Gönderen Konu: "Bekâretimi korudum"  (Okunma sayısı 680 defa)

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
"Bekâretimi korudum"
« : 08 Eylül 2007, 13:29:46 »

İtalya Serie A ekibi Milan'ın Brezilyalı orta saha oyuncusu Kaka Leite, İngiltere'nin The Sun gazetesine ilginç açıklamalarda bulundu. Geçen sezon Şampiyonlar Ligi'nde gösterdiği başarılı performansıyla gol kralı olarak 'En iyi forvet oyuncusu' ödülünü kazanan 25 yaşındaki başarılı futbolcu yaptığı açıklamada evlenene kadar bakir olduğunu ve temizliğini koruduğunu söyledi.

İLK GECEMİZ ÇOK GÜZELDİ

19 yaşında tanıştığı sevgilisi Caroline ile birbirlerini beklediklerini ve uzun bir ilişki sonrası 2005'te evlendiklerini belirten Kaka, "Eşimle ilk gecemiz çok güzeldi. İkimizde namusumuzu sonuna kadar koruduk" ifadelerini kullandı. İtalya Serie A ekibi Milan'ın Brezilyalı orta saha oyuncusu Kaka Leite, İngiltere'nin The Sun gazetesine ilginç açıklamalarda bulundu. Geçen sezon Şampiyonlar Ligi'nde gösterdiği başarılı performansıyla gol kralı olarak 'En iyi forvet oyuncusu' ödülünü kazanan 25 yaşındaki başarılı futbolcu yaptığı açıklamada evlenene kadar bakir olduğunu ve temizliğini koruduğunu söyledi.

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
"Bekâretimi korudum"
« Yanıtla #1 : 09 Eylül 2007, 08:55:52 »
eyw
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
"Bekâretimi korudum"
« Yanıtla #2 : 24 Eylül 2007, 21:32:25 »
Haber için saol