Gönderen Konu: Geri çevrilemez bir öneriydi"  (Okunma sayısı 693 defa)

Çevrimdışı El_NiNo

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 326
    • Profili Görüntüle
Geri çevrilemez bir öneriydi"
« : 13 Haziran 2007, 16:36:40 »
Fenerbahçe'ye transfer olan Brezilyalı Roberto Carlos, İspanyol basınına yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'nin transfer önerisinin ''geri çevrilemez'' olduğunu söyledi.
Fenerbahçe ile imzaladığı sözleşme gereği 3 yıl artı devam etme opsiyonu bulunduğunu kaydeden Roberto Carlos, kendisi açısından bu tip bir önerinin geri çevrilemez boyutta olduğunu kaydetti.

11 yıl formasını giydiği Real Madrid'den ayrılacak olmasından dolayı üzgün olduğunu da dile getiren Carlos, kulüp başkanı Ramon Calderon'un, verdiği sözü yerine getirip, Real Madrid'den en iyi biçimde uğurlanmayı umut ettiğini bildirdi.

Carlos, ''Gelecek yıllarda benim adıma bir maç organize edilmesi sözünü başkan söyledi, ben istemedim. Umarım sözünü tutar, çünkü bu tip bir organizasyon çok hoşuma gider. Fernando Hierro ve Fernando Redondo, bu olasılığa sahip olamadılar. Bu yüzden böyle bir organizasyon beni heyecalandırıyor'' dedi.

Roberto Carlos ayrıca, 17 Haziran Pazar günü La Liga'da yapacakları son maçta sahaya kaptan olarak çıkmayacağını ve Real Madrid'in İsrail'de yapacağı barış için dostluk maçına ''Beni korkutuyor, kendimi riske atmak istemiyorum'' diyerek katılmayacağını kaydetti.

34 yaşındaki yıldız futbolcu ayrıca, averajla ligde önde olmalarına karşın son Real Mallorca maçını kazanmadan şampiyon olamayacaklarını vurgulayarak, ''Şampiyon olarak, kupayla Real Madrid'den ayrılmak istiyorum'' diye konuştu.

Şeytanın En Büyük Hilesi Dünya'ya kendinin var olmadığına inandırmakmış!

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
« Yanıtla #1 : 01 Temmuz 2007, 20:14:28 »
saol paylaşm için

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE