Gönderen Konu: Ronaldinho'yu reddeden güzel!  (Okunma sayısı 946 defa)

Çevrimdışı Cemo36

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 165
    • Profili Görüntüle
Ronaldinho'yu reddeden güzel!
« : 08 Eylül 2008, 22:28:48 »
Milan ve Brezilya Milli Takımı'nın yıldız futbolcusu Ronaldinho'nun gönlünü İsveçli bayan futbolcu Johanna Almgren'e kaptırdığı ancak güzel futbolcudan ret cevabı aldığı bildirildi.
Dünyanın en iyi orta saha oyuncularından Brezilyalı yıldız Ronaldinho reddedildi.

2008 Pekin Olimpiyat Oyunları'nda Brezilya Milli Takımı'nın kaptanlığını yapan ve takımını Olimpiyat 3.'lüğüne taşıyan Ronaldinho'nun İsveç Bayan Milli Takımı'nda forma giyen 24 yaşındaki güzel futbolcu Johanna Almgren'e ilk görüşte aşık olduğu ve evlenme teklif ettiği belirtildi.

Konuyla ilgili İspanyol ve İngiliz basınında yer alan haberlerde, 24 yaşındaki Almgren'in Ronaldinho'nun teklifini reddettiği belirtiliyor.

Ronaldinho'nun, Almgren'i Çin'de Olimpiyatlar sırasında Shen Yang kentinde kaldıkları aynı otelde gördüğü bildirildi.

Bu arada İspanyol basınına konuyla ilgili konuşan Johanna Almgre, Ronaldinho'yla otelde karşılaştıklarını belirterek "Bana karşı çok kibar davrandı. Beni odasına davet etti ve ben bunu şaka olarak değerlendirdim. Bana karşı iltifatlar yapmaya çalışıyordu ancak İngilizcesi iyi olmadığı için anlamıyordum. Portekizce ve Fransızca konuştuk. Daha sonra Ronaldinho bana evlenme teklif etti. Çok şaşırdım ve hemen 'hayır' cevabını verdim. Çünkü ben nişanlıyım" dedi.

DÖNÜŞÜM
                          MUHTEŞEM
                                OLCAK!

Çevrimdışı Cemo36

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 165
    • Profili Görüntüle
Ronaldinho'yu reddeden güzel!
« Yanıtla #1 : 08 Eylül 2008, 22:34:10 »
Vaybe Ronaldinho sendemi  red edilicektin
DÖNÜŞÜM