Gönderen Konu: MODERATÖR OLMAK İSTERİM  (Okunma sayısı 4962 defa)

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • MSN Messenger - gurkandemir511@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
MODERATÖR OLMAK İSTERİM
« Yanıtla #12 : 30 Mayıs 2007, 20:36:20 »
yanlışa anlamayın beyler ama bu gidişle arık sitede üye kalmayacak herkes ya site modu ya başka bişey

hamza abi bir tane site var 10 tane mi yetkili var dahada alınmıyor bizde önüne gelen modluk istiyor yanlış alamayın özelliklede emre yanlış anlama kardeşim

Sana Sonuna Kadar Katılıyorum....
ya bende katılıyorum sitede en az 30 tane mod vardır yaw bu kadarı fazla bence. artık mod alımları durdurulsun hatta biraz azaltılsın mod sayısı kimse yanlış anlamasın ama azaltılmalı bence.
ya sitede en çok msaj sayısı olan 10 kişi falan mod kalsın. ya sitede en çok emeği olanlar falan böle bi azaltılma yapılmalı !!!!!

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
MODERATÖR OLMAK İSTERİM
« Yanıtla #13 : 30 Mayıs 2007, 20:55:28 »
yanlışa anlamayın beyler ama bu gidişle arık sitede üye kalmayacak herkes ya site modu ya başka bişey

hamza abi bir tane site var 10 tane mi yetkili var dahada alınmıyor bizde önüne gelen modluk istiyor yanlış alamayın özelliklede emre yanlış anlama kardeşim

Sana Sonuna Kadar Katılıyorum....
ya bende katılıyorum sitede en az 30 tane mod vardır yaw bu kadarı fazla bence. artık mod alımları durdurulsun hatta biraz azaltılsın mod sayısı kimse yanlış anlamasın ama azaltılmalı bence.
ya sitede en çok msaj sayısı olan 10 kişi falan mod kalsın. ya sitede en çok emeği olanlar falan böle bi azaltılma yapılmalı !!!!!
AYNEN  ;)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
MODERATÖR OLMAK İSTERİM
« Yanıtla #14 : 30 Mayıs 2007, 21:21:08 »
enes,cemal ve gürkan kardeşlerim desteğiniz için sağolun ama doğru.benim arkadaş cs_delisi 2-3 aydır siteye takılmıyor site modu sonra örn;host azaltalım hemen mesaj sayısına ulaşan yapmasın deneyelim konu açıyormu,üstlenebiliyormu o konuyu önüne gelen mod oluyor şimdi.örn;övmek gibi olmasın arkadaşlar yanlış anlamayın ben ilk mod oluşum üye oluşumdan 8-9 ay sonra hemde attığım 5000 küsür mesajın 1311'i konu....

bence yeni uygulamaya geçelim..
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • Profili Görüntüle
MODERATÖR OLMAK İSTERİM
« Yanıtla #15 : 30 Mayıs 2007, 21:52:08 »
enes,cemal ve gürkan kardeşlerim desteğiniz için sağolun ama doğru.benim arkadaş cs_delisi 2-3 aydır siteye takılmıyor site modu sonra örn;host azaltalım hemen mesaj sayısına ulaşan yapmasın deneyelim konu açıyormu,üstlenebiliyormu o konuyu önüne gelen mod oluyor şimdi.örn;övmek gibi olmasın arkadaşlar yanlış anlamayın ben ilk mod oluşum üye oluşumdan 8-9 ay sonra hemde attığım 5000 küsür mesajın 1311'i konu....

bence yeni uygulamaya geçelim..
HAKLISIN KARDEŞ BENDE MERAK EDİYORDUM  O KADAR MESAJIN VARKEN NEDEN MOD DEİLSİN DİYE. ÇÜNKÜ 50 MESAJI OLAN MODLAR VARDI VE SENİN 5000 MESJAIN VARKEN MOD DEİLDİN. 100 KAT VAR ARADA

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
MODERATÖR OLMAK İSTERİM
« Yanıtla #16 : 30 Mayıs 2007, 21:57:24 »
yok aga ben o zamanlar diyordum kendi kendime eğer mod olursam nasıl yapacam zamnım yetcek mi biraz tırsıyordum açıkçası ;Dama çok aktiftim çokpaylaşımda bulunuyordum hamza abide bana hiç çekinmeden verdi bende burada olduğum sürece görevimi eksiksiz yerine getirmeye çalışacağım ;)
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
MODERATÖR OLMAK İSTERİM
« Yanıtla #17 : 30 Mayıs 2007, 23:12:13 »
yok aga ben o zamanlar diyordum kendi kendime eğer mod olursam nasıl yapacam zamnım yetcek mi biraz tırsıyordum açıkçası ;Dama çok aktiftim çokpaylaşımda bulunuyordum hamza abide bana hiç çekinmeden verdi bende burada olduğum sürece görevimi eksiksiz yerine getirmeye çalışacağım ;)

İnş kardeşim Gürkanda bir ara bana neden turnuva yönetmiyorsun demişti kardeş o kadar çok yetkili warki bana bile sıra gelmiyo :D

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
MODERATÖR OLMAK İSTERİM
« Yanıtla #18 : 31 Mayıs 2007, 12:51:36 »

İnş kardeşim Gürkanda bir ara bana neden turnuva yönetmiyorsun demişti kardeş o kadar çok yetkili warki bana bile sıra gelmiyo :D

doğrudur enes ;D ;D

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • Profili Görüntüle
MODERATÖR OLMAK İSTERİM
« Yanıtla #19 : 31 Mayıs 2007, 22:51:17 »

:D :D :D

Çevrimdışı t-jey

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 8
    • MSN Messenger - pasali_panterler@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • H@sReTFoRuM
MODERATÖR OLMAK İSTERİM
« Yanıtla #20 : 01 Haziran 2007, 00:22:04 »
Arkadaşlar Burası Oyun Sitesi Bu Kadar Moderatör Olması Kötü Forum Sitesi Olsa Tamam Doğrudur Ama Oyun Sitesi  ;)

Bu kadar uzak olup, Kalbimde uyuman ne tuhaf!...

Çevrimdışı El_NiNo

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 326
    • Profili Görüntüle
MODERATÖR OLMAK İSTERİM
« Yanıtla #21 : 01 Haziran 2007, 23:52:21 »
Cemil kardeşim sana sonuna kadar katılıyorum ...  ;) :)
Şeytanın En Büyük Hilesi Dünya'ya kendinin var olmadığına inandırmakmış!

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
MODERATÖR OLMAK İSTERİM
« Yanıtla #22 : 02 Haziran 2007, 09:23:20 »
Cemil kardeşim sana sonuna kadar katılıyorum ...  ;) :)

sende bireaz daha aktif olsan iyi olacak salih ;)

Çevrimdışı El_NiNo

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 326
    • Profili Görüntüle
MODERATÖR OLMAK İSTERİM
« Yanıtla #23 : 02 Haziran 2007, 12:51:14 »
Değilmiyim  :D
Şeytanın En Büyük Hilesi Dünya'ya kendinin var olmadığına inandırmakmış!