Gönderen Konu: "İnter hakemler sayesinde..."  (Okunma sayısı 2110 defa)

Çevrimdışı ManSpider111

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1277
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen ÜyesiNİN BABASI ;D
    • Profili Görüntüle
"İnter hakemler sayesinde..."
« : 01 Mart 2009, 18:16:02 »
İtalya Birinci Futbol Ligi'nde (Serie A) Pazar günü oynanacak Roma-Inter karşılaşması öncesi tansiyon iyice yükseldi.

Serie A ekiplerinden AS Roma'da forma giyen başarılı savunma oyuncusu Philippe Mexes, yarın karşılaşacakları Inter'le ilgili şok bir iddia ortaya attı. Romalı oyuncu, Inter'in geçen seneki şampiyonluğu hakem sayesinde kazandığını iddia etti. Philippe Mexes, Inter ile oynayacakları önemli maç öncesinde İtalyan La Gazette dello Sport'a yaptığı açıklamada, geçen sene Inter'in kazandığı şampiyonluk için, hakem Roberto Rosetti'ye bir teşekkür borcu olduğunu söyleyerek inanılmaz bir iddia ortaya attı.

Mexes, geçtiğimiz sezon Inter'le oynadıkları ve şampiyonluğu etkileyen maçta Rosetti'nin kendisini nedensiz yere kırmızı kartla oyun dışı bıraktığını ve maçı Inter'in kazandığını savundu. O maçı kazanan Inter'in, hakemin kararı sayesinde şampiyon olduğunu iddia eden Mexes, bu nedenle Pazar günkü maça çok farklı hazırlandıklarını söyledi. Fransız oyuncu konuyla ilgili olarak, "Rosetti beni yok yere oyundan attı ve bizi şampiyonluktan etti. İyi bir hakem olabilir ama bütün yanlış kararlarını bana uyguluyor. Pozisyonun içinde bulunmamama rağmen, oyundan atıldım. Bunun bir açıklaması olamaz" dedi.

Mexes, Inter'in yıldız golcüleri Adriano ve Zlatan Ibrahimovic'ten korkmadığını da sözlerine ekledi.
Seni Unutmadık Barış Akarsu

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2009, 21:28:41 »
Haber İçin Tşkler