Gönderen Konu: Hardaway: Yüzük için döndüm  (Okunma sayısı 627 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Hardaway: Yüzük için döndüm
« : 02 Kasım 2007, 22:32:47 »
Uzun süreli yaşadığı sakatlığın ardından basketbola tekrar dönen ve Miami Heat ile anlaşan tecrübeli oyuncu Anfernee 'Penny' Hardaway, "Para için değil, yüzük için geldim" dedi.

NTVSPOR
Güncelleme: 12:51 TSİ 12 Ağustos 2007 Pazar

Miami Heat'in sürpriz transferi Anfernee 'Penny' Hardaway, basketbola dönüşünün ve Miami Heat'e gelmesinin maddi değil manevi bir olay olduğunu söyledi.

Hardaway, dönüşünün parayla alakası olmadığını ve tamamen şampiyonlukla alakalı olduğunun ifade ederek, ''Benim dönmemdeki tek amaç şampiyon olma isteğimdir. Bu oyunu seviyorum ve bu dönüşünde parayla alakası yok. Bende bir yüzük sahibi olmak istiyorum. Miami Heat gibi bir organizasyonda olduğum için çok mutluyum'' dedi.

13 yıllık NBA kariyeri boyunca Orlando Magic, Phoenix Suns ve New York Knicks forması giyen Hardaway, toplam 688 maçta 15.4 sayı – 5.1 asist – 4.5 ribaunt – 1.61 top çalma kariyer ortalaması yakaladı.

2005-2006 sezonunda New York Knicks forması giyen All-Star oyuncu, sakatlık problemleri nedeniyle yalnızca 4 maçta görev yapabilirken, 2.5 sayı – 2.5 ribaunt ve 2 asist ortalamaları tutturdu.

Çevrimdışı ManSpider111

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1277
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen ÜyesiNİN BABASI ;D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2007, 11:41:26 »
saol
Seni Unutmadık Barış Akarsu

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #2 : 31 Aralık 2007, 10:35:46 »
eyw zeynel