Gönderen Konu: Bayern doğruladı!  (Okunma sayısı 654 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Bayern doğruladı!
« : 07 Mayıs 2007, 22:16:46 »
Bayern doğruladı!
B.Münih Kulübü Başkanı F. Beckenbauer, Fiorentina'da forma giyen italyan yıldız Luca Toni'yi transfer etmek istediklerini doğruladı.

Almanya Birinci Futbol Ligi'nde (Bundesliga) bu sezon hayal kırıklığı yaşatan ekiplerin başında gelen Bayern Münih'te önümüzdeki sezon için yeni isimler bulma arayışları hız kazandı. Kulübün Başkanı Beckenbauer, İtalya Birinci Ligi'nde (Serie A) Fiorentina forması giyen yıldız futbolcu Luca Toni'yi renklerine bağlamak istediklerini açıkladı. İtalyan basınına konuşan Beckenbauer, "O, bir gol garantisidir. Onun karakterinde her zaman takıma yardım etmek var. O, özel bir futbolcu tipi. Luca Toni'nin gelmesini gerçekten istiyorum" dedi.

Beckenbauer, Toni'yle bir ön sözleşme imzalayıp imzalamadıkları yönünde bir soruya ise kesin cevap vermekten kaçınarak, "Bilmiyorum. Ben yalnızca Bayern'in yeni kana ihtiyacı olduğunu söyleyebilirim. Tüm transferler, Karl Heinz Rummenigge ve Uli Hoeness'in elinde" diye konuştu.

Geçtiğimiz hafta Almanya'da yayın yapan Sport-Bild adlı dergi, Toni'nin Bayern'le 18 milyon euroluk bedelle sözleşme imzalamayı kabul ettiğini iddia etmişti. İtalya'nın 2006 Dünya Kupası'nı kazandığı kadroda da yer alan Luca Toni, takımının çeyrek finalde Ukrayna'yı yendiği maçta iki gol kaydetmişti. Toni, ayrıca, geçtiğimiz ay İtalya'nın İskoçya'yla oynadığı ve 2-0 kazandığı Euro 2008 Elemeleri gurup maçında da takımının gollerine imza atmıştı. Bayern Münih, Bundesliga'da bitime üç maç kala zirvenin 9 puan gerisinde dördüncü sırada bulunuyor.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
Bayern doğruladı!
« Yanıtla #1 : 29 Haziran 2007, 23:14:04 »
HABER İÇİN TEŞEKKÜRLER

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
Bayern doğruladı!
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2007, 10:07:57 »
PaYLaŞıMıN İçİn TeŞeKüRLer..!!

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Bayern doğruladı!
« Yanıtla #3 : 22 Temmuz 2007, 23:38:54 »
haber için saol