Gönderen Konu: La Liga karıştı!  (Okunma sayısı 645 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
La Liga karıştı!
« : 01 Haziran 2007, 21:07:30 »
La Liga karıştı!
İspanya Birinci Futbol Ligi'nde (La Liga) sona yaklaşılırken teşvik primi söylentileri ligi karıştırdı.

Ligde 4 takımın sürdürdüğü şampiyonluk yarışında son 3 haftaya girilirken, rakip takıma karşı kazanmaları için dışarıdan futbolculara teşvik primi ödendiği iddiaları ortaya atıldı.

Şampiyonluk yarışında büyük mücadele veren Real Madrid'in en büyük rakibi Barcelona'nın, bugün karşılaşacağı Getafe'ye, maçı kazanması için prim teklif ettiği söylendi.

Hafta içinde, Real Madrid'in defans oyuncusu Sergio Ramos, ''Kimsenin haberi olmasa da içinde para olan valizlerden konuşuluyor'' demişti. Deportivo'nun golcüsü Ivan Sanchez ise, ''Primlerin olmadığını inkar etmek salaklık'' ifadelerini kullanarak tartışmaları körüklemişti.

La Liga'da averajla lider olan Real Madrid'in, İtalyan teknik direktörü Fabio Capello, konuyla ilgili, ''Eğer primler yasalsa bunda bir sorun yok. İspanya'da yasa dışıymış, bunu bilmiyordum. Eğer yasaksa yasaktır. Bu, yapılamaz demektir'' açıklamasında bulundu.

Barcelona'nın Hollandalı teknik direktörü Frank Rijkaard da, ''La Liga'da primlerin olduğunu biliyorum ama beni ilgilendirmez. Asla böyle bir şeye katılmadım. Nasıl olduğunu bilmiyorum, bilmek de istemiyorum. Bir futbolcuyu oynamaya motive etmek için para gerekmez'' dedi.

La Liga'da diğer kulüplerin teknik adam ve futbolcularından yapılan açıklamalarda da, prim vermenin yanlışlığı savunuldu
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
La Liga karıştı!
« Yanıtla #1 : 05 Temmuz 2007, 13:24:21 »
paylaşımın için saol

Çevrimdışı black_tower91