Gönderen Konu: Ayaküstü Metzelder!  (Okunma sayısı 744 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Ayaküstü Metzelder!
« : 09 Temmuz 2007, 11:48:30 »
Ayaküstü Metzelder!
Real Madrid'in Borussia Dortmund'tan transfer ettiği Christoph Metzelder dün geldiği Madrid'te ayağının tozuyla açıklamalarda bulundu.

Bonservissiz Madrid ekibine katılan Alman oyuncu havaalanında yaptığı açıklamada, "Real Madrid'e gelmek benim için bir rüyaydı ve şimdi bu rüya gerçek oldu. Kendimi çok güçlü ve hazır hissediyorum. Liglerin biran önce başlamasınız sabırsızlıkla bekliyorum çünkü bunun için çok nedenim var" diye konuştu.

1.93'lük boyunda ve 26 yaşında olan savunmacı sözlerine şöyle devam etti; "Burada olmak büyük bir onur. Elimden gelen herşeyi yapacağım. Umarım en kısa sürede adapte olurum ve uyum sorunu yaşamam. Geçen yıl şampiyon olduk ve önümüzdeki senelerde de bu başarıların devam edeceğini düşünüyorum."

Alman oyuncu takımdaki yıldızlar hakkında sorulan bir soru üzerineyse, "Hepsi Avrupa'nın en ünlü futbolcuları. Onları herkes tanıyor. Van Nistelrooy, Cannavaro... onlarla birlikte oynamak çok güzel olacak" diye yanıt verdi.

Metzelder yarın sabah sağlık kontrolünden geçtikten sonra Santiago Bernabeu Stadı'nda düzenlenecek basın toplantısında yeni teknik direktör Bernd Schuster ile birlikte imza atacak.

Metzelder'in kontratı 2010 yılında sona erecek.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı black_tower91

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 48
  • DAvid Villaa
    • MSN Messenger - black_tower91@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Ayaküstü Metzelder!
« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2008, 15:59:57 »
saoll