli Takım'da da sergileyerek, ülkeme hizmet etmek istiyorum. Milli takımda çok yetenekli genç arkadaşlar var. Onlarla kaynaşmak, tecrübelerimi onlarla paylaşmayı istiyorum. Ülkemin milli takımında göreve hazırım.''