Gönderen Konu: HAMZA ABİ SENİN İÇİN VE DİĞER ÜYELER VE GÖREVLİLER İÇİN UYGUN MU ?  (Okunma sayısı 5011 defa)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
Hamza abi artık açıkla bu akşam açıkla yarın sabah göreyim bende ya bide dün gün içinde kararımı açıklıcam diye yalan söledin

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
hamza walla herkese seni beklior kararını ama bence mete eski görevinde kalsın apiah bence daha uygun yöneticilige ve biz onu sevioruz
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
hamza walla herkese seni beklior kararını ama bence mete eski görevinde kalsın apiah bence daha uygun yöneticilige ve biz onu sevioruz

Bende Appiah ın kalması kanısındayım  ;)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Hamza abi artık açıkla bu akşam açıkla yarın sabah göreyim bende ya bide dün gün içinde kararımı açıklıcam diye yalan söledin

dün gece gerekli açıklamayi yapacaktim fakat modemimdeki teknik sorunlar nedeniyle malesef internete girmeye fırsatim olmadi .

metehan kardeşim , öncelikle sana bugüne kadar sitemize vermiş olduğun tüm emeklerden dolayi bir teşekkürü borç biliyorum . görevini layıkıyla yapiyorsun gerçekten . fakat sitemizin bir tane yöneticisi var , o da appiah_4 ' tür . kendisi son zamanlarda ayrılacağini söylemesine rağmen yerine başkasını almayi şimdilik düşünmüyoruz .

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
Saol Hamza abide ya fazla mal göz çıkarmaz yalnız bu görevi başarıyla yapacagım yapamazsa geri eski görevime dönerim.ok.çok ısrarlıyım ok lütfen bi daha düşünmeni tavsiye ediorum abi appiah ayrılırsa herşey sana kalacak ve bu yükü kaldıramayabilirsin appiah kalsada kalmasada ben olmak istiorum ve appiah la beraber görevimi çok güzel yapacagıma inaiorm diğer üyelerin yorumlarınıda biraz dikkate alırmısın

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Saol Hamza abide ya fazla mal göz çıkarmaz yalnız bu görevi başarıyla yapacagım yapamazsa geri eski görevime dönerim.ok.çok ısrarlıyım ok lütfen bi daha düşünmeni tavsiye ediorum abi appiah ayrılırsa herşey sana kalacak ve bu yükü kaldıramayabilirsin appiah kalsada kalmasada ben olmak istiorum ve appiah la beraber görevimi çok güzel yapacagıma inaiorm diğer üyelerin yorumlarınıda biraz dikkate alırmısın

melih ile aramızdaki sorunu çözdük mete , kimse bir yere ayrılmıyor . oyunsitenizin bir tane yöneticisi var o da appiah_4 .şimdilik yeni bir yönetici daha almayi düşünmüyorum .

Çevrimdışı champ1on

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 4
  • Champ1on
    • MSN Messenger - championyusufg@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
veeee metehan yıkıldı :D

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
evet ama appiah kalsın tek başına olsun yönetici metehanın uygun olmacagı düşücesindeyim ben ;)
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı W.Rooney

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -21
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun genç